Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
puki 06.11.2011 u 16:01:09 profil autora
Old rabbits die hard
Teleportacija - u redu, besplatno i brzo putovanje. Rješava velik problem oko logistike i organizacije.

Telepatija (za to sam glasao) - i za komunikaciju i za manipulaciju beskrajno učinkovitija od sirove fizičke snage. Od ponuđenih jedina iskreno korisna moć, po mom mišljenju.


daddy 06.11.2011 u 16:59:56 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
puki 06.11.2011 u 17:42:52 profil autora
Old rabbits die hard
Hm, ako sam dobro shvatio odgovor, ono nije primjeren način komentiranja ankete?
Evo rješeno.
daddy 06.11.2011 u 18:40:33 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
puki, nemoj jebat. fala bogu da si se javio i sve je ok. puno ti fala što aktivno sudjeluješ!
ovaj link sam izostavio iz ankete, mada je trebao biti unutra. i to je sve.
valjda vam je zabavan.
puki 06.11.2011 u 18:52:42 profil autora
Old rabbits die hard
hahah, ok, ok, danas sam nešto pokidan pa ne kontam dobro stvari. Sve je dobro :)
janakis 06.11.2011 u 20:36:30 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
puki, nekako mi se popodne tvoj post puno dužim činio ;)
vidiš, što se tiče letenja, si mi otvorio oči. o tome nikad nisam razmišljao. a svaki dan, ako je ispod 10°c, prsti mi se smrznu nakon 2 min nizbrdice na biciklu.

ja sam izabrao superosjetila. ali metodom eliminacije.
ali sam imao krivi pristup; razmišljao sam npr. o slobodnoj i lakodostupnoj teleportaciji koja bi u društvo uvela kaos (svatko bi svaki čas negdje "otputovao" pa se vratio po olovku pa nestao pa vratio po gumicu pa nestao pa vratio). eh, ali u anketi se mislilo da samo ja imam supermoć. teleportacija mi je tada u top3.

telepatija - nekad bih odmah potpisao da mogu curama čitati misli - ali koliko god mi jada donosila, moram priznat da je lijepa i samo uvijek zanimljivija ova igra domišljanja, nagađanja, nadmudrivanja, tu je čar.

o nevidljivosti je previše filmova bilo - ali dobro, tko nije kao klinac maštao o ženskoj svlačionici!? :D

zato supersnaga, ne tražim puno, bar da zakucati mogu ;)
daddy 06.11.2011 u 21:17:25 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da demistificiram stvar. kad bi mogao biti nevidljiv iskoristio bi to da ukradem ogromnu količinu novaca. razočaravajuće, al je tako.
puki 06.11.2011 u 22:43:33 profil autora
Old rabbits die hard
Pa, nije razočaravajuće, kako su koristili u Nevidljivom čovjeku (Verhoevenovom) citat(ako se ne varam) "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." (tako nekako, nisam dugo gledao film), očekivano je. Nevidljivost bi imala gomilu korisnih primjena ako ne želiš da te u nečemu uhvate.

Ali da, ovaj link što si dao odlično opisuje probleme oko svih tih supermoći.

(i malo sam promislio telepatiju, da, zajebano bi bilo tako kako piše, ali sam tako odgovorio, pa ostajem pri tome)
gogolj 08.11.2011 u 14:11:26 profil autora
teleportacija
sis 09.11.2011 u 10:01:11 profil autora
još možeš popraviti sve
Telepatiju i nevidljivost neću, bolje za mene da ne znam što mi bližnji misle i rade. Što manje znaš manje se uzrujavaš. Kaj će mi besmrtnost ako bližnji umiru, a i snažna i brza sam dovoljno. Letenje mi ni u avionu nije previše ugodno. Dakle, metodom eliominacija ostala teleportacija. A ne bi bilo loše uštediti sat dva dnevno u prometu. Iako, uz teleportaciju prva asocijacija mi je film Muha. Uh nisam baš sigurna da bi pristala na taj rizik...
Ma zapravo jedina supermoć koja bi mi trebala je da mi se ruke prestaju skraćivati kad pokušavam pročitati sitna i sve manje sitna slova.