Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 7 8 9 10
 
janakis 16.07.2013 u 19:21:41 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
bokte, zaboravit cemo do tad!

i takvu su fotku stavili da imam osjecaj da je koncert odsviran pred desetljece-dva
jelena 16.07.2013 u 23:07:13 profil autora
zaboraviti? - jok! što je više bliži, taj datum će jače da svijetli ;))
lostsheep 17.07.2013 u 12:58:39 profil autora
Daddy,

I ja sam nesretan jer nikako da uspijete u Sloveniji. Ali se nadam , da čete doći barem v Ljubljanu da predstavite ovaj divan album. Možda da opet dođete na Trnfest (prošle godine je loše vrijeme smanjilo dolazak publike) ili da v Orto Bar. Nemojte odustati od nas. ;)

P.S.: Garantiram vama da ćete imati barem jednog fana na koncertu. :)
DanMrak 17.07.2013 u 14:12:51 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Oh ne, nisi sam. Postoji omanja skupina vjernih fanova iz Rogaške Slatine :)
gogolj 18.07.2013 u 12:10:02 profil autora
htio bi da me voliš - kraljica albuma! kidanje na svima razinama!
johnnykola 18.07.2013 u 14:51:10 profil autora
sta je bilo!? reci!
realnega!!!
pjesma - opis spirale odrona, kako bih ja kazal.(:
daddy 18.07.2013 u 15:49:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
..........."spirala odrona"........odlično rečeno.
johnnykola 18.07.2013 u 16:02:05 profil autora
sta je bilo!? reci!
lup u lup. ripit antil it slips.
beton sublimacija remek-djela:
http://24.media.tumblr.com/BCKyD7IIXnmsq3p2DNMTeqdBo1_500.jpg
normalno da te niko ne konta, dedi.;)
stacy 23.07.2013 u 22:33:19 profil autora
drugari, ljubazno molim za pomoć!

pretpostavljam da je ovo pravo mesto za naručiti novi disk. bio sam nedavno u zg, tražio ga u dallasu (tkalčićeva beše?), kaže momak: prodali smo sve, dođi sutra. nemoguće, jer smo palili za bg odmah posle the national...

tražio i u beogradskom dallasu, gledaju me belo, nemaju pojma o čemu pričam. vidim da je walt rasprodat (prokleto sam okasnio s naručivanjem, znam) i zato još jednom najljubaznije molim da izvedemo dostavljanje albuma u bg, koji ću, podrazumeva se, platiti.

ukoliko je tako nešto moguće (a nadam se da jeste!), neka neko ostavi neki uput šta nam/mi je činiti.

hvala unapred!
stacy 23.07.2013 u 22:34:00 profil autora
drugari, ljubazno molim za pomoć!

pretpostavljam da je ovo pravo mesto za naručiti novi disk. bio sam nedavno u zg, tražio ga u dallasu (tkalčićeva beše?), kaže momak: prodali smo sve, dođi sutra. nemoguće, jer smo palili za bg odmah posle the national...

tražio i u beogradskom dallasu, gledaju me belo, nemaju pojma o čemu pričam. vidim da je walt rasprodat (prokleto sam okasnio s naručivanjem, znam) i zato još jednom najljubaznije molim da izvedemo dostavljanje albuma u bg, koji ću, podrazumeva se, platiti.

ukoliko je tako nešto moguće (a nadam se da jeste!), neka neko ostavi neki uput šta nam/mi je činiti.

hvala unapred!
stacy 23.07.2013 u 22:35:08 profil autora
drugari, ljubazno molim za pomoć!

pretpostavljam da je ovo pravo mesto za naručiti novi disk. bio sam nedavno u zg, tražio ga u dallasu (tkalčićeva beše?), kaže momak: prodali smo sve, dođi sutra. nemoguće, jer smo palili za bg odmah posle the national...

tražio i u beogradskom dallasu, gledaju me belo, nemaju pojma o čemu pričam. vidim da je walt rasprodat (prokleto sam okasnio s naručivanjem, znam) i zato još jednom najljubaznije molim da izvedemo dostavljanje albuma u bg, koji ću, podrazumeva se, platiti.

ukoliko je tako nešto moguće (a nadam se da jeste!), neka neko ostavi neki uput šta nam/mi je činiti.

