Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
stacy 16.02.2014 u 13:05:37 profil autora
ili sam ispao iz štosa, pa slabije pratim medije, ali novi gig pipsa u bgdu stidljivo je najavljivan, pa sam sasvim slučajno, pre par nedelja, kroz prozor busa uočio plakat na kome gun club najavljuje cert.

trebalo je spakovati trudnu ženu u devetom mesecu i klinca od godinu i po van grada kod njenih, što je bila zahtevna operacija :)

konačno, skoro tri sata stajanja na nogama za ovih 105 kg u 42-oj nije ideal subotnjeg izlaska, ali 140 minuta spektakularnog certa leči sve rane.

pipsi su došli na svoje u beogradu, makar i kroz besplatan koncert (nije zajedljiva primedba). za razliku od svih prethodnih nastupa, na ovom je bilo jako puno ljudi koji su znali sve textove i nisu se libili pevati ih. puno klinaca, takođe, što je sjajno.

pipsi ubitačno usvirani, walt uživo jebe kevu, žao mi je što nisam poneo dovoljno kinte kako bi ispazario nešto od mercha, ali sve u svemu, ono je bio domaći zadatak svim ovdašnjim bendovima kako grupa dostojanstveno treba da ostari, a da i dalje i te kako drži glavu iznad vode.

ako niste shvatili od sveg ovog brbljanja - ono sinoć bio je trijumf! bravo, majstori!
morsky 16.02.2014 u 16:39:42 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
sjajno.
.
hvala Stacy.
.
ima li jš netko da je bio u Gun-u?
morsky 17.02.2014 u 08:17:57 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
ima li kakvih utisaka iz Route 66 ?
josip 17.02.2014 u 18:58:20 profil autora
Sori na copy/paste metodi, ima na naslovnoj stranici cijeli izvještaj, ali ovo mi je tako simpa dio da moram izdvojit.

Publika je pokazala da su Beograd i Srbija željni Pipsa. Da im i ne treba puno dokazivanja. Ripper je u jednom intervjuu izjavio “Veselimo se svirci u Beogradu, bitna nam je jer opet treba da se dokazujemo, trebamo biti našpanovani, a to nas čini svežim i mlađim.” Mogu samo da mu kažem da su “našpanovani” za medalju i mladi poput bubuljičavog adolescenta kome divljaju hormoni kad vidi loptu i dobru ribu.
Hero 18.02.2014 u 03:25:50 profil autora
Naravno da ima! Dole je bila euforicna atmosfera, pakleno, dobar zvuk, usvirano do savrsenstva, vrlo emotivno... Bio sam i na posecenijim vasim kocertima, ovo ne moze da se meri sa onim iz DOB-a, Bg, Sloga i Skenerija, Sa. Sva ona masa je bila transu, posebno posle, ali i za vreme Walt-a. Samo napred, sve vece i vece prostore i bicete vi ovde "otkriveni" i slušani. Pozdrav!
morsky 18.02.2014 u 07:31:28 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
thnx Hero.
Hero 23.02.2014 u 23:28:00 profil autora
hvala vama, dali ste beogradu nesto sto do sada nije video ni čuo. bilo bi mi drago da je bar neki od mojih saveta doprineo da krenete ovom strategijom... pozdav, dule
morsky 15.02.2015 u 18:38:57 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
i?
.
je li bio tko u NS ili BG?
.
kako je bilo?
milana 20.02.2015 u 10:41:57 profil autora
Morsky, dakle Bg...

nekako uvijek na Pipse idemo sa grč pitanjem u stomaku, koliko će ljudi doći ?...
svirka najavljena za 21:15, ulazimo 15 min prije toga, dočekuje nas prazna amerikana. ipak u sljedećih pola sata ljudi pristižu i dečki izlaze na binu. Set lista drugačija nego što smo navikli kad nije solo Pipsa, dosta stvari sa Walta, lijepo iznenadjenje Dođi vilo i pjevač, a ono što su uradili od Čuvara močvara i trava je uf... ono samo se naježiš. Okrećem se par puta, ekipa iza ok reaguje, zna pjesme, traži još...

