Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 15.02.2003 u 14:57:51 profil autora izmijeni

E pa svaka ti cast, majstore... Puna imena, analiza stanja... Cista literatura. Naklon do poda i Emilu... Nadam se da ce ti ono bar Bog, kad dodjes gore reci: "100 dana manje cistilista, zbog Pipsa" ;) Ne znam za ostale, ja sam ovo copy+paste u osobni file, da se ne izgubi...
Jedno pitanjce: sta je sa Slovenijom? Zasto ti, Daddy, ne bi zivio i radio u Ljubljani? Cini mi se prakticnim, a i tamo je malo bolja situacija, pa eto pitam onako... Mislim, jedno je odavde aplicirati tamo, ali kad si tamo... nesto cisto sumnjam da bi te "propustili". Ovo je, naravno, pitanje u kondicionalu...

Jos jedna mala primjedba: pomnom analizom skontao sam da je ovaj site u informacijama nekih 2 do 3 tjedna ispred ostalih medija. Filmovi, knjige, muzika, nove stvari, stare stvari vrijedne paznje, malo osobnih prica, razglabanja o kojecemu i dnevnik, naravno. Ovaj site je najbolja novina koju sam citao i najbolja emisija koju sam gledao.
Ocigledno se tesko stiglo dovde, pa da vam, eto, uputim kompliment.

P.S. Znam da TI ne zaradjujes 120 kuna po CD-u, ali ga MI toliko platimo, ostalo je bila poredbena konstrukcija... A ostalo si vrlo dobro pojasnio u dnevniku. Ali, sta sad, pitam te, Daddy? Znaci, svejedno je da li kupim album ili sprzim CD i ubacim ti u kastlic petodinarku...?! Postoje li pravne konzekvence da ja od tebe kupim album,a ti fino stavis padze 120 kuna? Mislim, ako je ilegala...

Izmjenio - vlado u 15.02.2003 15:03:20

19.05.2024 u 18:46:52
 
oblikovanje:
sadržaj: