Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 24.02.2003 u 00:27:49 profil autora
zar su to uopće ljudi? to su naši umišljaji koje kreiramo kako nam drago. i neka se nitko ne zavarava uronjen u vlastitu maštu da je ičim, osim željom, dotakao zbilju.
airball 24.02.2003 u 13:28:37 profil autora
žao mi je što nisam bio na druženju, bez obzira na prostor.
definitivno sam za to da "ljudi iz kompjutera" ne ostanu samo imaginarni, nego da pokušaju ostvariti i bliskiju komunikaciju. ionako je a few good (wo)men oko nas, pa kad još nađeš nekoga tko pliva tvojim stilom, pa zar ne bi s tom/tim izmijenio nešto više od postova/mailova?
osim ako ti se ne sviđa distanca koju pruža net...

p.s. veselim se toplijim danima - ionako više volim outdoor druženja ;-)
trixy 24.02.2003 u 14:47:42 profil autora
ne shvaćam rippera. koja je razlika između razgovora na telefonu ili preko interneta ili na kavici. sve su to oblici komunikacije, svi smo ljudi. osipat se nećemo, možemo se samo više zbližiti i opustiti. naravno da se sve mijenja, jer mijena samo stalna jest, a sam forum je mene osobno mnogo promijenio...
vlado 24.02.2003 u 15:59:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ravno u sridu, Trixy... Kao, ne mozes se pretvarati na kavici...
A za BP i Sedmicu? Nekad sam zaista sretan sto sam anoniman...

P.S. Ne bih da serem kvake i jebem po tavanu, ali zar je neko doista otkazao dolazak zbog - dnevnika od nedjelje...???

Izmjenio - vlado u 24.02.2003 16:09:13
dju 24.02.2003 u 16:28:23 profil autora
nije, koliko znam. ljudi su bili superpristojni, uredno se ispričali, objasnili razloge nedolaska, poželjeli dobar provod, zahvalili se na pozivu.

Ma, sve je dobro, vjetar povoljan i mirno more, brod ne tone. Neka kapetan i dalje vodi svoj dnevnik. I čuva nas od lednika.
zumbula 24.02.2003 u 16:30:15 profil autora
Ne bi rekla.To je odgovor za Vladu da se ne shvati krivo. Dju poslali smo u isto vrijeme(skoro).

Izmjenio - zumbul u 24.02.2003 16:32:46
Gospodnetić 24.02.2003 u 19:57:59 profil autora
Lamentacije
Ma iako je to ono što nas zapravo zbližava, ta potreba da stalno nekaj(bas ko i daddy) lamentiramo i komentiramo, nekad mi lagano ide na živce.
Ono što je nas zapravo zbližilo jest ljubav prema muzici, Pipsima, pa tako i mnogim bandovima koji logično i sjedaju u tu cijelu našu priču. Zapravo, zbližili su nas osjećaji.
Kaj ne? Muzika se osjeća..tesko i nemoguce je to prepricati nekome...i izmisliti gomilu razloga zasto nam se nesto svidja a nesto ne. Ma to je slicno kao i prepricavanje snova...ili ljubav. Mozete mi fakticki prepricati dogadjaje u vasim snovima, no vas u snu zaista boli...placete se, smijete...e to mi nemozete "prepricat".
I jos jedna stvar. Bas kak me boli kita hoce li i sto ce netko reci o albumu Pipsa, jer slusam ih zato sto su me vec nebrojeno puta pocastili ugodom pa se tome nekak nadam i u buducnosti, tak isto mi i "puca prsluk" za to kaj si daddy misli o mjestima gdi bumo se nalazili.Bitno je da je ugodno.A meni je bilo, vjerujem da ce biti i u buduce.
Mogu tu jedino ukratko ponoviti ono sto sam vec napisao u postu o upetljanosti...za mene je tragicno kaj ne postoji birc gdi se pustaju bandovi koje volimo, pa da se nemamo kaj dogovarat o tome gdje cemo se naci...nego da se to jednostavno zna.
A naravno, daddy si ima legitimno pravo mislit o Sedmici kaj got hoce. Vjerujem da i on nama nema namjeru nikad oduzimat prava na to da si mislimo kaj got ocemo,lamentiramo i komentiramo, dok got se drzimo nekih opce prihvacenih regula i lijepog ponasanja.
Daddyju hvala na iskrenosti, iskrenost je temelj svakog kvalitetnog,dugorocnog medjuljudskog odnosa, ma kakvu formu on imao.

Izmjenio - Gospodnetić u 24.02.2003 20:18:16
vlado 24.02.2003 u 20:31:41 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma da, kuzis, ovo ce pridonijeti kvaliteti, jer, eto, svi smo danas tu, pisemo (osipanje, kakvo fucking osipanje, zadnji put sam se "osuo" kad sam imo vodene kozice), ovi idu danas u teatar (smrc!), a Gdin Netic i ja smo si jutros vec popili kavicu... Eto... Volim vas sve...
waiter in his 60s 24.02.2003 u 22:12:26 profil autora
ja mislim da se uvijek treba srest uživo.
ako ne ide, ne ide, i onda to lijepo odmah
i (ljubazno) drugoj strani daš do znanja.
sve ostalo je iluzija, a to mi više ne treba.
waiter in his 60s 24.02.2003 u 22:22:36 profil autora
"(osipanje, kakvo fucking osipanje, zadnji put sam se "osuo" kad sam imo vodene kozice)"

ROTFL (tek da te opet malo zbunim, vlado - lol)
vlado 24.02.2003 u 22:24:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Lako je tebi, kad znas strane jezike... Evo, razbacujemo se talijanskim...
waiter in his 60s 24.02.2003 u 22:38:41 profil autora
poverino... GMBO