Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 18.02.2003 u 02:44:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E pa taj neki mali ce izdati svoj prvi roman, a ima 16 godina. Gledao sam na TV-u, mali je full pametan, bistre su mu oci...
Sjecam se dvije recenice iz intervjua:

1.
Voditeljica: "U svom novom romanu bavite se izuzetno bitnim i opcim pitanjima kao sto su zivot, smrt, ljubav itd. Nije vas strah da cete biti potcijenjeni..."
Mali: "Ma nije. Koliko ja vidim, nema tocnog i konacnog odgovora... Ostaje samo neprestano propitivanje samog sebe..."

2.
Voditeljica: "Napisali ste knjigu, a imate 16 godina. Zavide li vam prijatelji?"
Mali: "Ovo je moja prva knjiga koja je izdana, a napisao sam sedam knjiga prije ove izdane. Zavist prijatelja? (mali se lagano smijesi) Ma na cemu mi imaju biti zavidni? Izdao sam knjigu, PA NISAM IZDAO PLOCU!"

Mali je velik...
simon 19.02.2003 u 00:05:06 profil autora
Da, dečko se zove Marko Luka Zubčić, 2. (DRUGI!) razred Sušačke gimnazije u Rijeci. Knjiga se zove Pučina sna. Eto, mnogo se piše o dečku, istina, nažalost nisam imao prilike provjeriti svu tu graju jer, pa, knjiga je u Rijeci doslovno razgrabljena (u izdanju Celebera) u oko par sati!
Jutros sam ga baš sreo (ne znamo se inače), obreli se sami na pješačkom.
Inače, mislim da svatko tko u dobi od 16 god napiše sedam romana, a od toga jedan i izda, i to za, onak, major izdavčku kuću, ako ništa bar zaslužuje čitanje.

+ iz Rijeke je. Pa kud ćeš bolje:))
airball 20.02.2003 u 10:28:37 profil autora
forza fiume!!!

mali očito može pisati, vidjet ćemo koliko dobro...
ako netko zna gdje se može nabaviti ili ju ima, pa može posuditi, nek se javi...