Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
DanMrak 03.01.2014 u 09:34:55 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Baš hejter ne, jer to implicira da prilično nagalašava taj svoj stav i vrlo vjerojatno ne poštuje Pipse koji su u mom životu odigrali važnu odgojnu životnu i muzičku ulogu. Dakle, morala bi ga ubit . :) Također ako baš hejta nešto što je mene u mnogočemu odredilo, onda su velike šanse da ćemo imati probleme i na drugim poljima. Ne znam, Pipsi su više od muzike. Pipsi su stav i pogled na život.

Izbor muzike općenito je u korelaciji sa pogledom na život. Kod Pipsa mi se čini čak i nešto jače od uobičajenog.

S druge strane sasvim mi je u redu, a i s godinamam sve bolje...da moj partner ne sluša Pipse aktivno, ali ih ne hejta i poštuje to što znače meni. Time Pipsi ostaju samo moj komadić kozmosa i nema bojazni da će se ishod tog odnosa reflektirati na ijednu pjesmu i time ju potencijalno usrati. :D
daddy 03.01.2014 u 12:37:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
imaš pravo.
tako tvoj fraer ne ide na koncert pipsa, a ti imaš najbolji ikad ulet nekom supertipu u publici:
"pliz, me možeš nosit na ramenima sljedeće 2 čuke".
ne znam ni jednog koji na ovo ne bi pao.
doslovno.
;)))))
DanMrak 03.01.2014 u 12:44:24 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Freelanceam po ramenima :)

Zovite me bezbrižni rame-krilac :D
baby ruthless 06.01.2014 u 02:02:02 profil autora
something im not quite sure of
ja se češće ulovim da hejtam ljude koji vole pipse, neg one koji ih hejtaju
užas
johnnykola 06.01.2014 u 10:31:14 profil autora
sta je bilo!? reci!
Da, mimo onih na forumu, među njima ima enormnih pakaša.
To je ona priča: "Samo dobri ljudi slušaju Raiohead."
Kao i ona: "Čovjek sa smislom za humor ne može biti neinteligentan."
Aha, šta ima! Najviše se treba paziti "fine gradske raje".
daddy 06.01.2014 u 11:27:58 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
čovjek sa smislom za humor zaista NE MOŽE biti neinteligetan.
a dal su svi koji slušaju radiohead dobri ljudi fakat ne znam.
genijalno, dok ovo pišem krenuo rh na radiju.....
;))))
midnightmoon 06.01.2014 u 13:25:52 profil autora
ja volim pipse i nikoga ne hejtam, ali mene hejtaju ti što vole pipse.
čudnog li obrata i sluđenog formata!


;)
johnnykola 06.01.2014 u 14:29:09 profil autora
sta je bilo!? reci!
Dobro. Zapetljao sam se malo. Pisali smo već na tu temu, pa znate na šta mislim.:)
Viza vi Belece:
Rođendanska zabava, brojanje gospođi u bijelom kad sva raja zajedno sjedi,
sea, a ne gold:) on the ceiling, otključavanje ljepote Rima, žirafa, kraj (koji me podsjetio na citat od Krleže mislim sa svojim bla, bla, bla..., onaj o priči i stavovima različitih ljudi i kontraletu vrapčića). Bombona. Kako može plakat biti odbojan. Ono kad sjedi na spomeniku, a tamo nevjerojatno nešto. Dalo bi se pisati, jasno tema je sumiranje i zumiranje života u zimskom periodu istog. Kako čitate staru sestru i njezin hod na oljenima?
daddy 06.01.2014 u 16:01:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
jebe se tebi u kojem si topicu johnny, ajlavju.
pa dobro.

"jedem korijenje zato jer je važno."
johnnykola 06.01.2014 u 16:13:33 profil autora
sta je bilo!? reci!
Realno, odadirem gdje stignem.:p
Konzistentnost u švester.
Jesam li se zavjetovala na siromaštvo. Šta vam ja onda imam ovdje
laprdati. Ne smiju se ni riječi sumanuto trošiti.

Parafraziram.(:
Julije 06.01.2014 u 17:31:59 profil autora
itchy knee san she
SRETNA VAM NOVA POBJEDNIČKA GODINA!

zar uopće postoje pips hejteri? ne znam kako ali nisam još do sada nabasao na njih (zapravo niti ne kužim tko bi oni mogli biti, dali su militantni, dali uopće imaju mišljenje, dali su to trenutačni stavovi ničim drugim doli drugima izazvani), ali sam nabasao na one koje boli k. za pipse.

šteta za odgovore, jer bi se mogao složiti samo da me boli k. dali će moja životna pratilja imati ikakvo mišljenje o pipsima, to je njena stvar.

ionako se u ''''bitnim životnim stvarima/stavovima/pogledima/...'''' razilazim sve dalje i dalje od ljudi pa me i za to boli k.

ps. ne mogu se složit s izjavom za Radiohead - sorry buraz al ti ovo nikako ne drži vodu!

