Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 20.12.2011 u 16:06:17 profil autora
kad bude bude, ja vas čekam :D
gogolj 03.02.2014 u 19:55:07 profil autora
dižem ;)
guargamelwskij 06.02.2014 u 19:28:48 profil autora
i ja se baš veselim izletu. navukli su me sad sa lajv svirkom u beertiji. :)
gogolj 26.02.2014 u 11:56:51 profil autora
zvuk na majkama je bio katastrofa, čak i za arsenal ispod svake razine
daddy 27.02.2014 u 08:25:37 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zvuk na majkama je bio katastrofa, čak i za arsenal ispod svake razine


ahhhh.......
gogolj 01.03.2014 u 15:59:16 profil autora
najbolje mi je kako mi familija zabrinuta bila oću ja uopće ić na pipse "sinoć" kad ništa ne spominjem haha. neko je širio dezinformacije izgleda.
daddy 01.03.2014 u 21:23:59 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
širi kolo, joj širi kolo
kozaračka lolo
;)
DanMrak 10.03.2014 u 11:49:07 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Zadriiiiić...u petkić...ja bi ''šo.
gogolj 27.03.2014 u 20:35:46 profil autora
a jebemu sve, ima dva dana da me srušila temperatura i ne pušta :(
gogolj 24.02.2015 u 11:04:03 profil autora
al nevjerojatno. nešto sam čuo kao dolazit će pipsi u trećem možda u q bar i naravno uzeli mi karte za dublin za praznike za uskrs(petak polazak) i ja čekam gledam i u glavi mislim pa neće valjda i ono jutros gledam muzika hr, 3.4. pipsi q bar. pa jebem li te živote. znaš ona tugica kad u svom gradu ne možeš na svoj bend. po drugi put. nije lipo.

aj reci neko da je falila muzika hr hahah
daddy 24.02.2015 u 18:47:46 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ej buraz, ideš u dublin!!!!! ej, veseli se, bit će ti super!
gogolj 24.02.2015 u 20:14:02 profil autora
:)))))))))))))))))

prevelik si daddy:)
a e ka 05.04.2015 u 12:35:14 profil autora
sve pohvale za nastup u o''hari. u zadnjih godinu sam 4 puta slušao pipse uživo ali ovaj mi je koncert bio nekako najdraži. vjerojatno je to do prostora,bend je bliže publici, lakša je interakcija...u svakom slučaju jedino za čim žalim je što nisam uhvatio daddyja za sliku ali prijatelju je za oko zapela jedna cura pa smo poslije giga radili na tome, morao sam odigrati svoju ulogu
gogolj 15.07.2016 u 14:25:17 profil autora
bili smo sreli zdeslava kad je svirao sa sarom renar pa je reka da bi trebali u zadru svirati u sedmom al nigdi ništa nema, to otpalo?

znači dalmacija primošten i split
daddy 30.07.2016 u 07:56:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zadar je otkazao zato jer nisu dobili dozvolu od grada za gig na tom krovu.
gogolj 12.02.2017 u 11:53:29 profil autora
plačen. doslovno. a baš ssmo se pitali kad ćete.

gogolj 11.03.2017 u 16:17:41 profil autora
tek sinoć mi je konačno postala jasna ona dedijeva da je ''zagreb (za njih) drugačiji od ostalih gradova''.

nema zalutalih, nema onih koji tu večer nisu imali gdje. žao mi je zbog tih par idiota, bilo me sram.

ali generalno mislim da smo dobri, svaki put primijetim neke nove dečke i cure koji otkidaju na dementora ili 2X2. i fino se ekipe skupilo i fino singalongalo...

pipsi junački odsvirali, a vjerujem da nije bilo lako, skidam kapu...

i dedijeva poruka na kraju. to je to, svaka čast...

setlista provjerena. al to je čudo kako neke stvari iznova udaraju u glavu. hbdmv prvenstveno.

