Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
goldietrickz 04.04.2003 u 13:43:55 profil autora izmijeni

da se ide mozda i u pokusaj pohoda na srednju(i siru) europu?ovo bez ironije pitam...citam sto je daddy napisao u danasnjem nastavku svog dnevnika i mislim da to sto on kaze ima sanse.

"ajmo kopat ko što je emil iskopao davea. ajmo dan po dan, od malih smiješnih poluprivatnih poteza I slaboizglednih veza, samo krenimo. nemojmo to nazivati “pipsi svjetski bend”, ajmo možda “pipsi u češkoj, poljskoj, mađarskoj” (imaju coca cola festival fenomenalne izvođače!)…"
slazem se!i ne samo to.vec sam jednom napisao ovdje da ima zemalja u europi gdje "egzoticni" bandovi(iako su pipsi po svojoj glazbi i produkciji sigurno daleko od egzoticnog) imaju sanse.ako ne za prodat milijune ploca,a ono barem za nekoliko tisuca!dobro nije sve u prodaji ploca,ali VELIKI dio svega je i u tome.Vjerojatno PR Pipsa nesto i rade na tom planu,ali ja cu svejedno jos jednom predloziti slanje CD,spotova,reklamnog materijala na adresu "opskurnijih" muzickih kanala kao sto Svedski ZTV(a to gleda skoro cijela skandinavija),na MGM(mislim da je to francuska inacica MTV i pustaju dosta mjuze sa neengleskog govornog podrucja),ako treba i na VIVA(zasto ne?!).Ima i Exit,ima Rock Otocec,ima nekih festivala i u Madji,BiH,Makedoniji,Austriji,Bavarskoj,na koje bi Pipsi MORALI upasti!Tako treba poceti.Mislim.
Pipsi(Ripper) to zasluzuju.Ne samo zbog glazbe,koja je sigurno(posebno na ovom novom albumu) miljama daleko od bilo cega sa ovih prostora,vec i zbog cijele spike oko benda,mislim tu i na forum,i na fight club,almost famous...I zbog toga sto je ovaj SITE jedna od rijetkih oaza (nazalost samo virtualne) normalnosti u Kroejsi i cijelom tom nasem nesretnom prostoru Balkana(tu Bugare i Rumunje ne ubrajam.Presisali su nas davnih dana!).Pipsi (a i mi) to zasluzuju!

19.05.2024 u 15:47:40
 
oblikovanje:
sadržaj: