Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
darko 14.10.2002 u 01:35:09 profil autora izmijeni

pa ljudi moji,gdje to mi živimo i tko je ovdje lud? stanoviti glazbenik puni 2 puta za redom u 3 dana dom sportova, puni poljud, jedan boban se po vlastitoj želji oprašta uz thompsonove songove, a cijeli stadion razdragano pjeva o nekakvim kamenim genima. o medijskom prostoru koji zauzima niti da i ne govorim. isto tako u petak gledam pola ure kulture na htv-u, kadli araličina fukara pisana na tragu ambre čvrsto drži prvo mjesto na ljestvici najprodavanijih knjiga. nekad najbolji frend mi s pipsa prešao na thompsona. zaista, tko u cijeloj ovoj priči nije normalan? masa, gomila? pa to je stvarno žalosno. ne bih ovdje toliko ulazio u politiku koja je u pozadini svega ovoga (vidi se da nam se uskoro gadno piše što se političke scene tiče, kao što se pred koji tjedan dogodilo i u bosni),nego čemu sve to? zar ljudi na ovim prostorima doista imaju toliko drugačije kriterije što se kulture (prvenstveno muzike i književnosti) tiče? to me zaista frustrira i ponekad deprimira... pa se pitam: gdje ja to živim?

18.05.2024 u 15:57:51
 
oblikovanje:
sadržaj: