Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Ostalo > fajt
 
johnnykola 20.06.2014 u 08:55:42 profil autora
sta je bilo!? reci!
ako ne reaguješ verbalno ili fizički, odrazit će ti se na nervnoj bazi - PSIHIČKI!
stari dobri rambet. uglavnom je problem, kod većine tih fajtova, što si ljudi samo i jedino
gledaju svoju guzicu. da njojzi bude mehko. socijalna inteligencija = 0. empatija = 0.
stavljanje u kožu drugog = zirou. ali prije svega bezobrazluk i ljudska glupost su začetnici fajtova. za razliku od one ankete (žalim li za čim vizavi sesa q:) po ovom pitanju žalim što (osim kad je u pitanju eventualni ostanak bez ''ljeba ilitiga ne kači se s onim koji ti daje urce - vidjeti pod 4. ovdje: http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=72891 ) svakom pakašu instant nisam rekao da je taj i prekinuo s njim svaku daljnju komunikaciju. život bi mi od tog trenutka, za taj dio bio lakši. pa 1% - 1%. delom mi je stoga krivo što nije urađen video za pedera. ali, zevsek moj, bar si songu mogu instant zapustiti na jubito prije no što ne dođe do dodatnog sužavanja područja slobode i tamo nam ju - ne ukinu. revolucija? maj es!:)
morsky 20.06.2014 u 14:47:22 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
..
o fajtu ne znam puno, osim što primjećujem da prelako skrenemo u neku vrstu sukoba.
..
imali smo neku anketu na temu fajta, o tome kakav nam je skor u fajtevima, pamtim da je rezltat bio visok. kao da smo.... pravi spartanci.
..
zanimljivo mi je da kad se god nađem u dodoiru sa zapadnjacima, mogu primjetiti kako nam nedostaje; osmjeha, pristojnosti, vica, te kako prelako u međusobnom općenju zapadnemo u "fajt", odnosno: sarkazam, gunđavost, netrpeljivost, malicioznost, u stvari ; hrđavost..
..
premalo je tu fajta, a previše mučkih udaraca..
johnnykola 21.06.2014 u 15:20:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
upravo sam na to mislio.
baby ruthless 21.06.2014 u 20:17:25 profil autora
something im not quite sure of
ja uglavnom vidim samo izbjegavanje konflikta, užasno je frustrirajuće, ljudi si toleriraju i prešućuju stvari koje se ne bi nikad trebale prešućivat

čekam dan da me netko s punim pravom stjera u kurac, rasplakat ću se od sreće
baby ruthless 21.06.2014 u 20:21:30 profil autora
something im not quite sure of
e da, što se tiče one ankete o prošlim seksualnim odnosima, žalim ih sve
midnightmoon 22.06.2014 u 01:51:43 profil autora
ja sam krhke građe, ali sam verbalno ubojita.
pri tom sam vrlo tiha i smirena, dok se protivnik dobrano zajapuri i razgalami.moglo bi se reći da bude van sebe. :D
nasreću, rijetki su ti koji padnu pod moj britki mač.
možda je vidljiv za pasom. hahaha