ŽIVJELI!
Jagoda 09.01.2014 u 03:32:07 profil autora
da, ovaj, ja san nesretnica koja je otvorila taj topic prije nešto vrimena :)), al diskusija nije zaživila, ne znan je li se osim tada to pitanje postavilo još negdi ranije. ugl, bilo je to vrime kad san sort of dejtala lika koji je na svaki moj, makar i usputni spomen pipsa, tipa ''naručila san novi album i baš se veselin'', osjeća potrebu naširoko elaborirat kolko mrzi pipse, kolko su mu odvratni i kolko kopiraju oasis -.-
svatila san uskoro da nije bitno jesu u pitanju pipsi ili bilo šta drugo šta mi pričinja zadovoljstvo u životu. ako se ne radi o nečemu objektivno odvratnom, onda je takvo blaćenje čisti bezobrazluk koji nema nikakve svrhe ni opravdanja.

ugl, meni su zasad svi ljudi koje znan koji vole pipse super ili u najgorem slučaju sasvim okej :). ima tu nešto! :)
Jagoda 09.01.2014 u 03:32:56 profil autora
ja se češće ulovim da hejtam ljude koji vole pipse, neg one koji ih hejtaju
užas


a to mi je jasno. drukčije je to u zagrebu :)
johnnykola 09.01.2014 u 09:23:20 profil autora
sta je bilo!? reci!
da, ovaj, ja san nesretnica koja je otvorila taj topic prije nešto vrimena :)), al diskusija nije zaživila, ne znan je li se osim tada to pitanje postavilo još negdi ranije. ugl, bilo je to vrime kad san sort of dejtala lika koji je na svaki moj, makar i usputni spomen pipsa, tipa ''''naručila san novi album i baš se veselin'''', osjeća potrebu naširoko elaborirat kolko mrzi pipse, kolko su mu odvratni i kolko kopiraju oasis -.-
svatila san uskoro da nije bitno jesu u pitanju pipsi ili bilo šta drugo šta mi pričinja zadovoljstvo u životu. ako se ne radi o nečemu objektivno odvratnom, onda je takvo blaćenje čisti bezobrazluk koji nema nikakve svrhe ni opravdanja.

ugl, meni su zasad svi ljudi koje znan koji vole pipse super ili u najgorem slučaju sasvim okej :). ima tu nešto! :)


Nije to vezano samo za Pipse, cijelo društvo nam je hejtersko. Tako sam na FB-u hajdao more ljudi koji se nekače na Rizzu Ružu pa odadiru po njemu, Harija Mate Harija pa odadiru po njemu. I sam sam nekad bio takav. Najlakše je hejtati i kakati. Hajde uradi nešto. Hari Mata Hari je ovakvih ili onakvih albuma napravio desetak. Na njjima neka valja samo jedna jedina pjesma - čovjek je nešto uradio. Isto važi i za Rizza Ružu. http://www.youtube.com/watch?v=JAoGrHfZZHQ Hajde neka bilo ko od nas skonta, isplanira i snimi spot. Imali smo šansu da to uradimo sa segmentom najmanjim za Pipse. Jesmo li uradili? Nismo. Jesmo li licimuri? Jesmo. Svi mi. Skršiti se može sve u sekundi, a za napraviti nešto treba raditi i raditi. Konkretno, imam 200 strana priča i pjesama koje su napisali moji prijatelji i ja.

Već treći mjesec radim na izdavanju knjige u vlastitom aranžmanu. "Print" u kopirnici. Dizajn korica (hajde neka sebi neko ko nije dizajner da u zadatak na A5 položenom papiru isprintati nešto, ali da je s monitora (Photoshop-a) to vjerno na papiru po printu - trebat će vam minimum sat vremena samo za postaviti format, a gdje je dizajn korica). Lomljenje teksta u Word-u. Imam core - tekstove, ali knjigu još nisam izbacio. Možete misliti koliko posla treba uraditi kad nemaš ni core.

A Dobra je ideja, samo ta ideja koja može da se ostvari.
http://www.youtube.com/watch?v=ui2nUNne62Y

O tome Daddy svako malo piše. I hajde, sve to na stranu. Koliko nas je spremno ne hejtati nešto što je neko uradio, a to je prvi korak za dalje. Za rad. Realno.
baby ruthless 10.01.2014 u 02:31:02 profil autora
something im not quite sure of
ne respektiram previše ljude koji ''nešto naprave'', bilo bi bolje da svi malo začepe i poštede svijet svojih knjiga, pjesama, spotova, sve je to loše, krcati smo, raspadamo se, kako nitko to ne kuži? oni kojima je prirodno, nastavit će anyway, pa i da su sami na svijetu. takve nećeš fulat
(ako možeš bez - nemoj.)

