Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 14.10.2002 u 18:32:13 profil autora
Nedavno pročitah "Seksualni život Catherine M", nisam mogla izdržat da ne zavirim u knjigu o kojoj se toliko priča. Dakle, stvarno je nevjerojatno izravna, ono, ženska stvari naziva svojim imenima, apsolutno neopterećena što će reći gospođa majka, gospodin otac, gospodin šef, gospodin susjed...To mi je draga činjenica u vezi s tom knjigom. Glupa mi je ta što je cijela knjiga sustavan opis njezina seksualnog života, i to prilično raspojasanog, a da vam zapravo ni u jednom trenutku ne daje dojam da je njoj seks ikad bio fakat dobar. Ne mislim jedna-dvije ševe, nego seks kao takav (sam po sebi, seks kao seks, bla bla). Kako god, izvolite si posudit u biblioteci, ako vas nije sram pred tetom knjižničarkom.
oak 14.10.2002 u 21:41:48 profil autora
upravo sam na pola knjige.
jelena 15.10.2002 u 00:41:24 profil autora
sutra cu u biblioteku, pa... neznam sta cu ako bude ona stara teta... hihihihihi...
lollipop 16.10.2002 u 00:58:35 profil autora
gdje ste, pobogu, nasli knjigu? Pa ima ih samo pet, i to 3 u jednoj knjiznici, dvije u drugoj (u Sesvetama!) i naravno nijedna nije raspoloziva
dju 16.10.2002 u 09:18:51 profil autora
Ja sam je pročitala na poljskom, kupila sam je u Varšavi, polakomila se... Pričitala i odmah tražila prvi antikvarijat u kojem bih je mogla prodati. Odbili su me, tip mi je čak rekao: "Pa knjiga je nova, a ovo je antikvarijat". Taj nikad ne bi dobio posao u "Jesenskom i Turku".
jelena 17.10.2002 u 14:43:41 profil autora
kopala sam po policama sama, ali nisam uspjela naci knjigu, a blam me bilo pitati tetu. hajde da sam samo trebala podic, ali...