Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
morsky 14.07.2014 u 14:41:44 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
i ?
.
ima koga da je bio?
.
kak'' je bilo?
.
.
daddy 14.07.2014 u 20:44:57 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bilo bi mi drago da netko tko je bio napiše par riječi o dojmovima.
s moje strane, ovo je kontekst:
trebali smo svirati od 22h, par dana prije našeg nastupa intervenirao sam pitajući možemo li se premjestiti u neki termin koji nije baš ultimativno u slotu finala svjetskog prvenstva.
organizator nas je premjestio u 20.40, što je stvarno besmislen termin ako nisi newcomer ili poludemo bend ako se zna da festival tipa exit funkcionira od ponoći pa do 5 ujutro u svojoj punini, sve ostalo je manje ili više garbage time.
dakle, jezikom trgovaca mi smo se nalazili u dućanskoj ponudi na onim najnižim policama namijenjenima djeci koja su tek prohodala i vuku mame za suknje ne bi li se ogrebali za kakvu plastičnu igračku.
teško mi je, s godinicama karijere koje nosim na leđima prihvatiti da se nalazimo u takvim okolnostima, teško se snalazim s tim bunarom ispred stagea, nekako mi je možda malo prekasno za ta sranja. teško si sve to mogu opravdati.
pa na tom stageu nema tonske, osim za 2 tzv. najkompliciranija benda, ne biste vjerovali, mi nismo bili jedan od njih.
pa smo samo na signal flow i monitoring spičkali daljnjih 15 minuta od nastupa koji je tako skraćen s 50 na 35 minuta.
vodio sam yayu za trubača, malo sam za vrijeme te pjesme išao slušat van, stvarno je okej sound obzirom da velim nit smo imali tonske nit svog tonca. općenito, dok je in music marićeva prevara sa zvukom, exit ima top end opremu i zaista dobar zvuk svih nazočnih na svim stageovima.
nemam kaj drugo puno pisat o tom nastupu, po meni bilo je 500tinjak ljudi (ispred fusiona stane sigurno 3000), lijepo su pratili, ali na takvom prostoru u tom "nezagrijanom" terminu nema potrebne kemije, nema noći, nema magije, nema temperature mada se bend trudio.
ne žalim se i ne mislim da nam je netko nešto kriv, ali žao mi je, žao mi je da nas nije vidjelo više ljudi, da se bolje promoviramo.
bitno nam je to bilo, jako bitno za sviranje u srbiji, u regionu.
morsky 14.07.2014 u 22:18:39 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
gle frende..
..
to je jedan od onih dana kada treba držati liniju,
..
ne dozvoliti da se linija raspadne,
..
a Tebi to, bogami, dobro ide.
držanje linije.
..
stoga, to je bio još jedan dan u rovu ,
..
i super da ste bili!
...
volim Vas takve,
nepopustljive.
..
pusa,
m.
milana 15.07.2014 u 02:31:35 profil autora
evo Morsky, bila sam ja +1, prvi red na pipsima na svakoj svirci u srbiji. O svirkama nikad ne mogu objektivno pričati, jer je to za mene čista ljubav svaki put, čak i kad traje samo pola sata. Osim što su počinjali rano kad je tvrdjava gotovo prazna, dva sata prije toga je pljuštala kiša… Mislim da bi pipsi možda trebali umjesto preko velikih festivala, put do novih fanova tražiti na drugačiji način, u manjim gradovima i manjim klubovima. Jer ovdje, baš takvi gradovi još uvijek drugačije gledaju na muziku i sva ova instant sranja oko nas. I u tim gradovima zaista postoje ljudi koji slušaju pipse i prate njihov rad.
morsky 15.07.2014 u 08:04:23 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
super, super..
.
hvala Ti Milana.
.
hoćeš doć'' u Zg na veliki koncert 06.12.?
milana 15.07.2014 u 12:39:12 profil autora
ako se kockice poklope, postoji šansa... vjerujem da je poseban osjećaj slušati pipse u zagrebu.
morsky 15.07.2014 u 13:46:29 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
inače je posebno,
no, ovo će biti najposebnije!!
:-)