Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
morsky 25.09.2011 u 09:32:40 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
zanimljivo.
.
prema rezultatima testa ja sam promijenio karakter, u posljednjih 7-8 g.
.
odnosno pretežu mi neke karakteristike, koje nekada nisu bile dominantne, kao danas.
stoga bih ovaj fakat iskoristio kao hipotezu " karakter je promijenjiv. DA ili NE?"
.
temperament proizlazi iz karaktera, tako sam shvatio. ili?
gogolj 25.09.2011 u 12:54:46 profil autora
ja sam karakterno i po temperamentu manje-više isti oduvijek tako da bi u mom slučaju bilo da karakter promijenjiv - nije. u svakom slučaju zanimljiva hipoteza s kojom se ovako na prvu nikad ne bi složio.

inače ako ćemo se striktno držat bodova ispada da sam melankolik al ja bi rekao da sam melankolik / flegmatik.
morsky 25.09.2011 u 13:12:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
ma da,..
.
vjerujem da se te promjene mogu vidjeti tek sa prolaskom više dekada svjesnog života odraslog čovjeka (od 18-te pa naprijed), no zaista nisam siguran.
tek konstatiram činjenicu.
.
sličan test sam isounjavao prije 20-tak godina, i tada sam bio kolerik, a danas sam flegmatik.
.
i stoga se pitam gor navedeno pitanje.
.
uzgred, kada smo već na vezi, želim ti izraziti zadovoljstvo i veselje što te ponovno srećem.
m.
gogolj 25.09.2011 u 13:39:58 profil autora
ma da,..
.
vjerujem da se te promjene mogu vidjeti tek sa prolaskom više dekada svjesnog života odraslog čovjeka (od 18-te pa naprijed), no zaista nisam siguran.
tek konstatiram činjenicu.
.
sličan test sam isounjavao prije 20-tak godina, i tada sam bio kolerik, a danas sam flegmatik.
.
i stoga se pitam gor navedeno pitanje.


da, pretpostavio sam na što misliš, ja sam pak nešto mlađi i na temelju sebe samoga i drugih ljudi koje (u)poznajem cijeli život zaključujem da hipoteza ne stoji, makar ne isključujem mogućnost da bi odgovor mogao biti da pogotovo s tog aspekta prolaska više dekada svjesnog života odraslog čovjeka. bilo bi lijepo da se javi "starija" ekipica da vidimo ima li kod njih promjena kao kod tebe morsky...kolko sam skužio kod daddyja promjene nema, što je s ostalima ? :)
.

uzgred, kada smo već na vezi, želim ti izraziti zadovoljstvo i veselje što te ponovno srećem.
m.


:)

hvala, također...gdjegod da naletim na štivo povezano s prijašnjim anketnim pitanjima sjetim te se. no homo :D.
morsky 25.09.2011 u 16:03:42 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
da, u prvu si.. pa hajde matori javite se !
.
no homo. ok.
.
važni su ljudi ali i patuljci.
.
kao što rekoh, bilo mi je zadovoljstvo.
daddy 25.09.2011 u 19:37:08 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ima promjena. baš nikad nisam bio ovakav ekstrakt melankolika. nadao sam se barem zrncu kolerika (pročitajte malo te karakteristike vidjet će te da bi mi bile neophodne).
nažalost ništa.
kata fakin strofa.
;)
mislim da nikad neću igrati u kung fu filmu.
midnightmoon 25.09.2011 u 22:33:22 profil autora
zadovoljstvo mi je ustanoviti kako sam s godinama od introvertiranog pesimista postala introvertirani optimist. :)

sad sam melankolični flegmatik.

poželjno je da se karakter vremenom mijenja zadržavajući, naravno , dobre osobine. osvještavajući mane postupno ih se nastojimo riješiti.
sve to u okvirima zadanog obrasca kretschmerove konstitucionalne tipologije ličnosti - u koju beskrajno vjerujem.
dobro je raditi na sebi i tako usavršavati svoj karakter, mijenjati se na bolje, kao što se mijenja sve, kao što se uostalom ponekad mijenjaju i naši pogledi na svijet pa i naša konstitucija. :)


Stalna na tom svijetu samo mijena jest!

