Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
trixy 30.09.2002 u 12:40:36 profil autora
mozda je ovo malo nepocudna tema za ovaj forumu, pa i citavi sajt, ali da malo riskiram...

1. bolestan
2. bolje
3. svaku noc sam pijan
4. rock'n'roll zvijezda
5. johnny junk polizei
lollipop 30.09.2002 u 15:33:35 profil autora
e vidis, o tom se treba vec pomno razmislit, al nemam sad vremena.
znam da davno prije nisam podnosila Brendon&Brenda, pa cak ni Krumpira. Cudno, s danasnje perspektive gledanja
linda 30.09.2002 u 16:16:24 profil autora
ma meni krumpira rula. a ono naj manje draga pips pjesma...hm...pa da brandon & branda..definitivno
tristam 09.10.2002 u 07:49:52 profil autora
za sada stvarno ne mogu reci da sam naišo na neku lošiju pjesmu, al mislim kad bih se malo više naslušao prvog albuma, da bi ih se našlo!
daddy 11.10.2002 u 15:29:28 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dragi moji! remek djelo postmoderne s borščakom i kraljićem na vokalu koji kleče dok snimaju vokal za BRANDON & BRANDA, naravno mortus pijani...ne, ne i ne....nemojte mi to dirati, pliz!
nitko 24.10.2002 u 14:22:02 profil autora
Možda bi to trebala biti priča o brandonu& brandi, ali opet, ako danas malo razmislim, kao da vidim djetinjstvo iliti prvi stadij razvoja onoga što se pretvorilo u jednu sasvim podnošljivu pričicu. Svi mi imamo svoje brandonovske trenutke i zato sam gotovo siguran da je ta pjesma bila neophodna u jednoj pomalo čudnoj verziji promatranja
motorcycle boy 26.10.2002 u 23:04:07 profil autora
neznam... dosta me jebe dinamo ja volim. mošda zato što je toliko isfurana. i puno primitivaca ju zna cijelu napamet
waiter in his 60s 04.11.2002 u 12:43:26 profil autora
e trixy a zašto ti se baš bolestan tako
zamjerio?
trixy 05.11.2002 u 10:09:35 profil autora
najvjerojatnije mi se "zgadila" pjesma zbog spota. u to vrijeme sam očekivao od gonza remek-djela, samo zbog toga što su ga svi hvalili na sve strane, pa sam pokleknuo sa svojim stavovima. što i nije teško. doduše, imao je nekoliko vrlo dobrih, možda jedan odličan, pa su mi i očekivanja bila velika. a mediokriteti vrište sa svih strana Gonzo genijalac, svi su mu spotovi "fenomenalni" (fenomenalni pokušaj izgovoriti a la Josipa Lisac). a na kraju spot bez glave i repa, radnje, smisla pa čak ni "fotografije". samo loša reklama za dujviz.

a i nije samo spot krivac. vjerojatno ne kužim pjesmu, a i mrzim kad se riper dreči umjesto da pjeva...
daddy 05.11.2002 u 12:42:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
spot za "bolestan" radio je kras gančev, a ne gonzo. inače, primjećujem da se hvali spot za "bog"; isuse i marijo, nešto lošije za jednu od najboljih pjesama pipsa teško je i zamisliti. bez - veze!
Hadzo 05.11.2002 u 16:22:21 profil autora
Sto je, sefe, sad smo generali poslije bitke pa se posipamo pepelom?

Gledajte, meni je prvi album Pipsa kao cjelina smece (uz izuzetak dzointa i guma na kotacima), pa vi recite sto hocete, ovo je slobodan forum. Pravi Pipsi kakve danas volim i slusam tek se naziru na Dernjavi, a do punog su izrazaja dosli na FRedu i pogotovo na Bogu. Kamo dalje rodjace?
lollipop 05.11.2002 u 22:13:12 profil autora
covjece, shimpoo pimpoo mi je fakat zakon, tako si ga cesto znam pustit kad se zelim oraspolozit, kad mi se pjevusi, kad... kaj ja znam, ali u svojem kontekstu je to stvarno super album. zajebantski, tinejderski (sa strane autora), bez ikakvih visih dubioznih kontempliranja, napravljen bez ikakvih opterecenja, slobodan; jednostavno je tu kao dobro isprican (dobar) vic, kao tapsaj po ramenu, kao nesto sto bi bilo stvarno steta da ga nema. I ja sam imala svoje misljenje o njemu dok ga nisam skontala. Ono, ok, ti si reko svoje misljenje, a evo, ja sam se nasla pozvanom da ga branim :)
trixy 06.11.2002 u 08:55:52 profil autora
ispričavam se za gafčinu, ali stojim i dalje iza onoga za gonzu i za pjesmu i za lošu reklamu za kikiriki
Hadzo 06.11.2002 u 10:21:22 profil autora
Fakat, ako si bio u odredjenim godinama kad se Shimpoo pojavio, znam da ti se moze dopasti, ali ja sam ipak malo stariji freak koji je tada imao 23 kuke i album mi je bio (i danas je) totalni bed. Jest, kupio sam ga, sto je je, ali ga nisam precesto vadio s police.
lollipop 06.11.2002 u 13:42:36 profil autora
hadzo: ja sam ga dugo odbijala, vjerojatno vrlo slicnog misljenja bila kao i ti, i onda mi je, dakle tek u kasnijim godinama, odjednom sjeo. al kod mene proces ionako ide obrnutim redosljedom (tek sam u 22. usla u pubertet koji sam sa 13 propustila i cini mi se da svakog dana postajem sve infantilnija. juhuu!)
waiter in his 60s 06.11.2002 u 14:06:23 profil autora

a šta konkretno to tebe žulja kod 'boga',
daddy? koliki je uopće kreativni udio
članova benda u spotosnimanju u pipsa?

daddy 08.11.2002 u 14:00:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ajmo spiku o spotovima vodit u nekoj od prikladnih tema na forumu. ima ih...