Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
jokerlass 06.09.2013 u 13:40:32 profil autora
, moram komentirat da su nove stvari
pojele sve za doručak.
osobito se guštalo u valovima energije na dementoru- kako savršena pjesma- i trubaču- komentirali baš bili da promjena vokala daje novu dimenziju jednako intenzivnu samo drukčijeg šmeka, svaka čast!

dakle čista uživancija, hvala :)))
DanMrak 06.09.2013 u 19:33:57 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Mda....ja uvijek propustim neke čarobne koncerte Pipsa ili mi se tako bar čini. I onda nisam sretna.

Ugl kod mene je bilo "Bili ili ne bi" do zadnjeg časa...i onda evidentno ne bi. Kmek :(
daddy 06.09.2013 u 23:34:49 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mi smo u zadnjih mjesec dana svirali 7x i to se čuje.
miksao sam mjesta nekim pjesmama, fokusirali smo se na float giga i naravno da je to na zadnjem gigu najbolje šljakalo. sad već gazimo dosta ozbiljno.
zanimljivo je da smo u zadnje vrijeme svirali u gradovima di su neki članovi doma (varaždin, zaprešić) i onda se svi ekstremno trudimo jer su dotičnima starci i cijela familija na svirci.
sljedeći je split, i vidi vraga, i tamo su neki iz benda domaćini.

još da pridodam da je prostor te konjušnice u zaprešiću fenomenalan, osim što ima atmosferu, auditivno je savršen - spoj drvene konstrukcije i cigle plus razlomljenost daje formulu gotovo studijskih uvjeta u kojima bi trebalo snimati ozbiljne albume, live pogotovo.
kad sam čuo bend na tonskoj znao sam da je to to i da će bit gušt svirati.
rabbit11 08.09.2013 u 14:26:13 profil autora
Ovo mi je bio prvi PCVC gig izvan Zagreba i pribojavao sam se kakvo bi moglo biti raspoloženje benda kad ne svira pred najvatrenijim obožavateljima, ali nakon Zaprešića i dobrih kritika sa Špancira sve dvojbe su razriješene. Jedva se čeka Tvornica i opet prvi red.
kenja 12.09.2013 u 16:27:56 profil autora
Kad je Split?
daddy 12.09.2013 u 18:32:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
11.10. Kocka