Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
daddy 07.03.2003 u 22:03:20 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
pa ko će pobjedit na dori, hrvati?! ajmo počet s klađenjem....
ja ću bit predvidljiv: kawasaki 3p
dju 07.03.2003 u 22:06:13 profil autora
Možda izvjesni Jacques? Ime opako zvuči, šansonijerski, a pjesma čista romantika: Na krilima ljubavi.
waiter in his 60s 07.03.2003 u 22:51:19 profil autora
LOL
e jeste mazohisti
daddy 07.03.2003 u 23:06:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
...i još kažem ženi za vrijeme šuputice: "ženo moja jedina.....grc..hrrrmmm..bojim se....b-b-b-ojim se....oh, da....da bi TO moglo.....ne ne smijem reći do kraja!
kakvi smo mi seljaci! nevjerojatno, pa mi smo 4x veći seljaci no što si ja ko najveći pesimista mogu i zamisliti.
tudulu 08.03.2003 u 01:36:46 profil autora
a tina&nikša? prvoklasna večernja zabava. i barbara kolar u vječno istoj haljini...
oak 08.03.2003 u 08:58:07 profil autora
naivci.
nina badrić.

druga će biti maja šuput, naime ona će pobjediti dogodine.

treći da stvar bude onako punky-funky; kawasaki3p
vlado 08.03.2003 u 16:06:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ali, kao, prica se, svi se smijulje, VEC DVA -TRI TJEDNA, da ce Nina Badric dobit to, jer eto slavi se desetogodisnjica rada, pa prije nego se udeblja valjda i to...
Ja nisam cuo nijednu pjesmu, ali bi na Ninicu ulozio cijelu garazu, a i vlastorucne betonirane stalke za ogradu...
cruzer 08.03.2003 u 18:11:41 profil autora
Dora je bila fora u djetinjstvu kad su bili rock me baby i taj djir. I tada sam znala sve pjesme tajči.
Ali ono jučer, moj favotir je kao bila j.radan-ženska ima isti glas ko zorica kondža ili meri cetinić ili whatever, imala je pravi sanremovski uradak ( ko stvoren za eurosong i njohove dramatične zahtjeve), i naravno ČORKICA! al nema veze there iz always maja šuput s najoksimoronskom pjesmom koja će dobit najviše glasova,i još je favorit. čista petica
doduše oni dečki s pjesmom antonija,mirišu mi ko da su se došli zafrkavat ili se varam..ma sigurno se varam.
ZeeK 08.03.2003 u 20:56:41 profil autora
jeste neprofesionalni! kako mozete nesto predvidjat, a niste culi sve pjesme :)


Drink in peace
electro cute 10.03.2003 u 12:05:43 profil autora
e, a ko je pobjedio.ja inače ne gledam takve pizdarije već duže vremena, nije mi đir.jebeš to kad se pjesme natječu, ja volim kad se druže. al s druge strane to vjerojatno nisu ni bile pjesme.
zumbula 11.03.2003 u 09:30:12 profil autora
Ma, zanimljivo je gledati taj jal koji kao nestane kad se kamera približi, ali ostane nešto u tim okicama i kutu usana što se neda tako brzo sakriti. Na tom se ipak treba raditi a kome se da. Da, Jelena Radan je imala ok. sanremovski uradak. Ali di ćeš ti kontra Šuput Maje. No, program Divasica sa Josipom, Šverko, Cetinić i Gabi bio mi je stvarno jaaako dobar.Cute pobjedila je djevojčica iz grupe teens.Claudia.Bolan plagijat,ali sve prognoze ostale ucviljene.
zv 12.03.2003 u 14:56:41 profil autora
to do: svaš
jebes "pjesme". promotri ti te likove iz malo manje udaljenosti. pa intervjuui. uuu.
"je ja sam jos pod dojmovima. jos nisam svjesna sto se dogodilo. trept-trept. sad cemo se pripremat i dogovaramo se kad ideeeemo i tako. ja jos nisam svjesna sto se dogodilo". inace, u slobodnjaka vrijeme ja tak koreliram izmedju dogadjaja izigravajuci nesto. pa sam uocio da se glavna televizija raspala osam dana nakon pocetka emitiranja informativnog programa lilicevskemodernoamerickiseljacke televizije.
slucaj ili?
cruzer 13.03.2003 u 00:23:18 profil autora
MAj personal isprika što sam išla kontra Šuput, not!
electro cute 13.03.2003 u 13:43:16 profil autora
meni je jedan od najboljih događaja na dori bijo kad je vladimir koščiš zec reko da je on tu zbog para. mislim, tip je ogavan, al za ovu mu svaka čast.
inače na evroviziji mi je jedina, al baš jedina dobra pjesma bila nocturno neke norveške grupe koja je i pobjedila prije par godina. sve neke violine, tama, mračno, depresivno, zakon!