Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 5 6 7 8
 
dinar 03.04.2003 u 19:00:48 profil autora
evo me ponovo...

POTVRDJUJEM DOLAZAK, u 13h u nedjelju!!!

Sally hvala puno, duznik sam ti, makar piva...

Airball, najbolje odmah uzeti stvari za basket pa odmah u kuslanovu! Sta kazes?? Doc ce i ec....vlado?? zv? jos netko??
trixy 03.04.2003 u 19:58:09 profil autora
"nije u redu da nas PET odredjuje njima DESETERO kad da ONI sviraju"

slažem se da nije u redu, ali sam samo pitao 'može li se' kasnije, ako može super, ako ne, nikome ništa, dolazimo u zakazano vrijeme!

daklem, potvrđujem dolazak svoj i zumbula, koja ovaj tjedan nema pristup internetu, ali je obaviještena o svim događajima na forumu i dnevniku!
trixy 03.04.2003 u 20:01:03 profil autora
sorry sally, ja sam shvatio da puštaš one koji nisu čuli drveće&rijeke... nije mi bio cilj određivati tko ide, tko ne ide.
imaš araritu od mene :o)
jelena 03.04.2003 u 23:44:17 profil autora
ja vec dva dana mozgam kako da se iskradem u nedjelju od obaveza, al nema sanse... skoro sam pa ubjedjena da cu doletit sljedecu subotu. samo da sve bude po planu i programu.
puno hvala svima na briznosti.
eto, pa valjda se vidimo.
tacno ne vjerujem i... jedva cekam, hihihihi :)
sutra se odoh raspitati za prevoz. ;]

johnny, ti sigurno stizes???
airball 04.04.2003 u 08:57:13 profil autora
dolazim na zborno mjesto u dogovoreno vrijeme!!!

dinar, odlično si se sjetio - opremu u ruksak i poslije probe - hakl!

kakva će ovo fenomenalna nedjelja biti!
zv 04.04.2003 u 09:46:34 profil autora
to do: svaš
u nedjelju?
navodno ce bit lose vrijeme ali cu se probat pojavit tamo. negdi oko ekonomije, jelda? :))

btw, e precjednice, ocu moc ja na preslusavanje albuma? os se zauzet za mene malo? mrvicu...

pa opet na basket... meni samo trebaju najkice i kratka majca, jel?!? vi imate "opremu"?!? okej!!!
electro cute 04.04.2003 u 12:25:41 profil autora
da,nek neko ponese loptu u kušlanovu. i nemoj da ne dođete.
dinar 04.04.2003 u 12:26:00 profil autora
pretpostavljam da cemo airball i ja biti tamo oko 15:00...dolazi zv isto...
Obavezna oprema ti je majca bez rukava i onaj gegajuci hod, kad ti se ramena klate, kao pravi basketbaler!
EC, dolazis??
Vlado??
netko drugi??
johnnykola 04.04.2003 u 12:42:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
stizen u subotu 12. hoce li biti majica? biljezim se za dvd.
goldietrickz 04.04.2003 u 12:46:18 profil autora
i ja sam siguran za subotu.jeaah!:)
sally 04.04.2003 u 14:27:31 profil autora
znaci za slijedeci vikend bi moglo bit nesto slicno ovome:

johnny, jelena, goldie, gospodnetic i valjda ja. i zv-a mozemo ugurat ako doticni protiv guranja nema nista, jel da?
sally 04.04.2003 u 14:31:04 profil autora
jesam koga zaboravila?
p.s. jel primate vi zenke na kosarku? bar da budu cheerleaders ak nista drugo. ako me primite obecajem da cu cijelo jutro izradjivat popmse od sarenog papira. jel moze?
vlado 04.04.2003 u 15:24:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Basket, nedjelja. Ovaj put ozbiljno.
trixy 05.04.2003 u 12:39:11 profil autora
sally, hoćeš da ti po dinaru u nedjelju u kušlanovu pošaljem araritu?
Filip 05.04.2003 u 12:56:56 profil autora
samo da pozhelim lep provod petorci koja ide na live act-u

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sally 05.04.2003 u 13:16:24 profil autora
trixy, e bas ti hvala! moze!
sjetila sam se da sam zaboravila simona. ej mister, jel planiras dolazit slijedeci vikend?
goldietrickz 05.04.2003 u 14:31:09 profil autora
znam,znam,sam sebe pobijam,ali izgleda da je avion koji je trebao letjeti u srijedu za sarajevo otkazan,a onaj u petak popunjen...:(
nisam vise ni 23% siguran da cu doci 12.4. na gig.:( Nek se rezerva krene zagrijavat lagano.Moze i trenerku skinit.:(
Hoce li biti gigova poslije izlaska albuma,ili cu morati cekati pocetak neke promo turneje?
trixy 06.04.2003 u 17:42:37 profil autora
ehm, izvješće...

