Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sucker 01.06.2013 u 20:47:29 profil autora
Flafi 02.06.2013 u 17:54:35 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Svaki put kad vidim tako neki link ili naslov pomislim kako je najbolje da više ne čitam te debilne "recenzije", al svaki put pročitam pa se žešće naživciram.

Super je to poso, poslušaš album ovlaš jednom ili dva puta, napišeš nabrzinu par besmislenih dojmova bez puno razmišljanja, usporediš s nekim stranim bendom da svi vide kako si ti naslušan, pa još staviš zvjezdice ili, još bolje, realnu cijenu, eto da ljudi znaju, i sve pet.

"Kritičko" "mišljenje" my ass.
oak 3 03.06.2013 u 09:05:30 profil autora
http://www.ravnododna.com/pips-chips-videoclips-walt-posljedice-balkanskog-disneylanda/

10/10
sis 14.06.2013 u 10:24:45 profil autora
još možeš popraviti sve
jelena 14.06.2013 u 12:00:10 profil autora
kako najbolji album do sada a 9/10 ocjena?!? autore, gazda je ko ume spiskati ;))
darknessss 14.06.2013 u 13:03:00 profil autora
ovaj prvi komentar mi je jeben. ne znam kako nekog nije sram tako blamirati se. taman da je i najlošiji album na svijetu, osoba nakon 10 sekundi pjesme zaključuje sve o albumu, ali i o životu članova benda općenito. svaka čast i ja bih želio imati tu moć
romana 26.06.2013 u 09:19:35 profil autora
etogac, sekto

http://www.24sata.hr/express/ripperov-povratak-album-koji-mirise-na-pipse-iz-slavnih-dana-320505
daddy 26.06.2013 u 09:50:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
stavio sam već cijelog tog ilka na sajt.
možemo se uzrujat il se možemo zabavit čitajući sve te recenzije.
predlažem ovo drugo. ;)
janakis 26.06.2013 u 12:42:10 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ne znam zašto baš svaka recenzija pipsa, uvijek, svudje, mora započeti rezimiranjem 20 godišnje karijere i 2 prethodna albuma, uz, naravno, iznošenje recenzentove osobne percepcije pipsa.

čekam jednu koja će započeti s prvom pjesmom i završiti desetom.
gogolj 26.06.2013 u 15:58:37 profil autora
ne znam zašto baš svaka recenzija pipsa, uvijek, svudje, mora započeti rezimiranjem 20 godišnje karijere i 2 prethodna albuma, uz, naravno, iznošenje recenzentove osobne percepcije pipsa.


jebeno iritantno i dosadno.

čekam jednu koja će započeti s prvom pjesmom i završiti desetom.


amen.
daddy 26.06.2013 u 17:41:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
htio sam recimo komentirat ilka, bio bi to ogroman osvrt s 20ak ispravaka netočnih navoda.
a tiče se te površne "povijesti" pormatrane površnim očima na površnoj platformi.
ak hoćete, mogu si dat truda.
jer dojam koji se tako stječe, višedesetljetni sad već, zaista mi de na nerve.
mario 26.06.2013 u 21:41:44 profil autora
.
piši.
jebeš komentare i odgovore na površne črčkarije. pusti svoja djela/pjesme, ona su dobro, ona su tamo kao prošlost i kao budućnost, ona su tu. visine i dubine. njih ne zanima površnost, jer ne znaju za to...... vraćanje. gladijatori, a.ha...sin,gravitacija, foxtrot, slan.....pa daj, nema potrebe za dalje, jel tako?.........pusti ih, ali svejedno piši

;)
Flafi 27.06.2013 u 18:06:13 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Piši ko nekad, dva, tri reda.
Razumijem iznerviranost mutavim recenzijama, al mi se osvrt na recenzije čini kao uzaludno potrošeno vrijeme i energija. Ako netko stvarno vjeruje tim mutavim recenzijama nek im bude. Iako bi to bilo zanimljivo štivo.

Ima recenzija Walta na teletekstu RTL-a. Ako je još gore, čitao sam jučer, možda su već skinuli. Ista je ko i sve druge.
Ne znam kako bi se to moglo ovjekovječit za sajt, ima l'' ko neku ideju?
daddy 28.06.2013 u 11:55:03 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
u pravu si flafi. zato nisam i neću pisat ništa.
al smeta me kad se manipulira i kroji faktografija, dakle tu više nisamo na terenu emocija i osobnog ukusa kojeg ne mogu sporiti, sviđao mi se il ne.
tipa (po sjećanju), ilko: "postala je vijest da su pipsi napunili kino".
netko tko nije upućen, nije iz zg ne zna da je u tom kinu (europa) na promu gladijatora bilo 900 ljudi. ja hepi. vječno bi kupio taj format i dvorane i broja ljudi za prezentaciju onog što radimo.
ili da smo s fridmannom htjeli pokrit odlazak kraljića.
poslije njega, a još mnogo autorski bitnije, poslije odlaska fantastičnog tiće (njega se nigdje nikad ne spominje, valjda zato jer nije zblajhan) u bend je došao nikola radman, 1 od značajnijih gitarista uopće na ovim prostorima, a koncertno je svirao i pavle miholjević (svadbas), dakle, izvanredan gitaristički par.
i tako......puno toga.....
Flafi 28.06.2013 u 17:59:47 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Malo mi je blesavo da ja sad tu išta dodajem, jer vjerujem da ovo što ću napisati i ti i svi ovdje okupljeni znamo, al muči me to malo, pa eto.
Ljudima, a pogotovo muzičkim kritičarima, uopće nije neugodno površno, na prvu i bez razmišljanja popljuvat i one najveće (Pepperse, U2, Stonese i druge), pa kako neće Pipse, koji su nam tu domaći pa ih je još slađe popljuvat jer su naši.
Nek se jebu.
johnnykola 28.06.2013 u 18:21:15 profil autora
sta je bilo!? reci!
realno! tako bacati bombe vizavi fakata. govedari!
jelena 30.06.2013 u 00:10:11 profil autora
prezirem ocjene jer ocjene daju ljudi.
morsky 12.07.2013 u 18:03:01 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Recka jednog čuvara zvuka, a koja je linkana na houmpejđu, mi je potpuno irelevantana.
.
potpuno.
.
čovjek. čovjek-stražar zvuka je ok. s njim je sve ok.
.
Stražaru,

referentna veličina nije ok. potpuno je nebitna za pipse. i stoga je recka potpuno nerecka, već kugla u vlastitoj butini. Tvojoj butini.
.
referentna veličina su Majke. majke mi. ti nisi normalan stražaru. ti nisi normalan čuvaru zvuka.
.
Majke su seljačka muzika. Uvijek su bile selačka muzika. je li ti mene razumiješ??
.
dakle, ne možeš litrom mjeriti dužinu ili prijeđeni put. to se mjeri metrom. čija se referenta veličina čuva u Parizu. zovemo je i etalon.
.
stražaru. je li to jasno?