Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 05.04.2003 u 13:46:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Najbolje nesto. Jedva cekam. Neko je spominjao potpisivanje albuma. Nemojte me nasmijavat, pa da mi to neko poshara...
vlado 10.04.2003 u 15:08:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E pa sta je? Zar niko ne zeli progovoriti ni jednu o omotu? Vizualci, ajmo?
Dobro, dobro...
Jel neko vidio bolji omot u Hrvatskoj u zadnjih... 10 godina?
I kako to da Pipsi po svjetsku produkciju albuma idu u Ameriku, a po svjetski omot u - Istru?
Alo? Cuje li me ko?
lollipop 10.04.2003 u 15:38:20 profil autora
pa pricalo se, pricalo o tome...na vise mjesta....potrazi malo :)
ZeeK 12.04.2003 u 01:32:35 profil autora
uvijek sa zakasnjenjem...
meni bi bolje bilo da su uzeli neki 'drvece i rijeke' motiv sa sajta... crvena mi je greza.
enivej, na novoj je udarna vijest bila da pipsi vise nece svirat 'dinamo'. he,he.

Drink in peace
vlado 12.04.2003 u 15:28:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, Lolli, pricali smo o naslovnoj, mada su meni oni kolazhi unutra nenadjebivi. Konacno nesto u tim knjizicama sto se moze sjest i gledati. A ima i onaj tuzni plesac, sa licem u sjeni, punih pluca... Ma jel to on? Ma jest, nema ko drugi bit...
Pa puma, pa medo... E o tom nismo pricali.
A Zeek, jesi mislio na fotke? Ne znam. Meni je stvarno super sto konacno se neko prilagodio tam zajebanom formatu i disciplini - toj knjizici 12x12. Inace, sve izgledaju ko neki katalozi sa neke prosjecne izlozbe, umjesto da bude za gledanje...
Lolli, Lolli, bas si neka... /tako se u BL kaze/
vlado 12.04.2003 u 15:41:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Btw, sto se tice Nove i DInama, ai zadnjeg dnevnika, mislim to je totalna glupost...
Ali i reklama. Krenes s tim Dinamom, pa onda R. i Y. objave razvod, pa plate po kolegu/kolegicu da se vucaraju zajedno dva tjedna kojekuda, da ih novine snime (npr. R. sa Ivanom Brkic, Y. s Jacquesom) pa se onda pomire.
Pa onda na prvom koncertu, van Zagreba, eksplodira rasvjeta pa sprzi bubnjara i basista. Naravno, jedan od njih je na ivici zivota i doktori ga spasavaju taman pred veliki koncert u Zagrebu. Da nastupi.
A, inace, pred koncert u Zagrebu Pipsi snimaju (zapravo ga ne snime) spot u kojem se drogiraju i jebu maloljetnice koji je, uz veliku medijsku pompu, zabranjen te se na TV pusta (jedini snimljen) regularni spot.
Istog dana, R. razbija pichku za to placenom fotoreporteru (imam jarana, dogovorit cemo se), pa policija ga privodi i pusta istog dana, sa po 50 eura u dzepu. Strpajmo jos u to i insceniranu saobracajku, te odlazak u nekoliko domova za napustenu djecu, sudjenje za fotoreportera... i prodali smo album Hrvatima.

Mislim, sorry, svaka slicnost je namjerna... Kod ovakvih stvari malo popizdim, a onda pocnem srati, sto moja zena potajno voli, ali mi stalno govori da se sredim. Sto je za moje dobro... Naravno. Inace,
mogu vas pretvorit iz lopova u - kleptomane...
ZeeK 12.04.2003 u 15:42:32 profil autora
mislio sam samo na cover. ostatak nisam vidio.

Drink in peace
Hadzo 12.04.2003 u 18:15:08 profil autora
Pa Pipsi ne sviraju dinamo vec x godina, sto je sasvim u redu. Malo su ipak na visem stadiju od sviranja "himne" bandi maloljetnih delikvenata i napusenih navijaca. Mislim, ja kao ljubitelj glazbe ali mrzitelj nogometa ne vjerujem niti da bih dosao na koncert da znam da ce udarna tocka biti ta stvar. Ta stvar pripada proslosti i, sto se mene tice, neka tamo i ostane, duboko zakopana...
zv 14.04.2003 u 09:24:30 profil autora
to do: svaš
kaj se tice covera. ja mislim da je tehnicki ovo jako lose. svaka cast slikarici, ali nekak mi nije to to. onak kad ga stavim na policu onaj bocni dio je slab, jebiga slab je. plasticna kutija je losa. mozda ce special edition bit bolja ali ova je losa. i ma koliko prije srao po kartonima (bog i f.a.) sad bi tako rado opet imao neki karton oko kutije... tak, nisu posebno neke kritike ali nek se zna. i onaj font kojim pise drvece i rijeke mi je turbo los. sta je to, nekakva tahoma?!?

uglavnom, jednome majka svih omota a drugi bi rado nazad kartonicice. zivela demokratija!!!
zv 14.04.2003 u 14:00:23 profil autora
to do: svaš
da se ne bi samo krivo shvatilo:
DOBAR MI JE ILUSTRATIVNO (plus pet jaja i ferlin)
LOS MI JE TEHNICKI (minus jedan menart)
vlado 14.04.2003 u 14:03:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Tehnicki? Ma O.K. je tehnicki. Ne kuzim. Sta ne valja? Pregledo sam ga pomno...
Mislim, ako kazes da ne valja tehnicki, onda tocno navedi sta ne valja!
vlado 14.04.2003 u 14:03:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"onak kad ga stavim na policu onaj bocni dio je slab, jebiga slab je."

Sorry, ZV, ne valja ti polica ;)
zv 14.04.2003 u 21:50:15 profil autora
to do: svaš
"ne valja ti polica"

aj me nemoj jebat... kad izvadis knjizicu iz plastike i listas... gledas... odlicno je. prekrasno skoro. skoro ko f.a.

ali kad je stavis nazad u kutijicu (losa prozirna - ful prozirna cak i bez onog plavicastog - kutijica!) a kutijicu okrenes na bok (inace obozavam bocno!) onda te gleda zbadirana zelena (koja proviruje sa straznje strane gdje mozda to drvo nije bas...) na kojoj je losim fontom napisano "drvece i rijeke" (pcvc je standardno odlican ubod!))

vlado najvjerojatnije imamo neiste ukuse. uzmi za referencu da je meni ultraoptimizam bolji od drveca (sta se omota tice naravski!). da je recimo backside full ljubicast s barkodom samo bio bi mi bolji.
to je tako.

"ne valja ti polica"

daj me nemoj... :)))
vlado 14.04.2003 u 22:59:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ukus, nego sta. Polica mi je bila dobra fora ;)

Ok, kuzio sam te. Ali...
Mislim da naprdjujes za kutiju. Mislim da je puno bitnija knjizica koju, KONACNO, listas duze od dvije pjesme.
vlado 14.04.2003 u 23:00:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A sto se tice F.A.
NEMOJ ME NASMIJAVAT