Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
DanMrak 08.09.2014 u 19:31:26 profil autora izmijeni

Odlučila sam se dodati općenitu temu anketa, jer o nekim anketama se možda neće razvijati neka velika rasprava, pa možda netko kao ja ima za podijeliti samo neki minimalzim na temu anketa, pa onda odustaje. Pa reko'' ajd da ne odustane.

Provjerila sam na zadnje dvije stanice ima li što slično i nisam našla ili možda nisam vidjela (čemu se danas ne bi ni malo iznenadila).

Tema: socijalizacija.
Moram primjetiti da sam naučila puno o sebi (i na koji način sam socijalizirana) otkako sam prije 4 mjeseca napustila rodnu grudu (odvratan mi je ovaj termin pa ću ga baš staviti). Nisma imala namjeru debatirati, pa ni neću nego ću samo reći inicijalnu misao koja mi je nadošla dok sam na kratko promišljala o anketi.

Pitanje se referira na državu u kojoj živim. Dakle, samo sam htjela reći da ću onog jutra kada se probudim ovdje sa postotkom socijaliziranosti višim od 30% sigurno biti ameba lišena duha, života, temperamenta i svega onoga što me čini mnom (ne znam jel se to tak može reći, a nije mi ni važno) Ovih 30% trebam i lako ih hendlam, ostalo....tenks bat no tenks.

02.05.2024 u 01:58:38
 
oblikovanje:
sadržaj: