Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
morsky 07.06.2013 u 12:28:36 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dragi moji,

evo kratkog osvrta na jučerašnji gig.
- dvorana; prepuna, prodano cca 700 karat. ne znam kako smo stali svi unutra. rasprodana dan prije koncerta.
- atmosfera; sjajna!
- komunikacija band:publika - 10/10 . fenomenalno
- razglas/mix pult; tužno
- svirka banda; naravno, sjajna!

Jedan od onih koncerata koji duboko zarezuju korteks.
Čista ljepota!
Čista ljepota!
gogolj 07.06.2013 u 13:10:12 profil autora
što se sviralo od novih? setlista otprilike?
baka 07.06.2013 u 13:39:51 profil autora
drvece i rijeke
bilo je fakat divno.. sve, svaki dio, svaki detalj
daddy 07.06.2013 u 14:09:17 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
kratka povijest/ mogu ti reć/ dementor/ hbdm
od rjeđih: poslednji dani (idoli) i sin

uskoro: bi li ili ne bi/ trubač/ sa mnom tebi je zima
gogolj 07.06.2013 u 14:53:39 profil autora
tnx:)

super je ovo čuti za bi li ili ne bi (trenutno najviše nju preslušavam) i mislim da bi i lajv trebala rulati jako. pogotovo u kombinaciji s mogu ti reć. :)

ako su mi spejs kauboji onomad sjeli ko budali pleska, onda ne mogu ni zamislit što će bit s ove dvije. samo da naletim kad to upadne.

e, a neće valjda dizni ispast :(

+ dok smo hodali, kao najjača traka s walta, jednostavno mora upast na setlistu ;)
Johan 07.06.2013 u 16:49:27 profil autora
Slažem se s prethodnim komentarom, bila bi stvarno prava pravcata nepravda da nam sad uskraćujete live doživljaj najmoćnijih izdanaka Walta (Dok smo hodali po zemlji i Plivača), kao nekad Foxtrota i Sina.

PUŠEMO U JEDRA
daddy 07.06.2013 u 17:19:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
walta moramo još malo vježbat.
dok smo hodali po zemlji ćemo svirati, ne uvijek. ta pjesma ima stvarno oračku snagu i kad je sviramo na probi stvarno je moćno, ali znate kako je to u hrvatskoj.....
mario 07.06.2013 u 22:25:40 profil autora
.
bilo je fenomenalno.
.........kratka povijest=zaraza.

komplet. svaka čast.
Marko Maky 07.06.2013 u 23:44:02 profil autora
Without music, life would be a mistake !
fantastichan gig last night ! jos uvijek sa pod dojmom ! ugodno me iznenadila traka sa Bog-a jedan od nas ! i nove sa Walta :)
baka 08.06.2013 u 00:04:39 profil autora
drvece i rijeke
bas sam setao malo zagrebom prije giga i između ostalog slusao sina, i mislio si bas bi bilo lijepo cuti ju live i eto odsvirali ste ju, bas ugodno iznenađenje! pa bas razmisljam kako bi bilo lijepo cuti mnoge druge stvari koje se rijetko nađu na listi , kao baka lucija, porculan, slan, mak, mrgud gorostas i tat, sao paolo, trener morskih pasa, foxtrot, pjevac b&s, gravitacija, mozda cak i glavom pod vodom.. ima ih fakat hrpa. vjerojatno bi trebalo i dosta vremena da se sve to uvjezba al jeste imali kakvu ideju napraviti jednom neki gig s raritetima?
jokerlass 15.06.2013 u 23:42:19 profil autora
Bilo je prekrasno na koncertu, osobno mi je upečatljiva bila 2x2 izvedba dok je bend ubrijao u žešći instrumentalni flow i katarzu.

pa tako sam si razmišljala kako bi bilo odlično zabrijati slično na live izvedbi samnom tebi je zima, onaj kraj tako fino protkan laganom psihodelijom bi se dao razvuć na još koje dvije minute zadovoljstva (jasno, uključujući klimaks same pjesme)
:)
morsky 16.06.2013 u 01:19:02 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
yep. u prvu si jokerless.
.
žuti triko (samnom tebi zima je) će biti potpuna ekstaza u live izvedbi.
.
slutim da ćemo se načekati live izvedbe, no nema veze. kada bude, ekstaza je garantirana..
.
veselim se.