Petar Preradović
sis 26.09.2011 u 07:58:05 profil autora
još možeš popraviti sve
melankolik preko 50 %. zapravo sam to i znala i nisam baš najzadovoljnija time.
daddy 26.09.2011 u 08:54:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mislim da će se taj postotak donekle korigirati kad za tjedan dana puknem anketu na fejs. tamo banda baš i nije toliko vezana za bend odnosno pjesme.
nemaju baš neku jaku identifikaciju, a to je zato što nisu baš toliko melankolični
jelena 26.09.2011 u 09:50:31 profil autora
moj odgovor: melankolija ;))
puki 26.09.2011 u 10:03:53 profil autora
Old rabbits die hard
Jučer sam pogrešno pročitao test (zauzet ovih dana), pa sam po rezultatima ispao stopostotni melankolik. Jutros sam malo bolje pročitao, pa sam dobio puno detaljnije rezultate, nekakav sam melankolični sangvinik. (pozitivne strane melankolika (65% pozitivnih) uz negativne strane sangvinika (50% negativnih)).
Nekakav odnos je 30% sangvnik, 47,5% melankolik, 17,5 flegmatik i ostalih 5 kolerik.

Zanimljiv test, nisam to znao.

Hvala.


---

Eh, da, da dam svoje mišljenje - da, čini mi se da se karakter mijenja godinama. A i temperament (valjda onda) proizlazi iz karaktera. Mislim da sam kao mlađi bio puno izraženije sangviničan(?valjda je izraz).

Dam si još bar 20 godina da provjerim, pa onda mogu sa sigurnošću tvrditi.
sis 26.09.2011 u 11:11:41 profil autora
još možeš popraviti sve
A nisam baš sigurna jesam li se štogod promijenila tokom brojnih desetljeća. Vjerojatno bih nekad imala malo više koleričnih odgovora nego sad samo 1. Osim toga F i S 9, M21. Za past u depresiju.
DanMrak 26.09.2011 u 12:23:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ok, ja sam sa istim brojem bodova sangvinik i melankolik, a u stopu me prati flegmatik. Podjednaka je distribucija po pozitivnim i negativnim osobinama.

Nisam sigurna jesam li danas kadar procjenit se realno. Provjerit ću se opet kroz neko vrijeme.
zumbula 26.09.2011 u 14:20:30 profil autora
melankolik kojeg flegmatik fino prati
janakis 26.09.2011 u 14:57:09 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
pa neke stvari se mijenjaju s godinama, ja sam npr ipak sve manje stidljiv.
nešto drugo sam više, nešto opet manje. uvijek sam te sve osobine imao, ali njihov raspored i intenzitet se vremenom mijenja. mijenja li to na koncu karakter... možda dovoljno da rezultat na nekom testu bude drugačiji, ali ukupno - ne.

ja sam melankolik, ali negativnih imam dosta od flegmatika.
daddy 26.09.2011 u 20:03:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
već imam u pripremi još jedan test temperamenta, malo detaljniji i malo više vremena će vam oduzeti. stavit ću ga za za mjesec i pol.
imam neke druge super ankete do tada.
morsky 26.09.2011 u 20:15:58 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
super, super..
StaraFrajla 29.09.2011 u 11:02:39 profil autora
odličan test, baš mi je dobrodošao u trenutku.
uglavnom, potvrdio mi je znano stanje:
apsolutni sam flegmatik sve dok mi se ne sjedne na živac,
onda postajem melankolik (patetik).

sav trud kroz godine - uzalud
vuk dlaku mijenja...
daddy 30.09.2011 u 09:07:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
kakav karakter! kad drugima sjedaš na živac totalno si flegma, a kad ti vrate patetiziraš.
isusemojbože. ;))
zumbula 30.09.2011 u 16:32:53 profil autora
to mi je tak poznato. nije lako, nije.