jedino mi žao što trener nije imao jači efekt. brutalna izvedba i prekrasna pjesma kao da je prošla u nekom letargičnom tonu kod publike.

ok, i to što nije bilo jacquesa cousteaua, uživao sam zadnjih mjeseci u toj pjesmi :)
gogolj 25.02.2018 u 11:23:20 profil autora
sinoć smo bili na filmskom kvizu u q-a, sjedilo se u blizini stejđa i skužili smo setlistu, ostala od preksinoć :)
rekao bih da je to standardna setlista za van zagreba. možda "bolje" se ne svira toliko često? to mi je bilo super, ali s boga za lajv mi je najbolja "jedan od nas".

sam koncert kao što reče moj prijatelj, za mayine standarde - odličan!

al mene uvik ta zadarska publika(koja je preksinoć popunila mayu) uspije iznervirat haha mada pretpostavljam da je to tako manje više za većinu gradova.
pet-šest stvari im je top, poštar, ljeto, supermama ovo ono, i onda kasnije šetnja i ćakula.
pa jebote koji će ti bend odsvirati stvar ko šta je 2X2 pička ti materina blesava. stani, upijaj, zaplješći.
al ima ekipe, to smo skužili, koju samo pipsi izvuku iz svojih sigurnih skrovišta i kultivirani su i odslušaju. ima, ima. ima nade.

svaki, ali svaki put me iznenadi kakvu moć ima "htio bi da me voliš". ta pjesma taraca sve pred sobom. čudo.
skužio sam iza koncerta i da sam prvi put u valjda preko deset godina odlazaka na pips koncerte završio u prvom redu pa makar i na samom bisu. :))
kad je krenuo porculan, nez koliko ga je ljudi uopće prepoznalo al nisam mogao to sa sredine pratit. prejebena verzija. lipota.
na putu prema dole se pridužili frendovi.
pogledamo u basistu novog momka i ono, unisoni zaključak "kakav kralj", baš neki dobar vibe momak zrači.
na bisu su još svirali K1. o toj pjesmi moram reći sljedeće, jer nigdi drugo nez di bi to reka. mojoj ekipi nije nešto legla, al ja je volim jako i često je znam nakon zasranog dana na poslu kad krenem doma uabcit u autu u cd player i slušat najglasnije što mogu. normalno derem se ko luđak pa me na semaforima znaju nekad čudno gledat. al nema mi bolje terapije, majkemi. PUSTI MI VRATA DA UĐEM NE RASTAVLJAM KROOOOOOOV ♥♥♥
još smo malo bili razočarani kao što nismo čuli malenu i pjevača koji su bili opcija na setlisti. al jebiga, nismo ni zaslužili.
gogolj 25.02.2018 u 11:31:50 profil autora
maya/q-bar navodno iza travnja zatvara zauvijek, tako se priča. arsenal radi samo ove "jače" izvođače koji mogu napuniti to dupkom, makar su meni tamo bili super koncerti naših pipsa. što se tiče zatvorenih prostora ostaje crkvica sv. dominika. rundek je jednom tamo održao fenomenalan koncert, a svirali su i bendovi kao repetitor i bad copy. ovo drugo ništa čini mi se. samo na otvorenom.
daddy 18.03.2018 u 19:01:54 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ništa me ne može iznenaditi.
gogolj 16.03.2019 u 14:12:13 profil autora
bilo je slatko i lipo. totalna pozitiva vajb. znakić srca.

oće zadrani kad se potrude! :)) a to se onda kuži i na kraju koncerta :)

...falit će kju. unatoč zvuku koji nikad nije bija bogznašto, ovo je baš prostor za pipse.

onako kad su se sinoć popeli na stejđ i krenuli sa sex u školi, baš skužiš da su drugačiji od svega kod nas. pipsi jebemu!

hajlajt šinec na gumama, uspija sam si i snimit 19 sek, predobro! :)))