Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
mario 08.10.2012 u 18:21:01 profil autora izmijeni

„Zlo mi je od ljudi koji će se sprdati s nečijim intelektualnim konstruktom, a pritom su bezvrijedne ništarije.“
Ovo i meni izaziva slabost, ali isto tako te bezvrijedne ništarije uglavnom imaju preseratorski umišljeni stav da su neki bitan faktor u svojoj okolini. I nije tu riječ o nekom egoističnom igranju, nego onom najnižem stupnju narcisoidnosti, onome što je sada in. Oni otkačeni što su si pročitali neke „životne upute“ iz onih knjiga o samopomoći i sad su si odjednom puni samopouzdanja i samopoštovanja i daju si zapravo da se sprdaju s onima koji su visoko iznad njih. Prazni, nesposobni i frustrirani.

E, sad vidim pipsi su na fejsu došli do 2800. Pitanje je šta je s ovih 2750, da li su to oni koji su odlučili ispuniti želju da ne rješavaju anketu ili ih jednostavno ne zanima, nisu vidjeli? Da li su to oni što im fejs služi samo kao neka vrsta samo-promocije, ali one u svrhu da i neki njima simpa dečko/cura ima lajkane pipse pa eto sad će i oni, a uz to znaju i poneku pjesmu.
To je ta kvantiteta koja je dobra za biznis, ali isto tako iz te kvantitete bi se trebala formirati neka kvaliteta. Ne znam da li je to trenutno dovoljna brojka na sajtu, vjerujem da uz one „početnike“(kojih nažalost više nema na sajtu) ovdje stvorena jedna stvarno kvalitetna ekipa ljudi. I to je za respekt.

03.05.2024 u 18:20:26
 
oblikovanje:
sadržaj: