Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
mario 16.11.2012 u 16:43:33 profil autora
.
ne bih o temi, ravnodušan sam…
ono što sam htio je da kažem da ja vjerojatno jesam nitko, ali eto taj nitko jako voli pročitati dnevnik, i to baš iz razloga što je zahtjevnija forma i što se mogu čitati i nakon 10,11,12,trrr godina( ma uopće nije bitan period, bitna je trajnost i otkrivanje), što upravo ponovno i radim, a što sam i radio kada sam tek otkrio(ili je ono mene) bend i sajt. to je uz naravno pjesme, bilo što me uvuklo dublje, što me usidrilo, jer kroz te dnevnike skužiš, e, pa gle, jebote, to je to,tak ja vidim, osjetim, kužim ga(možda), iza tih pjesama koja su te pronašla,stoji autor koji zna napisati i gluposti u te dnevnike i faq, stvari kojima se ne slažeš, ali to je tako normalno, pa nismo sekta, ali ono što taj autor svakako zaslužuje je prvenstveno poštovanje. i kad ti to kaže onaj patuljak koji vuče za rukav, onda znaš da je to tako nema vamo tamo. a to poštovanje se dodatno stvorilo kroz čitanje dnevnika ( i faq, posebno ovih u zadnje vrijeme) koji su potvrda da iza predivnosti pjesma/djela stoji iskreni i posvećeni izvor, možda se lažem, a možda ipak ne, jer trenutno su moje emocije prema djelima ovog benda iskrene, kroz njih si dajem pogled na sebe.
i zato, daddy, nemoj zajebavat s tim nitko i ničemu ne služi, ma da se nadam da tako ne misliš, nego si samo razočaran nezainteresiranošću društva (ne za daddyev dnevnik) za popravcima sebe, ali to nije ništa novo, djela su tu da pokucaju, a da li će netko otvoriti ili ne, to je na njemu. nećemo provaljivati. piši, tvoje“…je da napravim pjesme, da ih sviram ljudima, da učinim ovaj svijet malo boljim mjestom.“
mali mujo 16.11.2012 u 18:47:43 profil autora
u potpunosti se slažem.
daddy 16.11.2012 u 19:01:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mario, alles klar.
darknessss 16.11.2012 u 19:01:47 profil autora
i ja se slažem. jako dobar post mario... htio bi samo dodati komentar na dnevnik...nedavno su pravoslavci neki birali nekog svog vođu tako da su posebno odabranom dječaku zavezali oči i on je odabrao onog pravog. tako mislim, da bi upravo taj način bio najbolja demokracija u zemlji jada i čemera poput hrvatske,jer tak je svejedno tko je na vrhu, pa nek se bar narod zabavlja, a mislim da bi i dječak bio sretan
Rio 06.12.2012 u 17:38:52 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
I POSLIJE PIPSA,PIPSI!pratim bend od albuma dernjava.shimpoo sam preskočio jer sam pimpoo u pijesak,rat i ta sranja.dakle,od dernjave(7.os škole) do sada vijeran u svim oblicima bio to gig,trči kupiti kazetu,cd,recenzije do pali telku ripper je na teve.zašto? zato što sam shvatio još u osnovnjaku da je to bend koji je sada i nikada više, takvog benda,textova,pjesama na ovim zombie prostorima i od kojeg se može puno više naučiti kako funkc.stvari,a to se nikako ne propušta.starce doma nisam baš slušao jer je to vodilo nikuda ili bi možda odvelo na koncert tompsona.haha kako to? pa imaju oni rippera da ih on informira što je novo,što je in.ripper bi govorio i pjevao o svemu onome o čemu sam i sam razmišljao i prolazio. da,da ja sam isto dijete srpnja i prolazim faze od mila do nedraga ;) ostalo je mario gore sve napisao. i gdje me je to dovelo?slobodno mogu reći kao i sve vas ostale visoko iznad plemenskog stupnja razvoja i zatrovanog tla po kojem lutaju izbezumljeni trolovi.HVALA ti bende,ave daddy za svaki gig,tekst,pjesmu u ime svih nas pipsonauta.sretni skorašnji blagdani svima i sa nestrpljenjem čekamo 2013 i izlazak novog sunca ili ti albuma walt. e pa do vi đenjaa :)
daddy 06.12.2012 u 21:49:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fala ti prijatelju! bit će ti dobar "walt", siguran sam.