Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 15.03.2003 u 18:33:45 profil autora
Clanovi grupe brutalno napali pjevaca

Nermina Puskara tukli nogama u glavu

Popularnog pjevaca Nermina Puskara i njegovu djevojku Ranatu Ponjevic, kako tvrdi bivsi frontmen Knock Outa, u noci sa cetvrtka na petak brutalno su pretukli Nihad Malicbegovic i Ahmet Osmic, bivse kolege iz benda. Napad se desio ispred zgrade u sarajevskom nasilju Dobrinja gdje stanuje Puskar.

Puskar je nedavno napustio Knock Out i posvetio se solo karijeri. Iako nije bio u svadji sa clanovima benda, njegov odlazak je vjerovatno bio razlog za napad.

Prema verziji pretucenog para, oni su se nakon vecernjeg izlaska vracali kuci taksijem. U gradu su bili u drustvu Darka i njegove djevojke Merime. Pred njihovim haustorom stajali su Nihad i Ahmo i pili pivo. Nermin je prisao da se s njima pozdravi i tada ga je, kaze, Nihad poceo udarati pesnicama. Renata ih je pokusala razdvojiti, ali ju je Nihad povukao za kosu i nastavio udarati sakama u lice dok nije pala.
- Iako se slabo sjecam kako se sve odvijalo, znam da je tuca trajala vise od deset minuta. Nakon sto sam pao, Nihad me je nastavio udarati nogama u glavu. To mu nije bilo dovoljno i poceo me je vuci za kosu po cesti – prica Puskar.

Renata, koja je, kako tvrdi, bila sva u krvi, dopuzala je do coska zgrade i nazvala policiju. Jedan stanar pokusao je prekinuti tucu, ali nije uspio. Nihad i Ahmet odustali su tek kada su vidjeli policiju.
- Ovo je najveci sok u mom zivotu. Nevjerovatno je kako su obojica nakon dolaska policije imali one pobjednicke osmjehe. Bez imalo kajanja – kaze Renata.

Puskar, u sta smo se i sami uvjerili ima nekoliko savova na jeziku i u nosu. Ledja su mu puna masnica i povracao je krv.
- Iako su mi prijetili ranije, nisam vjerovao da moji bivsi prijatelji iz benda mogu reagovati tako zivotinjski. Mislio sam da su civilizirani ljudi. Ne mogu da vjerujem da su udarali zenu, to je nezamislivo – kaze Puskar.

Ahmet Osmic i Nihad Malicbegovic kazu da je tuca posljedica njihove svadje i nerazrijesenih racuna jos iz vremena dok je Puskar bio u bendu. Osmic tvrdi da ga je Puskar prvi udario.
- Nama je zao sto je sve moralo dobiti ovakav kraj. Pusko je mene prvi udario vrecicom po glavi i nastao je metez – kaze Osmic.

Dnevni Avaz, 15. mart 2003, str.41

-------------

jos samo da su glupi novinari u Avazu stavili neki naslov koji bi povezao ime Puskareve grupe i stanje u kome se nasao pa da crnjak bude jos veci :)) ili su tek mozda posao nalazenja nomen ist omen simbolike prepustili muharemu bazdulju :)