Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
Janjko 17.03.2003 u 02:01:59 profil autora izmijeni

Kako se vidim ovdi volite-mo djelit, da ja nesto postam.

Imam jednog frenda s faksa, i dodjem do njega jednom i slucajno donesoh 10-tak cedejova (u daljnjem tekstu "moja djecica") moje muzike (mp3ojke). I mislim si ja kaj da mu sad ponudim da slusamo dok ucimo, znam da su sanse da mu se svidi nesto malene. On inace slusa MTV stvarcice. I mislim i mislim, i dam mu Mercury rev, Deserters songs. Mislim si, ako to vole svi oni sa pipsovog sajta, i moj buraz cak poslusa ponekad valjda ce mu se svidjet. Ali pustim ja to, a njemu sve to malo kenjkavo, onaj glasic nekaj pjevucka i tak. I odmah kaze "meni je to bezveze" i stavi si neki U2 koji je slusao 100 puta. Pa kaj se ne moze malko potrudit, prije sam mislio i snimit sve te cedejove i dat mu pa nek se polako uci kak sam i ja, ali vidim ja sad da bi on njih pobacao drugi dan. Pa mi dodje zao.

A kad on dodje do mene, a ja bi slusao neke malko teze probavljive stvari tipa Butthole Surfers, The Fall, i takva sranja, on bi valjda kolutao ocima i napucio usta ko beba kad podrigne. Kako, oh kako da ga naucim? I nije on jedini, ima ih dosta koje sam ja voljan uciti, ali sto im prvo pustiti da se ne prestrase? Koji slijed ide od MTV-a do moje djecice?

Mozda kronoloski? Da mu pustim Pink Flojde, oni su probavljivi (da ne govorimo o ummagumma ili atom heart mother) ili da pustam neke Flaming Lipse, ili kaj? Mora biti mirno, ne preglasno, a opet puno pop izricaja, veselih gitarica i tih sranja. A opet dobro. Mozda 80-te? Ima neko iskustva u preodgoju?

18.05.2024 u 20:35:44
 
oblikovanje:
sadržaj: