Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 3 30.01.2011 u 14:11:56 profil autora
50 tisuca ili 50 hiljada, dobar je to broj postova za bilo koji sajt. ima na youtube i na milione hitova za neku pjesmu, ali ovdje govorimo ipak o maloj komuni, te o broju puta koji je netko od nas imao potrebu, volju i mogucnost nesto komentirati

i koliko god smo se povukli u geto ili smo geto mi sami, eto covjeka veseli


50.000 ce brojcanik zabiljeziti kroz koji dan, mozda nakon 2x2.

od kada se broji ovih 50..000? od prvog dana? od prvog dana novog sajta?!



jelena 30.01.2011 u 18:07:06 profil autora
ja mislim od postojanja foruma da se broji, jer tu su neke teme od davno prije... i ona legendarna lollipopina o stvarima koje nemaju veze ni sa cim... :))) 50 000 ako uzmemo u obzir i guestbook, davno je premaseno :)) a tamo je daddy bio daddy ako se dobro sjecam, i king kong ako me dobro sjecanje sluzi :))
daddy 31.01.2011 u 23:07:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, ja sam zadovoljan ovim forumom. jedna čitava generacija se promijenila, nema prvoboraca, nećemo se lagati, ali stigli su drugi. (dobro, jelena je ovdje, ali većine nema).
ono što me veseli je da sam kroz godine uspio profilirati i sajt i forum i faq, ovdje nema izdrkavanja i primitivnih ekscesa, što je zaista fascinantno.
a opet, ima osoba, ima karaktera, ima osebujnih. nekad je aktivnije, nekad nije aktivno, al to je život. fejs i slično su uzeli puno fokusa, meni je to jasno.
svima dajem respect!
johnnykola 01.02.2011 u 16:17:45 profil autora
sta je bilo!? reci!