Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
mario 24.05.2013 u 19:08:09 profil autora
.
sretan sam!

i što se tiče napisanog.....može poslužiti "onima", da kažem, kužite vi zašto ja poštujem tog čovjeka. učim.
gogolj 24.05.2013 u 19:54:49 profil autora
u dahu.
jvjb 28.05.2013 u 21:26:23 profil autora
kino,,artul
čitam i vjerujem :)
nita del bari 31.05.2013 u 00:29:20 profil autora
moram priznati da me iznenadjuje da nema vise reakcija na Stanje jer su po meni jedno od najintimnijih promisljanja koje je daddy podijelio s nama...
apsolutno iskreno i divno :)

moj mladji sin, micek ima 9 g,. je neki dan imao zadacu napisati kako ce jednog dana osvojiti svoju curu...
kad god pricamo o ljubavi, u njegovoj glavi cura kao pojam ne postoji, ne daj boze da se on zaljubi ili nesto slicno, on nikada nece imati curu...ja sam ocekivala odgovor tipa "ja nikada necu imati curu"...zato me njegov odgovor u DZ uzasno iznenadio:
"osvojit cu ju svojom pamecu"

daddy ne samo da ima intelekt i stav koji te tjera da ga se "bojis" i ucis kako mario kaze,
on ima talent da s nama dijeli svoje emocije na najljepsi moguci nacin...nesebicno i nadasve iskreno, i te emocije postaju nase kad nam pase.

ja jedva cekam walta cijelog, a brijem da ce me plivac aka srca osvojiti,
to su ti neki ponavljajuci stihovi i metafore koja ja biram i meni su bitne...

i nesvjesno prenosim na svoje dijete da su
pamet + emocije (iskazane na bilo koji nacin) = dobitna kombinacija...
bez koje u konacnici ne bi njega bilo bas takav kakav je :)

jelena 31.05.2013 u 09:29:44 profil autora
samo bih dodala: ''hbdmv'' ulaskom u usi izaziva trenutni refleks dizanja ruku gore u zrak. stovisestovisemoguce. a to znaci jedno - potpuno predavanje. pjesmi. emociji. sebi. volim :))
baby ruthless 25.06.2013 u 01:23:21 profil autora
something im not quite sure of
Nešto što je nastalo nakon što je ovaj zadnji dnevnik pročitan:

Stanja i polustanja uzimaju emocionalni, fizički, mentalni mir, a rađaju Izraz u raznim nijansama čistoće. Možda malo više uzimaju, jer patos uvijek mora pobijediti, mora se stalno biti u gubitku, mora stalno boljeti jer bol znači mijenu. Sve nauštrb jadnog tijela koje podnosi silne intenzitete, a kao da mu nije prirodno (spot za ''Htio bi da me voliš'', the weight of the world is love).

Jednom su mi rekli i da voljeni nastaju iz riječi, na to me podsjetio dnevnikom - da dođu iz riječi, ne nužno njima namijenjenih.

Pjesma o nekome nikad nije ZA nekoga, čak i kad je tako oblikovana. Ljubav je uvijek potpuno osobna, čak i kad je uzvraćena. Odnosi su u osnovi nesporazum, čak i kad funkcioniraju.

A pisanje o pisanju (Stanju, Osjećaju, Procesu, Izrazu) iz neobjašnjivih razloga pogađa više od svega, to su nadrazine iskrenosti. Čitanje nekoga tko radi to isto pogađa možda i više, jer je prisutan i moment iznenađenja, možda i neobjašnjive sreće (na sebe se takvog s vremenom navikneš).

daddy 25.06.2013 u 01:53:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
jedna od nas. očito.
romana 25.06.2013 u 12:27:41 profil autora
baby ruthless, hvala ti. to je baš tako.
morsky 25.06.2013 u 12:53:28 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
pridružujem se.
tnx, baby.