Poslije usput uz piće slušamo i Kristale i početak Zostera i ponosno zaključujemo da je na Pipsima ipak bilo najviše ljudi.

Ako stvari posložimo tako da je sve počelo poprilično rano, da su Pipsi svirali prvi, da ova 3 benda baš i ne povezuje ista publika, da je amerikana prostor koji poprilično ide u širinu i treba dosta ljudi da to izgleda krcato, mislim da je ovo bila jedna od uspješnijih posjeta ovom gradu.
.... sada se nadamo brzom povratku...
daddy 20.02.2015 u 15:52:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne brinite ništa oko broja publike.
mi smo u srbiji krenuli ozbiljnije pred 2, 3 godine, minus sto metara ispod zemlje. ne možemo očekivati da će nas tamo same po sebi vrtiti, slično formatirani mediji kao ovdje. a nismo ni hajp za klince odavno.
mi smo samo dobar bend, najbolji bend kad prestanemo bit skromni.
ovaj put smo u Americani imali 350 ljudi, to je najviše do sad (gun je bio 300, pun klub. americana prima 900!).
navikao sam da sve ide puževim koracima, bit ću jako sretan ako sljedeći puta bude 400!
bitno je da oni koji dolaze ostanu "naši", da ih zarobimo.
jednog po jednog!
morsky 20.02.2015 u 23:08:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
hej Milana,

baš Ti hvala na postu.
super, baš me veseli ovaj rast Pips baze u BG.
.
nekako planiram da slijedeći put budem u Amerikani, da to doživim uživo.
.
thnx, još jednom!
morsky 20.02.2015 u 23:08:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
hej Milana,

baš Ti hvala na postu.
super, baš me veseli ovaj rast Pips baze u BG.
.
nekako planiram da slijedeći put budem u Amerikani, da to doživim uživo.
.
thnx, još jednom!
milana 21.02.2015 u 11:17:07 profil autora
bilo da je amerikana ili neko drugo mjesto, Morsky dobrodošao nam ;)
milana 21.02.2015 u 12:12:28 profil autora
Dubravko, možda će ti ovo zvučat čudno, ali da su Pipsi došli sa onim prvim valom cro bendova, tamo krajem 90ih, puno brže i lakše bi našli svoj put ovdje. Negdje si napisao, da su bendovi koji su nastali prije sranja na ovim prostorima imali tu prednost što su ljudi znali za njih. Znali su i za Pipse. Fred Astaire i Bog su ovdje bili popularni u isto vrijeme kad su izašli, uvijek smo imali nekakve kanale kojima smo nabavljali ono što nas je zanimalo ( i bez ovih mega i giga protoka na netu), a Pipsi su se vikendom puštali u klubovima. Ja sam tada živjela u Zrenjaninu, bila tinejdž iliti na prvoj liniji fronta, i muzika nam je zaista bila jako jako bitna. Kada mi je prijateljica poslala Drveće i rijeke, cd je toliko kružio Zrenjaninom da su mi na kraju uništili kartonsku kutijicu u kojoj je bio upakovan. A onda je došla smjena generacija, klinci koji danas drugačije slušaju muziku, ako je uopće stvarno i slušaju, drugačije sve to doživljavaju, klubovi su popucali, nemaju para za svirke, mediji su pink i na njih više nitko i ne računa. Ostala je neka šačica ljudi, jedan dio se zavukao u svoje depresivne brloge, a drugi se i dalje upinje i batrga. I zato će vam sada biti teže, a ne zbog toga da li su Pipsi dobar ili najbolji bend. Kada bi se skupili svi gore pomenuti, odavno bi na svirkama prešli tu cifru od 400. Ali ako Pipsi težim putem moraju dokazati da su najbolji, onda nek bude tako. A prvi red uvijek imaš. ( sve dok ne poludiš od nas i otjeraš nas negdje iza :)