Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 6
 
sucker 31.05.2012 u 14:19:32 profil autora
ma ja sam presretan, ali svejedno šokiran - pipsi u gradu u kojem su u zadnja 24 mjeseca svirali opća opasnost, neno belan i netko tko je bio u finalu predzadnje sezone HTZ-a, ne sjećam se više. uglavnom, pipsi - dobro došli!
daddy 31.05.2012 u 18:45:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
prijatelju, jel ti kužiš kolko smo mi veliki, ha?
;)))))
sis 05.06.2012 u 08:08:22 profil autora
još možeš popraviti sve
baš se veselim nedjelji. ne vidjeh pipse od 30.12. dugo je to...
daddy 05.06.2012 u 08:28:58 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobro, samo nemojte očekivati sebastijana, porculan i bajku ;)
sis 05.06.2012 u 09:04:55 profil autora
još možeš popraviti sve
a dobro. samo pjevača i baku luciju, dakle :-)
ma ne smeta meni ni nogometni repertoar.
DanMrak 05.06.2012 u 10:11:59 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Gledanje tekme i rošt su na Bukovcu od 5 nadalje. Možda se sjurimo odskakutat Nogomet, Super mamu i Seks :D Kak veli Sis nismo dugo :)
sucker 05.06.2012 u 20:48:26 profil autora
ja se nadam porculanu i bajki u petrinji, mi smo ipak civilizovan svet. dok su pipsi u zg-u tek predgrupa nogoloptačkom karnevalu, u nas su šlag na torti tradicionalnoj lipanjskoj biciklijadi u kojoj pedalira i staro i mlado, a onda uz pipsaste zvukove na obali kupe opušta gluteus! možda sam pristran, ali ovo je konačna pobjeda provincije nad velegradom! der untergang! pišimo povijest zajedno!
daddy 05.06.2012 u 23:20:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zanimljiv pogled na stvari, u svakom slučaju!
daddy 06.06.2012 u 08:40:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
danmrak, daj mi napravi 45 minuta raspored za trg, jebomepas, ti ćeš to bolje!
DanMrak 06.06.2012 u 11:39:52 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ma nema problema...dakle ova lista nije lista mojih želja, to je lista kakvu priroda eventa traži. :)

Otvaramo sa Motorcycle Boyem i jašimo dupina. Potom silazimo s dupina i zajedno s Fred Astairom plešemo na Ljeto. Uhvati nas sjeta, pa selimo u Novi Zagreb na druženje s Malenom. Shvaćamo da nema smisla biti depresivan oko crvenog semafora i okrećemo se Seksu u školi. Obzirom da je party na vrhuncu odlazimo kod Supermame da nam da droge, lezbi i pedera (jer sada hoćemo sve). Slijedi (d)ruženje sa Hrvaticom iz zadnjeg sela aka Zdenkom. Smirujemo sad priču i privodimo je kraju uz vječnog Poštara i bend na nebu. Slijede Gume uz koje ćemo pročistiti emocije i zbornim pjevanjem pripremiti se za navijanje.
Bis: Bog (ako se osjećamo optimistično uoči utakmice)/Na putu prema dole (ako ste poput mene skloni vjerovati da je to put pred nama (Olić ovo ono)) :D

Jockeri za ubaciti ako negdje nešto fali (nemam minutažu pjesama pri ruci): Rosita, Jedan od nas, Teroristi, Plači
johnnykola 06.06.2012 u 12:55:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
a nogomet!?!?!?!?qqq:
DanMrak 06.06.2012 u 13:27:17 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja sam teški idijot. Upravo sam se digla s kave ko da me netko upiknuo u desni guz i viknula: "Nogomet!!!!!". Nogomet mi je do te mjere bio logičan u ovoj nogometnoj priči da sam ga ispustila. :D

Dakle Nogomet ide u vrhunac ....prije Zdenkice recimo, a nakon što smo kod Supermame uzeli sve što nam je potrebno :D
johnnykola 06.06.2012 u 13:55:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
((((((((((((((((:
gogolj 06.06.2012 u 14:25:29 profil autora
ja se nadam porculanu i bajki u petrinji, mi smo ipak civilizovan svet. dok su pipsi u zg-u tek predgrupa nogoloptačkom karnevalu, u nas su šlag na torti tradicionalnoj lipanjskoj biciklijadi u kojoj pedalira i staro i mlado, a onda uz pipsaste zvukove na obali kupe opušta gluteus! možda sam pristran, ali ovo je konačna pobjeda provincije nad velegradom! der untergang! pišimo povijest zajedno!


:D

danmrak, daj mi napravi 45 minuta raspored za trg, jebomepas, ti ćeš to bolje!


