Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
punkrockos 09.01.2013 u 12:28:22 profil autora
Pozdrav ljudi! Veliki sam obozavatelj pipsa, ali to sad nije ni vazno.

Naime, jos 19.12. sam preko webshopa narucio onaj usb live 2x2 koji je odmah uredno naplacen, ali evo do dana danasnjeg nije stigao. Kontaktirao sam mailom prije nekoliko dana dotične za webshop vezano uz problem no nitko nista nije odgovorio. Obracam se
sada ovdje u nadi da ovo promatra netko tko ima veze sa tim webshop i tko je u mogucnosti da to rijesi, i ipak upozorim buduce potencijalne kupce da dvaput razmile prije nego nesto odluce kupiti na taj nacin. Nadam se da ce se to sve na kraju ipak rijesiti. Pozdrav
daddy 10.01.2013 u 00:15:30 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
Milijana.Linta@atlanticgrupa.com
molim te svoj problem komuniciraj na ovaj mail.
vjerojatno je do pošte, a ne do nas. ne bi bilo prvi puta.
ostavi na tom mailu ime i prezime i sve kontakte koje si dao i prilikom kupovine.
a ja ću sad kontaktirati našu osobu i prenijeti joj tvoj post s foruma, mada to ništa ne znači jer nema nekih tvojih osobnih podataka u njemu.
žao mi je što se ovo desilo i siguran sam da će ti usb stići!
na kraju bih nešto dodao: ne treba problematizirati on line način kupnje jer do sada nitko nije nešto platio, a ostao prevaren na bilo koji način.
bilo je problema s rokovima, ali to definitivno nikad nije bilo zbog pipsa jer mi pošiljke promptno dajemo hp-u. a što se poslije dešava pitajte tu genijalnu organizaciju.
uglavnom, čak da su i oni ovo zeznuli, mi ćemo ti poslati ponovo usb!
daddy 10.01.2013 u 09:55:54 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"Provjerila sa postom, uglavnom paket se vratio u postu jer nitko nije podignuo paket, kao u vise navrata. Sad cu ponovno poslat I javim mu se"

odgovor voditeljice web shopa
punkrockos 10.01.2013 u 14:25:01 profil autora
i jesam bio poslao mail na onu adresu prije nego sam se odlucio obratiti na forum...eto vidim da je sada i kolegica odgovorila na mail tako da cemo to sada valjda rjesiti...hvala na odgovorima i jebemu dođite vise do istre...pozzz
gljivac 28.10.2014 u 19:46:18 profil autora
Takoder narucio 2x2 usb i faf zastavu prije jedno 3 tj. i jos nije nista doslo.
johnnykola 29.10.2014 u 11:03:27 profil autora
sta je bilo!? reci!
Čovječe, tek sad vidim da postoji fleg!!!
Ima li je još na stanju. Kad šibnete nagradu
vizavi uslikane ulaznice možete i nju šibnuti.
Bio bih zahvalan!
Uplatim na račun 20 kunića ili kako već.
Ako mora kroz biznis narudžba, može i tako
samo će me doći skuplja pita (poštarina) nego tepsija (ispod sve te zastave što vijori:), ali hajde.
Molim samo da se napiše šta mi je činiti.
Hvala!
gljivac 25.11.2014 u 10:50:29 profil autora
I opet ništa,narucio usb i flag i cekam opet dodatnih 3 tjedna i nema nista.Bas sam u banani jer taj web shop nefunkcijonira nikak.lp