Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
darknessss 28.02.2013 u 00:11:20 profil autora
evo budem ja otvorio, jako zanimljiva anketa, ali u isto vrijeme i teška, toliko teška da sam odluku odlučio prolongirati za sutra, kao i sve konstruktivnije komentare
daddy 28.02.2013 u 07:56:54 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
he, he, može može.......
ajmo i ostali, nagrnite!
janakis 28.02.2013 u 08:56:40 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
devedesete su moje! tu spora nema!
ali ovih mjeseci sam u opakoj swing čagi tako da sam morao dodati glas i pedesetima... i charleston je u igri, ali 20-e i 30-e nisu ni ponuđene ;)
johnnykola 28.02.2013 u 15:12:40 profil autora
sta je bilo!? reci!
dugo sam gotivio devedeste, ali onda sam se prosle godine nakacio na vh1 classic.
i zato glas ide osamdesetim.(((:
Jagoda 28.02.2013 u 16:53:49 profil autora
devedesete i malo nultih. a da se nešto i od zadnjih par godina probrat.
darknessss 28.02.2013 u 18:05:53 profil autora
jako teška odluka, iz gotovo svakog razdoblja, osim možda desetih postoji band ili osoba za kojeg bi bubreg dao da mogu bit na njihovom koncertu, nažalost, većina tih bendova danas ne postoji...tako da sam automatski isključio opciju da odaberem razdoblje po bandu koji mi je najdraži i shvatio koliko je zapravo to teško odabrati. nakon toga sam rekao, pa hajde da vidimo koji bi bio 2. izvođač iz svakog razdoblja, i opet sranje, ista stvar ko u prvom slučaju. i onda dođem do toga da više manje maknem sve favorite bendove, ostane pokoji bend iz svakog razdoblja, ali opet mene nešto kopka pa odlučim sagledati cjelokupnu dekadu, pod time mislim kulturu življenja i tak, i ostanu mi nekak šezdesete i osamdesete, i odluka je pala nekak na osamdesete, puno novih smjerova, eksperimentiranja.... ali da je anketar zagorčao život, jest
sucker 28.02.2013 u 18:33:18 profil autora
naravno da su mi najbolje dekade one koje sam sam muzički proživio - nulte i ovaj ficlek desetih. 80-e, 70-e, 60-e, sve mi to u nekoj mjeri može biti zanimljivo, pojedinačni bendovi i muzičari i više od toga, ali najviše sam orijentiran na ono što se sada zbiva.
midnightmoon 01.03.2013 u 00:08:30 profil autora
bez razmišljanja i s puno sjete - osamdesete! :)
gogolj 01.03.2013 u 16:23:24 profil autora
slažem se sa suckerom iako mi se najboljim razdobljem čine šezdesete i prijelaz na sedamdesete. nisam baš tolki kužator pa ne bih kenjao bez veze

glas nultima ipak.
daddy 02.03.2013 u 11:04:33 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
60e i 70e nazvao bi temeljem pop muzike i smatram da se to reflektira i na sve što je danas vrijedno. osobno, u 80ima sam bio najviše zakačen na muziku, prvenstveno zbog ključnog utjecaja new wave/punka na ono što sam slušao od domaće yu muzike tada. ali to je vrlo osobno.
00te i današnjica naravno da nose dobre stvari, ali vremena ne nose onu iskru kao prije 20, 30, 40 godina. dojam je uškopljenosti i svim kompjuterima unatač neinventivnosti i manjka iskričavosti i inspiracije.
muzika je odraz vremena i mišljenja sam da ovo nisu sjajna vremena za muziku.
recimo, baš trenutačno 2 tipa koja zajedno imaju preko 120 godina vjerojtano su najvrednije što ovih dana tržište nudi. zovu se nick cave i david bowie.
za zamislit se.
johnnykola 02.03.2013 u 13:29:37 profil autora
sta je bilo!? reci!
realno.