odjebavanje svega i svih na svakodnevnoj bazi nije lako (čak i kad je jedino moguće, jer ti je mozak tako postavljen), ali isplati se, kad ''dođu'' rijetki koji zaslužuju (ne dođu, uvijek su tu, ne naprave, nego rade cijelo vrijeme jer tako postoje), i bude ti jasno za kog si čuvao naklonost i support
nema ništa između, ne prolazi
(a ''ništa'' ljudi podnose lošije nego sve ostalo, pa se malo lažu oko svega, i tako)

društvo nam nije hejtersko, nego veseli vlakić, kao, ajmo se mi ipak poštivat i bit dobri ljudi, možda nešto jednom zatreba
eventualno se slažem da se hejtaju krive stvari, ili je iz kompleksaških razloga, a to je uzaludno potrošen hejt i to su debili

ne hejtat iz razloga što ne želiš da tebe netko tako hejta mi je najveća zamisliva proračunata prijetvornost i organski ju ne podnosim

meni je to u dna, da mi uglavnom ništa ne valja, a prvi ''korak za dalje'' mi je bit iskrena sa sobom
ići ću u pakao

e da, i ovo, za kraj:
http://www.youtube.com/watch?v=-lEgoy-Kwu8
baby ruthless 10.01.2014 u 03:00:23 profil autora
something im not quite sure of
konkretno o ljudima koji hejtaju pipse
- uglavnom glupa šablona da se automatski hejtaju individue

sad me više fasciniraju hvalospjevi oko walta i kako svi imaju potrebu OBZNANITI novostečenu naklonost

uvijek neko pretjerivanje u reakcijama, fascinantno
johnnykola 10.01.2014 u 07:13:48 profil autora
sta je bilo!? reci!
Nigdje nisam napisao da ne treba hejtati da eventualno tebe neko ne hejta. Hate je mržnja. Mislim, šta će nam na bilo kojoj razini i bilo gdje? Zašto uopće moramo govoriti hejt? Zašto ne bismo rekl, na primjeri: "Vidiš, Milomir ne može baš Tindersticks-e." Bitno je šta i kako se govori.

"meni je to u dna, da mi uglavnom ništa ne valja, a prvi ''''korak za dalje'''' mi je bit iskrena sa sobom"

Eto, sama si dijagnosticirala problem.:)

A ovo za Walt-a, ma ljudi blage veze o Pipisma nemaju pa sad valjaju bombe. Eto baš je onaj urednik dnevnika ili ko već sjeo i preslušavao "Drveće i rijeke" i tako zavolio Pipse. Slušali ljudi kad je na HRT-u gorilo krajem 90-ih od muzike i sveprisutna je bila Pipse, znaju samo za Fred-a i Boga ''ventualno i sad kao joj stari sam fan. A što se u međuvremenu desilo hejbet stvari, ma jebo to. Što rekla, veseli vlakić, "svi ih lajkaju i ja ću, kad moram o tome, inače odoh doma gledati kako sebi i nejači iznaći urce za ubaciti u čvalje kakova obroka." Koga zaboli za Pipse. Mediji malo napuhali i to ti je. Za mjesec dana uletjet će neko drugi i opleti po njemu da je ''vaki, da je ''naki. Ostaju samo pjesme.
gogolj 10.01.2014 u 10:10:20 profil autora
čisto iz vlastite perspektive, potpuno subjektivno...društvo danas je ugl hejtersko lajkersko. nisam siguran ima li kapaciteta uopće za više, vjerujem da bi moralo. ovako mu je međutim lakše. linija manjeg otpora. tragika je što se i hrabre istom. nema iskrenosti jer nema ni podloge za istu. hejt i lajk su se toliko udomaćili kod ove ekipe danas da je jebeno čudo ako ih se ikad rješimo. al nikola je jednom rekao tu, morat će puknut jednom.

potpisujem đonija i u svezi hejta. pa jebemu...nije to baš tako složeno. hejt rađa hejt. o čemu pričamo? drago mi je da dijelim, pa makar i ove mrežne prostore s takvim čovjekom.
johnnykola 10.01.2014 u 12:11:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
♥ Popravio si mi dan Ante. Hvala!
gogolj 10.01.2014 u 14:23:31 profil autora
zato smo tu ♥
johnnykola 10.02.2014 u 09:18:25 profil autora
sta je bilo!? reci!
I puklo je. A sad kreće lajkanje i hejtanje po mrežama. A to što ljudi nemaju šta da jedu, jebo to. Užas.
nejc 11.02.2014 u 11:43:13 profil autora
Zna li netko, koju gitaru ima Šinec u fotki "šinec u napadu" na page-u http://www.pipschipsvideoclips.com/hr/band/galerija/pips-gigs-cb/?
Hvala!