Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
electro cute 24.02.2003 u 11:05:12 profil autora izmijeni

putova sam doma. puhala je bura i nisan moga na brač pa san osta u rođaka prespavat (koji je šminker, al je zakon tip, jedanput je dočeka jehovine svjedoke na vratima sa satarom u ruci i bolesnim pogledom u očima) i počeja gledat dve kule na diviksu. ugasija na pola filma. kako su izmasakrirali knjigu, jebote. ja to nisan moga gledat.
i dođem ja u zagabriu i prisilim se pogledat to čudo. film maestralno režiran (iako ima pun kurac greškica al jebiga, velik je to, po obujmu, film). scenarij loš, loš do bola (što i nije čudno s obzirom da su ga radila petorica ljudi) ja ne znan kako su cristopher t. i guy gavriel kay pristali surađivat s ekipom. ja bi ih posla u kurac.
nervira me šta su od elronda napravili negativca, od gimlija klauna a faramira su prikazali...ma u kurac.i najgori, najholivudskiji, najpatetičniji dio u filmu kad samwise drži onaj antiratni govor u osgiliathu, i onda faramir shvati kako je bio u krivu.ma mrš u pičku materinu, nekulturna bagro. sve, ama baš sve će uništit kako bi se zaradilo.

16.05.2024 u 00:30:28
 
oblikovanje:
sadržaj: