Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
mario 16.11.2012 u 16:43:33 profil autora izmijeni

ne bih o temi, ravnodušan sam…
ono što sam htio je da kažem da ja vjerojatno jesam nitko, ali eto taj nitko jako voli pročitati dnevnik, i to baš iz razloga što je zahtjevnija forma i što se mogu čitati i nakon 10,11,12,trrr godina( ma uopće nije bitan period, bitna je trajnost i otkrivanje), što upravo ponovno i radim, a što sam i radio kada sam tek otkrio(ili je ono mene) bend i sajt. to je uz naravno pjesme, bilo što me uvuklo dublje, što me usidrilo, jer kroz te dnevnike skužiš, e, pa gle, jebote, to je to,tak ja vidim, osjetim, kužim ga(možda), iza tih pjesama koja su te pronašla,stoji autor koji zna napisati i gluposti u te dnevnike i faq, stvari kojima se ne slažeš, ali to je tako normalno, pa nismo sekta, ali ono što taj autor svakako zaslužuje je prvenstveno poštovanje. i kad ti to kaže onaj patuljak koji vuče za rukav, onda znaš da je to tako nema vamo tamo. a to poštovanje se dodatno stvorilo kroz čitanje dnevnika ( i faq, posebno ovih u zadnje vrijeme) koji su potvrda da iza predivnosti pjesma/djela stoji iskreni i posvećeni izvor, možda se lažem, a možda ipak ne, jer trenutno su moje emocije prema djelima ovog benda iskrene, kroz njih si dajem pogled na sebe.
i zato, daddy, nemoj zajebavat s tim nitko i ničemu ne služi, ma da se nadam da tako ne misliš, nego si samo razočaran nezainteresiranošću društva (ne za daddyev dnevnik) za popravcima sebe, ali to nije ništa novo, djela su tu da pokucaju, a da li će netko otvoriti ili ne, to je na njemu. nećemo provaljivati. piši, tvoje“…je da napravim pjesme, da ih sviram ljudima, da učinim ovaj svijet malo boljim mjestom.“

27.04.2024 u 18:35:41
 
oblikovanje:
sadržaj: