Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 13.03.2003 u 14:25:16 profil autora izmijeni

Evo raja da vam se javim iz - Beograda. U Beograd sam dosao u 17.45 u srijedu, a u 18.30 je proglaseno vanredno stanje. Super! A zasto sam ja ovdje?
E pa zato sto je ovdje otvorena izlozba hrvatskog stripa od 1990. godine, pa su dosli svi: Stef Bartolic, Tico, Sudzuka, Misch, Tino, Macan, Gacic sa "divljim okom" itd. Tu su jos i radovi Zezelja i pokojnog Biukovica. Odlicna izlozba, otvorena u ponedjeljak, fin odaziv i odlican medijski tretman. Znate, ovdje su oni dijelili AUTOGRAME, davali INTERVJUE itd. itd. Nezamislivo... Kod njih stripasi crtaju mahom za Francuze i Spanjolce, dok nasi rade za USA. Ma kakvi fudbaleri i nogometasi, ovo je ekipa!!! Siguran sam da nijedan prostor na kugli zemaljskoj nema takvu koncentraciju stripovskog autorstva kao ovo podrucje. Naravno, kod kuce su svima isti problemi, ili kako je to Vlada, nas domacin opisao: nasi novinari nas ne jebu 5%, ali kad vi dodjete svi su tu. Ista stvar u Hrvatskoj> Niko ne jebe 6% strip, ali zato da dodju decki iz Srbije, u dnevniku u 19.30h bi gledali intervjue s njima! Jasno?
I tako... Inace, atmosfera je zbog Djindjica nadrealna... I otome cu vam pisati, ali nasi domacini se toliko trude, usprkos danima zalosti, da nema smisla da sad potegnem tu temu... Poslije cu.
Tu sam do subote, pa cu ekskluzivu napisati i sutra i prekosutra i prekpreksutra, samo za ovaj site. A gdje drugo? U novini u kojoj radim? Ha ha ha...
Ah da, na semaforima ovdje je crveno svjetlo VECE nego zuto i zeleno, a i izdali su "Balkanskog spijuna" na DVD-u! Mljac...

Za sutra: kako je bilo na kavici sa Rambom i kakav je rostilj kada vas na njega odvede - Vlada Arsenijevic... Inace, mnogo fin tip...

18.05.2024 u 07:34:38
 
oblikovanje:
sadržaj: