Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
puki 15.07.2013 u 09:19:32 profil autora
Old rabbits die hard
Iako sam mislio glasati za Supermena, ipak - uzmeš kriptonita i bičslepaš ga. Hulk ,sa druge strane, popizdi i našamara vanzemaljsku krstaricu/crva/nešto iz Avengera. Eto, toliko. Hulk smash!
daddy 15.07.2013 u 10:34:08 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zanima me kojeg sam to junaka/junakinju zaboravio da ima toliko odgovora "nije navedeno"?
ne kažem da sam naveo sve, ali na pamet mi pada captain america, cat woman.....a za njih ne mogu vjerovati da bi bilo ozbiljnog glasanja.
onda mi padaju na pamet gluposti poput chucka norrisa ili brucea leeja...
ne znam, daj me prosvijetlite koga sam zaboravio jer se za svaku anketu pripremam, pa sam tako i za ovu izabrao kandidate koji se zaista najčešće spominju u FILMSKOJ industriji. e sad, ako ovi "nije navedeno" misle na literaturu ili strip, to je nešto sasvim drugo.
midnightmoon 15.07.2013 u 14:40:25 profil autora
nema do bonda.
jamesa bonda. :)
puki 15.07.2013 u 15:06:37 profil autora
Old rabbits die hard
Hm, po filmovima, ako nećeš sad računati Mister amazinga i slične spufove, nisi ni puno zaboravio. Eventualno si mogao ponuditi još Thinga (iz fantastic four) koji je "tu negdje" sa Hulkom (po strip nekom "loreu"), i Hellboya, koji je iz pakla i donekle neuništiv. Wolverina je nemoguće ubiti, ali nije nešto prejak, ovi ostali nisu vrijedni spomena. Thor, doduše, je bog, tako da je u uskoj konkurenciji za pobjednika, ali mislim da bi pobjednik bio Dr. Manhattan (Watchmen), jer, em ima plavog pišu koji je viđen diljem svijeta po kino ekranima, em je svemoguć, kao, ono, potpuno svemoguć. Sve može. To je donekle, ono, najjače.
morsky 08.12.2013 u 14:07:01 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
..mislim da je danas obljetnica smrti Johna Lenonna.
pa eto, još jedan u ligi superheroja.
johnnykola 09.12.2013 u 05:46:34 profil autora
sta je bilo!? reci!
Realno.