Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
lollipop 17.02.2003 u 20:06:39 profil autora izmijeni

ja se spricavam na sljedecem postu. uopce ga nitko ne treba procitat. to sam ja samo neke stvari ispustila iz glave:

jojjoj joj ljudi, sve je to tak...
razasuli smo se po forumu na 100 mjesta s jednom te istom temom, toliko je ljudi, toliko razlicitih iskustava i percipiranja stvari, upravo zato mi je i glupo iznjeti moje, jer sto ono znaci? moze znacit eventualno meni, ali nema bas nista ni s kim drugim.
i zato mi je sve to tako glupo...
najradije bi uzela svakog od vas ponaosob, jer ovakvo masovno komuniciranje se previse razvodni, vise ne mozes poloviti ko je sta rekao, ali i ne samo to, nego, ponekad, bas s obzirom na sugovornika dajes odredene argumente...toliko sam se cesto puta ulovila da idem braniti stav (tako ispadne) s kojim se uopce ne slazem, vec se u potpunosti slazem sa sugovornikom, ali zelim sagledati sve kutove gledanja, zelim da mi ta osoba da sto vise argumenata, ustvari valjda zelim pronaci rupu u «nasem» misljenju, istovremeno se nadajuci da je nece biti. ali bude, uvijek bude, nista nije koherentno, koliko god mi mislili da je.
(bih prekinuta)
zelim odgovorit na dinarove postove, na neke djuine, na ko zna jos cije koje nisam zapamtila, i na kraju, osvrnut se i na ripperov dnevnik.
ne znam otkud bi pocela, ovo sigurno nece imat ni glavu ni rep.

ne razumijem ustvari zasto ripper misli da smo/su svi protiv njega, takav dojam barem steknem citajuci dnevnike, kao, na vam sad pa izvolte, napadajte me «spreman sam: S H O O T !», kao da i pise s namjerom/ocekivanjem da bude napadan. Ja se, vise manje, slazem sa svakom njegovom rjecju, osjecam taj gnjev i u sebi, titula gundala je moja u tolikoj mjeri da tesko nailazim na razumjevanje svoje okoline. srecom, meni najbliza osoba (a ustvari i najblizi prijatelji) dijeli to misljenje pa gundamo zajedno. i ne kuzim objasnjenja – «ja ne zelim pisat da je sve bajno» jer ja stvarno ne znam da je iko od nas trazio (da, znam, ionako niko od nas nema sta trazit, al dobro, znate kaj mislim) bajke na ovom sajtu, na kraju, da pise kako je sve super ne znam da bih to bas vjerovala. jer stvari nikad ne idu kako si planirao, a jos manje super, od najbanalnijih (kuhanja rucka – jebote nema vise ulja, a ducan je zatvoren) do najslozenijih (snimam album i tak mi je sve super, nije iskrso apsolutno niti jedan problem, cak stovise, dogadaju mi se stvari kojih se ni sam ne bi sjetio, a bas mi trebaju i super su). a to da se ripper ograduje od toga kako to na nas utjece – pa ne bacaju mene njegovi dnevnici u bed, oni mi samo daju realnu sliku necega sto mi je ionako vise manje poznato pa se samo s njim mogu slozit i eventualno opsovat na generalnoj razini. vise me u bed bacaju razni postovi – tj. konkretno ta neka cudna atmosfera koja je par dana trajala medu nama, a onda mi se jos jedan dan iz vedra neba desila i najcudnija stvar na podrucju prijateljstva pa me ta nagla koncentracija negative dotukla. ali to nije imalo veze s dnevnicima, koji doduse jesu realni pokretac nasih diskusija te, uzrocno posljedicno, i te cudne atmosfere tih dana.
i nakon tog full montija, ja se bas nisam osjecala da nam je otkrio toplu vodu. zato me malo iznenadila djuina «isprika». pa nismo mi bas toliki naivci da mislimo kako vi to sve radite zato sto uzasno uzivate trosit novce koje nemate, za kikiriki; ok, vjerojatno ne znam brojke niti imena koju su u tu pricu upleteni, stoga mi je taj full monty i bio zanimljiv za citanje, ali...ja sam se upravo zato i divila pipsima (na eng. have admired sto bi znacilo da to admiranje i dalje traje) jer vidim da zele napraviti sve kako treba, sve na nivou, a nisam glupa da ne znam koliko posla za sve to treba, sukladno s time i novaca, onaj najveci bauk zbog kojeg ja kukam, jer, naravno, i bez novaca se mogu super stvari isfurat, ali vrlo rijetko, a i onda mozes to napravit jednom, dva put, ali ne konstantno. a zar je netko onaj livadnji/sumski koncert uzimao za ozbiljno? ja volim mastati, p

19.05.2024 u 14:04:11
 
oblikovanje:
sadržaj: