Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 25.12.2011 u 22:11:59 profil autora
danas sam ga pogledao i bio mi je pre super, evo osvrt tu -> http://nouinspirejsn.wordpress.com/2011/12/25/5050-jonathan-levine-2011/

sretan božić:)
sucker 30.12.2011 u 13:47:47 profil autora
uf, meni je ovaj film... loš. mislim, levitt nakon mjeseci intenzivne kemoterapije izgleda skroz normalno osim što je obrijao glavu. ni kilu nije omršavio. ništa ga ni ne boli očito ako mu je dovoljno da puši travu. pritom brije po vani. nije da patim na realizam u filmu, ali rak je ovdje banaliziran do besvijesti.
ostali likovi su bolno plastični i stereotipni - bivša cura, mama levittova, pa čak mi ni hvaljeni seth rogen nije ništa specijalno...
gogolj 30.12.2011 u 15:34:16 profil autora
ni inače nisam picajzlast oko tih ''tehničkih'' stvari, činjenica, grešaka, čegagod, kamo li kod ovakvog tipa filma...zanemarim klišeje i ''pogreške'' (kojih su autori vjerojatno i sami svjesni) i pustim da vidim što nam to ekipa koja je radila na ovom filmu može ponuditi, a može puno toga lijepoga. ne znam, nekom će se svidit nekom neće, ovisi o pojedincu i njegovim kriterijima, očekivanjima bla bla bla a kod ovog filma je upravo to čini mi se, ili će ti se svidjeti jako ili će ti biti loš masu...meni je sve pogođeno, ovo mi je kao neki nastavak superbada (koji mi je prejeben) ali s dječacima koji su sada nešto stariji i jedan od njih je skužio da ima rak :)
sucker 02.01.2012 u 18:51:40 profil autora
da, u pravu si, njihov odnos totalno vuče na superbad... a kad smo već kod jonaha hilla, super mi je ''moneyball''. a još više i ''warrior'' s nolteom i tomom hardyjem, koji mi se totalno čini kao dark horse za oscara... i uopće mi ne bi bilo žao da ga dobije.
gogolj 02.01.2012 u 20:21:44 profil autora
i meni je moneyball dobar, jako, jonah i brad su skroz pogođena kombinacija, warrior također dobar. baš sam te htio pitati za warriora, kaakv ti je, kad si pričao o banaliziranju i stereotipima :P barem ih tu ne nedostaje ;D al to je takav film, meni ne smeta uopće, ajde, možda je trebao završiti zericu prije, da ne bude baš prepatetično al sve ok, glumačka ekipa:hardy, nolte i onaj iz animal kingdoma su svi jebeni.
sucker 02.01.2012 u 20:35:50 profil autora
haha! naravno, pa što će mirku filipoviću toliki treninzi kad je mogao komotno biti srednjoškolski profa i u fušu ući na turnir 12 najboljih mma boraca svijeta??! ma znam, jebo racionalizaciju. ili ti nešto odgovara ili ne. a mene je pokosila zadnja scena. mada čak ni ne volim national!
gogolj 02.01.2012 u 21:02:22 profil autora
dobra fora im je s tim nationalom, meni je otvaranje bilo lijepo, odma su me upecali...a national ne da ne volim nego su mi dosadnjikavi :-)