ma što da kažem, bilo je fenomenalno. piće prije i poslije nastupa s bendom i riperom, fenomenalne nove pjesme, fenomenalno obrađene star(ij)e pjesme na bis (trener morskih pasa, narko), izvrstan bend, neobičan prostor za nastup, duhovite najave, uputstvo za upotrebu (molim pljesak nakon pjesme ako zaslužuje)...
nemam riječi, možda se ponavljam, ali ovakvog nastupa nema nigdje!!! i da prvo upoznaš dečke u bendu a onda ih slušaš kako sviraju. mislim da ne bi imali tu čast da osoba zadužena za ključeve od prostorije nije kasnila, pa smo si popričali, ali kako se kaže: svako zlo na nešto dobro.
moj favorit: susjedi
još mi svi dojmovi nisu "sjeli", pa možda, to be continued...
sally 06.04.2003 u 18:39:20 profil autora


Izmjenio - sally u 06.04.2003 18:39:44
sally 06.04.2003 u 18:39:26 profil autora
hvala trixy, cekamo ostale..!
goldietrickz 06.04.2003 u 23:56:57 profil autora
evo sto sam nasao na jednom hrvatskom siteu.tip koji je ovo napisao kaze da se prosvercao zajedno sa novinarima na gig:
"...Makar nikada nisam bio "fan Rippera niti Pipsa", "Drveće i rijeke" su sasvim dobre. Od prvog, mogwaijevskog, do posljednjeg kid a-jevskog instrumentala, album donosi sasvim dobrih, gotovo odličnih 65 minuta.
Da izbjegnemo analizu pjesama po redu, izdvojio bih par. Porculan ste imali prilike čuti na njihovim službenim stranicama. S dobrim razglasom zvuči još bolje. Ripperov je vokal smiren, a pravu keramičku atmosferu zaokružuju emocionalni prateći vokali koji kada udišu zrak kao da prelaze gudalom preko strune (ovo je bilo ful poetično) i malo elektronsko pucketanje. Bajka mi je na prvo slušanje najbolja stvar. S Ripperovim autoritativno-apokaliptičnim vokalom pun je pogodak. Ponovna slušanja su preporučena. Na engleskom otpjevana i s radioheadovskim uvodnim taktom Kako funkcioniraju stvari komotno bi se mogla naći na bilo kojem albumu novorocknih zvijezda. I ne samo to, sigurno bi im bila jedan od prvih singlova. Za 2x2 su mi oni koji su album više puta slušali rekli kako im je definitvno najbolja. Meni nije najbolja, ali je ful dobra. Zatim, tu su magleno kabaretni Susjedi kojima se pred kraj dogodi zvučna eksplozija koja onda u raspašoju traje, pa, do kraja. Sebastian, priča o momku koji je izumio toplu vodu, a navodno i struju, storytellingom podsjeća na Naftu Leta 3. A to je, barem meni, sasvim dovoljan kompliment. Mrgud gorostas i Tat jedna je od stvari na kojima ćete koristiti replay funkciju. Sljedeći singl Pipsa je stvarno dobar.
Naravno da nije sve tako dobro, ali su u cjelini Drveća i rijeke jednostavno odličan album. Ah da, na tržištu će biti 14. travnja. Pa ljudi, još kada znate kako će prvi primjerci imati i bonus dvd s četiri spota i dokumentarcem o miksanju albuma u SAD-u kod Dave Friedmana....
"
oak 07.04.2003 u 00:03:33 profil autora
nije da se prošvercao, to je novinar koji ponekad voli biti i ne novinar.

inače svatko tko se šverca da bi slušao bilo koju ploču ante-prima je pravi.

na kojem sajtu si to pronašao?

dinar 07.04.2003 u 00:16:39 profil autora
sta da ja kazem? da li je sve receno? nije!!!
Kao prvo, hvala sefu i ostalima za ovo iskustvo!!!! To su ona iskustva za koje shvatis nakon par dana da si ih dozivio, koje moras prespavati...a sad ovako na grubo: Osmorka je bila fenomenalna! "Dobro" me presjekao da shvatim gdje sam, pogotovo dva(ili tri, ne sjecam se sad) "vrhunca" u pjesmi, jedan od favorita. Zapravo, koji ku*ac, zasto uopce izdvajati neke...sve su bile odlicne, samo neke su bile odlicnije od ostalih...mozda zbog energije, mozda zato sto je najveselija, mrgud mi je ipak bio najjaci...ili trener morskih pasa, osvjezen harmonikom i sa najboljim uvodom na svijetu...evo, opet ja...
Demistifikacija, da, to se zbilo, barem u mojoj glavi...ekipa izgleda odlicno, dobar posao se napravio u prelaznom roku. Domacin za svaku pohvalu, osjecali smo se stvarno povlasteno...

