Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 10.09.2012 u 15:37:52 profil autora
moram priznat da mi nije jasan ovaj dio s izlaskom iz univerzuma... na što se tu točno misli? ili će o tome biti više govora u slijedećim "vrtlarima"

s poštovanjem :)
morsky 10.09.2012 u 17:45:18 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
da.
logično..
.
dakle izlazak iz Univerzuma je tema budućih vrtlara, no isto tako poticajan mi je bilo koji kritički osvrt, jer taj izlaz tražim već dugo, dugo..
.
i sad, nedugo, mi se učinilo da vidim uski procjep, kroz kojeg bi se jedan mogao provući..
.
a što je vani?..ne znam, još nisam vizualizirao..i nisam siguran da bi to bilo uopće moguće no gotovo sam siguran da tamo sve što je zakonito ovdje, nije zakonito tamo.
.
.
gogolj 10.09.2012 u 19:21:25 profil autora
morsky, sori zbog nedostatka kritike. razumijem da bi ti značilo. ne znam za druge al osobno bih volio kad bih bio konzistentniji u vezi ovoga ali ovako kampanjski bolje da se ne prosipam

inače moram priznat da mi se jako sviđa kamo ovo vodi, ovo s izlaskom iz univerzuma. ta ideja. ja ću si dozvolit da najprije zamišljam(zasad je prokleto mekano tamo ;-)) a kasnije bi valjalo ne samo zamišljati nego i promišljati. vidjećemo kud će me(nas) odvesti.

ono kad kažeš da je nositelj sazdan od zvijezda, to me podsjetilo na predavanje jednog frajera na kojem je rekao

Every atom in your body came from a star that exploded. And, the atoms in your left hand probably came from a different star than your right hand. It really is the most poetic thing I know about physics: You are all stardust. You couldn’t be here if stars hadn’t exploded, because the elements - the carbon, nitrogen, oxygen, iron, all the things that matter for evolution and for life - weren’t created at the beginning of time. They were created in the nuclear furnaces of stars, and the only way for them to get into your body is if those stars were kind enough to explode. So, forget Jesus. The stars died so that you could be here today.

:)
interstellar 10.09.2012 u 22:31:37 profil autora
bye-bye
dude was right.
.
that''s what was on my mind..
gogolj 11.09.2012 u 19:10:41 profil autora
interstellar 11.09.2012 u 19:24:24 profil autora
bye-bye
sjajno N.V., sjajno!
.
tnx