Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zumbula 11.03.2003 u 09:39:13 profil autora
Dakle, eto još jednog dokaza da image s pameću veze nema. Baš se htjela otuširati kad neki dečko zanimljivog lika sjedne nasuprot Tarika(rima). Pa, što proučavaju speleolozi on će doline i planine pa ipak uzme polapola. Cura mu umire od srama.Pa, pri spomenu na Vesnu Parun veli on da ne prati hrvatsku estradu. E,sad ja ne znam jel se on zajebavao ili...ne kužim. Studira kiparstvo.Veli da ga film i kazalište ne zanimaju. Ni ne moraju, ali, koji se onda drek raja prijavljuje na taj kviz, pa kakav god da je.
vlado 11.03.2003 u 15:03:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E, dobro si to skontala. Gledao i ja, i sve kontam da ce lova otici eto jednom simpa liku, kiparu dizajneru itd.
Medjutim, frajer je otisao s 1000 kuna. Kako? Pitam zenu, ona je psiholog, i ona kaze da nije problem u strahu, vec u necem drugom. Da objasnim slikovito: frajer se ponasao kao da se inace drogira necim (nebitno cim), ali je na emisiju dosao cist, pa kad ga je spucala frka, potpuno se izgubio. Zena kuzi neke trikove i fore (kao kad se M. Jackson OBLIZUJE dok prica kako je ukro bebu iz bolnice sa neskinutom posteljicom), i odmah me je upozoravala da se frajer bori s necim iznutra, da uopce ne razmislja o pitanjima, nego o tome kako se ponasa ili izgleda. I da nece daleko dogurati...
Inace, ne, nisam ozenjen dr. Spockom, samo tako zvuci, he he he...
waiter in his 60s 11.03.2003 u 21:22:54 profil autora
ne bih ni u snu oženio neku kolegicu
psihologinju :))
vlado, hrabar si...
vlado 11.03.2003 u 22:18:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ha cuj, mozda je ona hrabra, hi hi hi...
Salim se...
Stvari zapravo stoje ovako: ona ima na promatranju interesantnog pacijenta, a ja besplatnu terapiju, he he he...
ZeeK 12.03.2003 u 00:06:37 profil autora
jedna iz Dubrovnika se bila totalno oburkala, plakala bla,bla...pa nakraju nisu ni prikazali njen nastup...
onaj lik je fakat bio izgubljen...mozda to ima neke veze sa 'opojnim drogama' ono, ne znat da BLAGAJNICA oce ic na more...

dobro, taj je bio totalno out...ali kad neka 'apsolvenitca ekonomije' ne zna da mi ne granicimo sa Austrijom....samo govirim doma: vidite koji debili zavrsavaju faks, a ja se tu jebem :(

Drink in peace
zv 12.03.2003 u 14:49:21 profil autora
to do: svaš
nu sto mi imamo od toga da komentiramo kretene. ili ipak?
taj blesan blesavi spreman je za odstrel. barem sto se mene tice. ((trudio sam se to promatrat sa svih strana ali nemam za budalu ispriku pa makar on bio uvjeren da se deset minuta sprdao s najgledanijim souom)).
a policajac?
mislim, helou?
a claudia? helou?
ne znam. on nece ni mrvicu bit bolji od toga sto se ja njima smijem. a ponekad mislim da sam zabavan jer im se rugam. cemu?
dinar 14.03.2003 u 12:22:00 profil autora
Kviz je takav da se ruga neznanju. Tko pamti one koji su dosli do 250 000 ili 500 000...ja isto samo pamtim gafove. A neznanje nema kraja i slatko mu se rugati...

Ne znam za vas, ali ja svaka dva dana zovem 060 887788 ili kako vec ono ide broj...