Nakon sto sam danas ovo cuo, jos sam veci optimist da ce album biti iznenadjujuce dobro prihvacen(uz par pametnih, strateskih poteza, kao sto je pustanje "mrguda" da reklamira album...)...JEDNOSTAVNO MORA...
sally 07.04.2003 u 00:24:24 profil autora
ej dinar bas sam ti poslala mejl.
checkiraj
trixy 07.04.2003 u 09:31:39 profil autora
continued...

naravno, od silnog oduševljenja sam se zaboravio zahvaliti Velikom Šefu.

HVALA!!!
airball 07.04.2003 u 10:43:03 profil autora
nisam čovjek od velikih riječi, a ujedno sam zahtjeva prema samom sebi i drugima (vjerujem da je postavljanje visokih standarda motivirajuće, a ne deprimirajuće), pa mi je žao što baš i ne mogu artikulirati doživljaje s jučerašnje probe...

oni koji su čitali prousta ili hessea poznaju te osjećaje, onakve kakve sam ja jučer u par navrata osjetio.... srce ti je veliko ko svemir, i sve je dobro, sve voliš, sve možeš, sve je na svome mjestu... za te trenutke vrijedi živjeti!

nedjelja je potvrdila moju nadu da će dan biti fenomenalan. još kad vidim koliko se dudo trudi, ma nema te na daleko, buraz!

...I Jahve reče Kajinu: "Zašto si ljut? Zašto ti je lice namrgođeno? Jer ako pravo radiš, vedrinom odsijevaš..."

imam dojam da su neki od dečkiju iz osmerca (kako ćete se interno nazvati, Cambridge ili Oxford ;-)) preutrenirani, što prije im je potrebna svirka... jednostavno, fali im utakmica u nogama. a iskustvo ne možeš naučiti, moraš ga proživjeti...

ukratko, zbog jučerašnje probe s većim optimizmom gledam na budućnost "Drveća i rijeka", a vidim da se pomalo zahuktava i popratna mašinerija, koja bi Pipse trebala donijeti do ušiju još više ljudi...

btw, jučer sam pitao šineca, a kasnije sam sa electrocuteom i vladom raspravljao o mogućnostima da se Pipsi probiju vani. smatram da je jezik prevelika barijera i da bi trebali pjevati na engleskom. ec mi je spomenuo primjer sigur ros-a, koji uredno prodaju albume, iako masa ljudi ne kuži švedski...
što vi mislite?
sally 07.04.2003 u 11:08:33 profil autora
islandski, ne švedski :-)

p.s. ec se ispricava, pogrijesio je (neam pjma o cemu prica..)
dju 07.04.2003 u 11:38:20 profil autora
Bila ja na Hvaru, u Hvaru, 5 dugih dana. Vjerovali ili ne, tamo stvarno nema poštenog kompjutera s modemom. Naime, postoje dva-tri internet cafea, ali nije sezona, pa su zatvoreni. Glasoviti pak hoteli Sunčanog Hvara d.d. također su mahom zatvoreni. Hotel Adriatic je izgledao kao gerijatrijski odjel neke elitne bolnice: sve njegovani metuzalemi, a u skladu s takvom klijentelom, jasno mi je da uprava Adriatica nije smatrala internet bitnom stavkom unutar svog “all inclusive” programa. Hotel Slavija se pak dičio dvama kompjuterima na žetone (5 kn 15 minuta interneta), ali se taj hotel pak otvorio u srijedu (za potrebe jedne konferencije) i zatvorio u petak (kad je ista završila). Žao mi je što me nije bilo u ključnim momentima prošli tjedan, glede i u svezi organizacije petorke, ali očito da se može bez onog koga nema.
Jelena, vidim da me Lo preduhitrila, ali i moja su ti vrata ovaj vikend otvorena, pa ti biraj.
zumbula 07.04.2003 u 12:00:47 profil autora
E, pa fakat je trnulo dupe i dabog da mi još sto put trne u tako fenomenalnom ozračju. To kak sam se veliko i važno osjećala teško da ću se ikada više osjećati. Fenomenalan dan.
"Dobro" je izuzetna stvar koja je probudila sve one trnce koji se godinama nisu pomaknuli. Ko će sad toliko dugo čekati album. Tek za tjedan dana. Nebi htjela stvarno nikoga iz benda izdvajati jer su dečki fantastični, al' ta harmonika ...
Stvarno stvaaaarno izuzetan koncert. E da, Trixy i ja tražili da se pomakne vrijeme a onda došli štreberski u 12,30. Znaš ono tramvaja nema i to... ipak, nedjelja je a kaj misliš da zakasnimo...eee to nebi bilo fer kad... samo tebi svira bend, samo tebi svira bend...
airball 07.04.2003 u 12:47:04 profil autora
sally, ec se ispričava zbog dezinformiranja, i meni je bilo sumnjivo kad je rekao "švedski", al dobro, nema štete, nego kako tumačite njihov uspjeh i mogu li pipsi to učiniti?