Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
lollipop 17.04.2003 u 17:22:37 profil autora izmijeni

stalno hocu ovu temu otvorit, ispricat vam ovo ili ono. pa me prođe. al sad...sad moram :)
moj stari je lud. lud! :) super je on! i tako on meni da dupli cd, mendelssohnove skladbe da mu isprzim kompilaciju na jedan cd. i donesem ja to sad njemu, al sam morala izbacit jednu pjesmu jer nije stala. a on stade sukat vatru na mene da sam mu najbolju skladbu izbacila i bla bla. a kazem ja - sta ja znam sta je tebi najbolje, ja sam najkracu izbacila. ali najkrace imaju brz ritam i uglavnom neprisutnost te jedne pjesme mu je unistilo cijelu koncepciju. dobro, stari, kazi koju hoces da izbacim pa ti snimim ponovo. i pocne on pricat nesto - ima toliko drugih koje su dobile slabiju ocjenu (hm, stari, o cem pricas, kakve ocjene?) i onda on ! izvadi neki papir sa popisom pjesama i kraj svake stoji ocjena. u tom trenu umrem od smijeha i kazem da ne vjerujem da je ocjenjivao pjesme, kadli vidim da postoje dva stupca! a on kaze - pa jasno, moram dva put ocjenit da bude posteno...(ma nije bas tako reko, al ne sjecam se). i objasnjava mi svoj sistem: kraj neke pjesme vidim ocjenu 4.5 i 5-, pa ga zajebavam a u cemu je razlika? pa primijetim da je najniza ocjena 3.5 pa ga pitam, a sta, nijedna pjesma nije dobila 1. a on, gotovo uvrijedeno - pa to je mendelssohn, tu nema skladbi za jedan, to su sve odlicne stvari! eh, totalno je smijesan :)
i eto, tako....zato ja volim svog starog....

28.04.2024 u 00:10:42
 
oblikovanje:
sadržaj: