Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 21.09.2011 u 00:37:31 profil autora
dragi forumaši i lurkeri ako vas ima, odite ga pogledat u kino ako niste već, obvezno, al nemojte vodit djecu ako je imate :)

evo ja sam an svom blogiću( http://nouinspirejsn.wordpress.com/ ) malo pisao o filmu jer me oduševio skroz
sucker 21.09.2011 u 15:05:59 profil autora
nisam ga još gledao, ali knjigu preveo jesam. james sallis: vožnja, izdavač algoritam. ne znam kad će izaći.

zanima me film, jer knjiga je kratka, suptilna, puna fino satkanih detalja, starih auta i starih jazzy stvari - sidney bechet npr. tako da me čisto zanima kako je refn uklopio taj 80s soundtrack kako ti veliš:)
gogolj 21.09.2011 u 15:55:39 profil autora
nisam ga još gledao, ali knjigu preveo jesam. james sallis: vožnja, izdavač algoritam. ne znam kad će izaći.


super.:) ja, naime, nisam uopće znao da je urađen po knjizi. inače volim znati što manje o filmu kojeg ću gledati da si ne stvorim očekivanja, očekivanja znaju upropastit filmove.

zanima me film, jer knjiga je kratka, suptilna, puna fino satkanih detalja, starih auta i starih jazzy stvari - sidney bechet npr. tako da me čisto zanima kako je refn uklopio taj 80s soundtrack kako ti veliš:)


uklopio ga je neočekivano za jedan, uvjetno rečeno, akcijski film. nadam se da će ti se svidjeti. :)
norma.jean 02.10.2011 u 22:17:15 profil autora
get me another beer, dragon lady.
pogledala ovaj vikend. prožimajuće iskustvo.
sve kaj si napisao na blogu, baš to.

gogolj 02.10.2011 u 23:39:47 profil autora
super, baš mi drago :)
sucker 11.10.2011 u 12:57:08 profil autora
presuper film! naravno, drukčiji od knjige, i to u mnogo stvari - ljubavna priča je puuno naglašenija i kroz nju Driver dobiva na ljudskosti. u knjizi je sve puno kaotičnije, postupci su proizvoljniji - npr. Standard nikome ništa ne duguje, već pljačka zato što - pljačka, a ovaj ga vozi zato što - vozi. atmosfere su drugačije, a iako mi je žao hrpe detalja iz knjige koji su se mogli dobro uklopiti u film, odlično su to složili. fenomenalna režija, odlična muzika, nimalo ne štede goslinga čiji nijemi close-upovi traju valjda po 45 sekundi... mislim, treba to odglumiti.