hvala unapred!
stacy 23.07.2013 u 22:37:56 profil autora
eto, moron, tri puta sam poslao istu poruku, što valjda dovoljno govori koliko bih želeo da se što pre dokopam walta :)

hvala još jednom.
daddy 24.07.2013 u 10:34:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nema više niti jedan jedini za prodaju.
da idemo u novu nakladu morao bi imati barem 300 zainteresiranih,
to mi se danas čini prilično nemogućim.
naravno, pjesme su ionako na netu, platno ili besplatno, znaš već....
pa mi smo izumili piratizaciju ;)
stacy 24.07.2013 u 10:47:25 profil autora
rezervišem jedan primerak ukoliko bude nove naklade. ako ti bilo koji pretekne, molim te, seti me se. tnx.

žešći je bedak što će walt biti jedini pips koga nemam na cd-u...
lostsheep 05.08.2013 u 18:26:28 profil autora
Stacy,

I ja čekam na taj CD. Tako da ako ne bude išlo drukčije, ja sam spreman investirati 200 € za CD-je. I ako se nas pojavi još maleno, imamo dovoljno novca za još jednu nakladu Walta. :)
stacy 13.08.2013 u 14:20:07 profil autora
zakučastim kanalima do beograda je pre nekoliko minuta stiglo luksuzno pakovanje walta, upakovano kao knjižica :) za vredne stvari se vredi iscimati ovoliko :) rock on!
daddy 13.08.2013 u 19:16:14 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bravo majstore!
catscigars 05.09.2013 u 19:50:07 profil autora
nemam riječi za to koliko mi je walt divan
poslušala sam "sa mnom tebi je zima" nekih 150 puta za redom, bila na španciru i čekam tvornicu
to je to, the album :)
mario 08.09.2013 u 13:12:04 profil autora
.
respekt yayi za trubača, ali maknimo se sad od vokalnih "mogućnosti", trubač kao čista pjesma onaj izvor koji traži ušće, to je jednostavno. daddy kao vokal. razumiju se. nekako mi je to to.
janakis 19.09.2013 u 21:19:37 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
nemrem sad to nigdje nać u dnevniku ili na naslovnici, a da ne tlačim na faqu: koja je procedura s numeracijama? fotkam miki mausa i broj, ime i prezime, pošaljem milijani i to je to? ili ima još nešto?
daddy 19.09.2013 u 23:04:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sve točno.
još pravo ime i prezime, kontakt mob......
ako misliš za gig u tvornici, nažalost više nema free upada na ovaj način, 10ero njih već se odavno prijavilo.
objavit ćemo im imena za koji dan, da je sve čisto.
već sam napomenuo da ne možemo na neki gig uvoditi preko 10 ljudi na taj način jer bi se moglo desiti da nam u zg uđe tako preko 50 ljudi na 1 konc, a to nam ni jedan organizator neće dopustiti.
naravno, ovo vrijedi za bilo koji gig bilo gdje.
janakis 20.09.2013 u 09:09:40 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
skužio sam da sam zakasnio za tvornicu... al dobro, bit će, bit će svirki.
tenks.
jelka 28.01.2015 u 15:11:28 profil autora
"You only suffer as long as you want to."
Walt mi je na prvo slušanje bio skoro neslušljiv izuzev hbdmvXD na drugo, treće, četvrto sam već bila ozbiljno opsjednuta, a na peto mi je osmijeh bio razvučen preko cijele face od početka do kraja albuma.. ah, što volim takve ploče :))
dundo17 29.04.2015 u 17:18:50 profil autora
Malo rendom, štogod nasumično i mrvicu iznebuha, ali Htio bi da me voliš (sad kad se već slegla sveopćem slušateljstvu) spada u onu kohortu pjesama koje jednostavno smlave. One pjesme za koje znaš da su fantastične, ali ne želiš ih čuti na veseo dan. Tu odmah mogu staviti i Porcualan npr. I to ne govorim u domaćim okvirima. Rame uz rame s nekim pjesmama Nick Cavea, Radioheada pa čak i Joni Mitchell.
Hrvatski Creep, hrvatski A Case of You...

Ne mogu ni zamislit kak je bilo pisati tu pjesmu, kvragu... Svaka čast!

P.S. HBDMV i Čuvaj me, ne daj me su totalno u komplementarnom odnosu! ;)