:D


Bis: Bog (ako se osjećamo optimistično uoči utakmice)/Na putu prema dole (ako ste poput mene skloni vjerovati da je to put pred nama (Olić ovo ono)) :D


nikako ovo... ljubav na bisu je najjebenije :D
daddy 06.06.2012 u 19:47:34 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
Ma nema problema...dakle ova lista nije lista mojih želja, to je lista kakvu priroda eventa traži. :)

Otvaramo sa Motorcycle Boyem i jašimo dupina. Potom silazimo s dupina i zajedno s Fred Astairom plešemo na Ljeto. Uhvati nas sjeta, pa selimo u Novi Zagreb na druženje s Malenom. Shvaćamo da nema smisla biti depresivan oko crvenog semafora i okrećemo se Seksu u školi. Obzirom da je party na vrhuncu odlazimo kod Supermame da nam da droge, lezbi i pedera (jer sada hoćemo sve). Slijedi (d)ruženje sa Hrvaticom iz zadnjeg sela aka Zdenkom. Smirujemo sad priču i privodimo je kraju uz vječnog Poštara i bend na nebu. Slijede Gume uz koje ćemo pročistiti emocije i zbornim pjevanjem pripremiti se za navijanje.
Bis: Bog (ako se osjećamo optimistično uoči utakmice)/Na putu prema dole (ako ste poput mene skloni vjerovati da je to put pred nama (Olić ovo ono)) :D

Jockeri za ubaciti ako negdje nešto fali (nemam minutažu pjesama pri ruci): Rosita, Jedan od nas, Teroristi, Plači


plači da, mc boy ne.
na putu prema dole ne. jer nije zadnje kolo nego prvo ;)
inače da, to je to.
poredak je malo ispremešan.
DanMrak 06.06.2012 u 21:25:22 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Molim da se uzme u obzir olakotna okolnost prvog puta. Tak to bude prvi put- malko trapavo, al bitno je da ima potencijala. :)

I ovoga nije to sam tek tak izabrati, pa poredati.....osjetih.

Vidimo se u nedjelju!:)
midnightmoon 07.06.2012 u 10:45:27 profil autora
pih! ;)

kad ćete jedrenjakom po otocima? :)

kao nekad rundek...
daddy 08.06.2012 u 09:53:34 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
od 20.7. - 4.8.
dobro, baš nećemo jedrenjakom, mi volimo trajekte.
midnightmoon 08.06.2012 u 10:02:02 profil autora
jupiiii! super! :)
midnightmoon 08.06.2012 u 13:43:54 profil autora
DanMrak 08.06.2012 u 15:29:41 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Turneja završava s početkom mog godišnjeg. To je lijepo :D Totalni mimoilaz....osim ako slučajno 4.8. nije svirka u Korčuli. Šanse su samo takve :D
sucker 10.06.2012 u 09:51:44 profil autora
lijepo je bilo, dođite nam opet!
midnightmoon 12.06.2012 u 15:12:46 profil autora
ima kakvih fotki s gigova?

cure su valjda slikavale. :)
Josh 30.06.2012 u 20:32:43 profil autora
prokleti kralj
Turneja završava s početkom mog godišnjeg. To je lijepo :D Totalni mimoilaz....osim ako slučajno 4.8. nije svirka u Korčuli. Šanse su samo takve :D


Dubrovnik 29. srpnja
jesi blizu?
dendrofil 01.07.2012 u 01:28:46 profil autora
poleti i leti
za tjedan dana pipsi u osijeku, a ja idem u svatove kod trudne sestrične negdje između veliškovaca i gata.
...
jebeno.
daddy 01.07.2012 u 12:09:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
hajde, hajde, lijepo je to. doći ćemo mi ponovo za 2, 3 godine.
dendrofil 01.07.2012 u 20:05:17 profil autora
poleti i leti
još samo dodajem da danas cijeli dan starci u dvorištu slušaju prigodne želje i pozdrave na radiju donji miholjac. vidiš, trebao sam se sjetiti pa ubaciti nešto pipsano među sve te svatovske. recimo vjetar. da, to bi bila bomba! ako je imaju.
...
kako su krenuli gigovi, mislim da ću ipak ja doći vama u neki drugi gradić prije nego vas opet dočekam u osijeku.
calimero 07.07.2012 u 23:43:01 profil autora
sutra sarajevo(sloga)! jedva vas čekamo :)
btw, kako sramotno loše medijski(portali) propraćeno...
k''o da ne dolazi najbolji regionalni band današnjice!
rekoh najbolji, objektivan sam, nisam rekao najdraži ;)
DanMrak 09.07.2012 u 10:47:49 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Evo ja bila u Osijeku sasma slučajno. Neplanirani koncert Pipsa može te neplanski razveseliti. Iako moram priznati malo me razočarala posjećenost festivala i mirnoća bagre. no dobro, meni je baš bilo lepo. I prije i poslje i tek tako :D Htio bih da me voliš ♥
johnnykola 09.07.2012 u 12:15:45 profil autora
sta je bilo!? reci!
odlican koncert sinoc u slogi.
vrhunac baka lucija na bisu.
hocu da me volis, nova, beton.
svaka cast, djecki!(: