Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 04.10.2002 u 20:42:39 profil autora
Hej raja jel slušo neko novi Wilco? Mislim znam ja da je to ono kako neko reče last years news i to, al momci su fakat uboli žicu sa Yankee Hotel Foxtrot.

Bio sam skeptičan glede kritičarskog hypeiziranja njihova novog uradka i konto sam ono "evo novih starih miljenika" ili "raja mogli smo malo profurat ove Wilco, odavno ih nismo pofalili" i neću reć da nema i toga ali ostaje fakat: YHF je jebeno dobar album!!!

Sad mi je pravo sorry što ih nisam skino sa neta kad su ga tamo pririlisali.

Šta vi mislite?

...u potpisu obicno ide nesto pametno...

Izmjenio - zomri u 04.10.2002 20:46:33
motorcycle boy 05.10.2002 u 20:17:02 profil autora
super su. odličan album.
aftermath 06.10.2002 u 00:55:46 profil autora
...jedan od najboljih albuma ove godine. rastura minimalizmom, sto je jedan od najboljih nacina za rasturanje uopce; a ja ocekivo neki polu-kantri. mislim da bendovi poput wilca prolaze manje zapazeno nego sto su zasluzili jer je danas najteze smisliti nesto sto bi zvucalo toliko genijalno, a opet turbojednostavno. biser.
coflek 16.11.2009 u 12:57:02 profil autora
http://www.jutarnji.hr/oni-su-blistava-stvarnost-i-sadasnjost-rock-n-rolla-/352829/

. nedavno ih poceo slusati i totalno se odusevio wilco-m. zasad sam slusao "sky blue sky" na kojem je pjesma impossible germany(fantastična) i ovaj novi album "the album" koji je isto odličan.
volio bi ih cut uzivo.