Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
puki 22.08.2013 u 19:33:44 profil autora
Old rabbits die hard
E, jel znate kad otprilike bi trebala svirka početi? Radim noćnu taj dan, pa se mislim mijenjati, pa nekako da stignem. Hvala!

...

piše na stranicama u 9, ajd super, nisam se sjetio provjeriti prije.
sis 30.08.2013 u 08:05:00 profil autora
još možeš popraviti sve
Kak je bilo?


Eto odgovora. Ne kužim samo što je tu iznenađujuće.
http://www.muzika.hr/clanak/42948/izvjestaji/pipsi-i-lovely-quinces-za-najbolji-...
DanMrak 04.09.2013 u 13:11:33 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Hajd budem ja.

Bi li ili ne bi, Mogu ti reć i Dementor su sa svakim izvođenjem još bolji i čini mi se da publika odlično reagira na njih. Htio bi d me voliš je već stara nova stvar i naravno uvijek je odlična. Trubača sam prvi put čula u lajv daddy varijanti.

Od pjesama van ovog albuma svirane: Dan, Mrak, Narko, Zdenka, Supermama, Sex u školi, Malena, Poštar, Ljeto, Jedan od nas, Plači, Bog, Gume, Na putu prema dole.

Do treće pjesme kao da je trebalo da se bend i publika prepoznaju. A onda je krenulo....

Jedno 2 pjesme sam imala problem s nekom luđakinjom iza leđa tako da nisam baš bila u fokusu, pa sam možda i u popisu pjesama nešto pozabila :)
sis 05.09.2013 u 08:26:47 profil autora
još možeš popraviti sve
Hvala draga. Uh sad si me zaintrigirala, jako me zanima kako Trubač u Daddyjevoj izvedbi zvuči. Dvoumim se bi li ili ne bi došla večeras. Treba se sutra rano dići, a opet Tvornica je još 2 mjeseca daleko...
DanMrak 05.09.2013 u 08:42:15 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Imala sam i ja neku kombinaciju za danas otići, ali bojim se da ništa od toga jer je ovaj tjedan neki sulud i kronično sam neispavana. Madaaaa....nikad ne znaš kako će nas zagonjati do navečer =)
johnnykola 05.09.2013 u 09:02:16 profil autora
sta je bilo!? reci!
ne budi luda!!! idi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DanMrak 05.09.2013 u 11:08:59 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Kužiš ovo kao Pipsi nisu u Zg jer su u Zaprešićiu i kao to nije tu, a zapravo je skroz tu.
To je kao da ti Pipsi sviraju u dvorištu, a ne u kući :D

I Nikola, uopće ne pomažeš ;)
janakis 06.09.2013 u 12:16:07 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ja bih iskoristio ovu temu da s dosta zakašnjenja pohvalim gig u Vrbovcu. varoš, kotlovina, lunapark, nebrojna publika, ali odličan i zabavan koncert za lijep provod. pa... tenks!

za razliku od Špancira - Kratka povijest umjesto Bi li ili ne bi, a od starih je bila i Rosita Pedringo.
al to su možda bile i zadnječasne promjene da Darko ne bi slušao isti gig ko i u Tuzli ;)