Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
stacy 16.02.2014 u 13:05:37 profil autora izmijeni

ili sam ispao iz štosa, pa slabije pratim medije, ali novi gig pipsa u bgdu stidljivo je najavljivan, pa sam sasvim slučajno, pre par nedelja, kroz prozor busa uočio plakat na kome gun club najavljuje cert.

trebalo je spakovati trudnu ženu u devetom mesecu i klinca od godinu i po van grada kod njenih, što je bila zahtevna operacija :)

konačno, skoro tri sata stajanja na nogama za ovih 105 kg u 42-oj nije ideal subotnjeg izlaska, ali 140 minuta spektakularnog certa leči sve rane.

pipsi su došli na svoje u beogradu, makar i kroz besplatan koncert (nije zajedljiva primedba). za razliku od svih prethodnih nastupa, na ovom je bilo jako puno ljudi koji su znali sve textove i nisu se libili pevati ih. puno klinaca, takođe, što je sjajno.

pipsi ubitačno usvirani, walt uživo jebe kevu, žao mi je što nisam poneo dovoljno kinte kako bi ispazario nešto od mercha, ali sve u svemu, ono je bio domaći zadatak svim ovdašnjim bendovima kako grupa dostojanstveno treba da ostari, a da i dalje i te kako drži glavu iznad vode.

ako niste shvatili od sveg ovog brbljanja - ono sinoć bio je trijumf! bravo, majstori!

03.05.2024 u 06:30:31
 
oblikovanje:
sadržaj: