Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Gospodnetić 08.02.2003 u 23:11:10 profil autora
Da...u Flexu u Becu su Flaming lipsi 1.3.
Ja idem.
Najtoplije preporučam svima, subota je i to fakat nije bad...
Pitanje za Davea: Kad buju dosli u Zagreb???
lollipop 09.02.2003 u 00:17:06 profil autora
U Pxxxxxku maminu!!!!
I to jos u Flexu!
Flex je dobar klub.
a mene nema..........................
zasto, zasto, zasto...uvijek???
dju 09.02.2003 u 13:54:49 profil autora
A ja cijelo jutro pjevušim Yoshimi... valjalo bi ić, fakat.
vlado 10.02.2003 u 15:47:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, prava prilika da se obnovi putovnica, kvragu!
EJ DJU! JEL TI ZNAS POLJSKI?
Gospodnetić 03.03.2003 u 15:47:25 profil autora
Eto,dosao je i taj dan, no nije niko umro.. :)
Dugo sam se palio...fakat sam se gusto da napokon cujem Lipse u zivo, i desilo se.
Bilo mi je predivno. Isli smo s dva auta, topao i suncan dan ko stvoren za voznju i slusanje mjuze.
Al dobro...preci cu na stvar.
Dosli su na stage obuceni u kostime zivotinja svi osim Waynea koji je bio u svojem klasicnom izdanju, kak veli Zvone, podsjeca na nekakvog Ruskog grofa. Oboruzani confetima. Bilo je jos par ljudi u kostimima zivotinja u prvim redovima oko nas, i oni i Lipsi na stageu su imali baterije i svijetlili su po nama.
Iza stagea je ogroman screen i cijeli koncert je gotovo podjednako i audio i vizualni dozivljaj.
Koncert su otvorili s Run for the prize, ali evo...vec pol sata sjedim i smisljam kak da vam to prenesem a ujedno i izrazim svoje odusevljenje, al tesko je...fali mi rijeci.
Kad je "eksplodirala" Run for the prize,nekakva masina je pocela po nama ispucavati ogromne balone, zvuk nas je šorao a Wayne je bacao confete!Eksplozija! Ma svi smo trenutno bili u transu, svi su vikali i Flex je preplavila ogromna kolicina veselja umotana u zvuk Flaming lipsa.
Ja moram bit iskren...pokusavao sam biti "kritican" iako mi je ovo tek drugi koncert u zivotu nekog banda koji istinski volim a nemam ga nikad priliku cuti kod nas.I mogu se naci pojedine zamjerke koncertu...naravno...ali sve u svemu,zabava i njihova energija i pjesme donesu toliko toga pozitivnog da sve ove sitnice odma padnu u zaborav.
Bio sam i na Super fury animalsima u Becu, njih volim jednako kao i Lipse. Furioze su drugaciji na koncertima...puno studiozniji, zvuk i sviracke izvedbe gotovo doticu savrsenstvo. Kod Lipsa nema toga...iako,zvuk je bio solidan,pogotovo pred kraj koncerta.
Oni jako puno toga pustaju s matrica, iako je ovaj put, kako cujem, bilo drugacije nego na proslom koncertu u Becu gdje nisu imali zivi bubanj.
Bubnjar je genijalan, sound bubnja mrak, Drozd i Wayne ludi kako se i ocekuje a bassista sjedi na stolici i proizvodi najnevjerojatne zvukove.
Ma totalno su dobri, nisu tako perfektni kao Furioze, ali imaju neponovljivo zabavan koncert, sve u svemu, totalna uzivancija.
Ludilo. Veselje. Dobar humor.
I naravno... Flaming lipsi zesci i glasniji nego sto si to ikad mozemo priustiti doma na nasim zvucnicima. To sam i ocekivao, nisam se razocarao...naprotiv,preporucio bi svima prvom prilikom!! :)
Repertoar je skoro cijeli Yoshimi, svirali su i dvije sa Soft bulletina i jos par starih stvari, ali sve to tako brzo proleti....sve u svemu sat i nesto sitno uz jedan bis.
Flex mi je grozan..ocekivao sam vise jer je Lollipop rekla da je klub super, ma mislim...klub jako dobro izgleda, ali sound i nije Bog zna kaj, a uzasno je vruce...ne ko u Tvornici, ali opet.Bila je i guzva, karte su bile rasprodane tjedan dana prije koncerta.U Szeni na Furiozama je bilo puno puno bolje sto se tog tice....manje ljudi, totalna komocija i savrsenstvo zvuka.
No dobro...i u to cete se, nadam se, imati priliku uvjeriti svi vi koje to interesira..nadam se da cemo i jednom skupa otici na takvu jednu akciju.
IDITE NA FLAMING LIPSE!!!!
ocjena:5!
electro cute 24.03.2003 u 14:31:30 profil autora
vjest za fanove. lipsi navodno snimaju ep na kojem će se nać obrade golden age od becka, can't get you out of my head od kylie i knives out od radioheada. luđaci naši dragi!
Filip 24.03.2003 u 15:27:52 profil autora
da da.. tachno je.. i ja sam to prochitao u nekom magazinu..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 25.03.2003 u 11:05:57 profil autora
a ja čuo da je beck na turneji obradio nellyja i hot in here, a pomiješao ga je s fantasy maraje keri
lollipop 25.03.2003 u 19:00:23 profil autora
placem vec danima zbog Lipsa, prokleti London (ah, recenice li!), a poslje se nije imalo para za ic u Italiju, sally ak citas, karta za vlak je bila 850kn!!, nije bilo sanse. I onda ima gospodnetica da mi trlja sol na ranu! ah!