Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
StaraFrajla 23.01.2011 u 13:40:38 profil autora
eto, baš se veselim :)
nije predaleko, 1.oga mi nadam se počinje godišnji..., dobro, za rođendan ste malko zakasnili.
moj prvi - pa za sva vremena. tko može tražiti više
daddy 23.01.2011 u 18:20:57 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
isprika: napisao sam u prvoj varijanti dnevnika pogrešne datume. sad je to ispravljeno, ipak ponavljam
koncerti su 4. i 5.3. u zagrebačkom plesnom centru (ex "kino lika")
ovo je vrlo bitno bilo ispraviti jer kod predbilježbi za karte trebate navesti datum koji želite na gig.
coflek 23.01.2011 u 21:03:53 profil autora
jako lijepa vijest... nego kaže u dopisu :) OBAVEZNO naznačite:
datum za koji ste zainteresirani . ja sam u jednom mailu upisao oba datuma. jel to uredu ili sam trebao poslati 2 Maila z svaki datum posebno. malo glupavo pitanje ali bolje provjeriti kad već imam mogućnost.

drugo pitanje dal je maximalni broj ulaznica 1 po datumu? može li se u E-mail napisati recimo zainteresiran sam za 4.3. - 9 ulaznica molim :D ili po jednom imenu 1 karta za 1 event. naravno ja sam zatražio samo 1 ulaznicu ali je frend napisao 2 za jedan event.

i još nešto bi pitao da ne brljavim po faq-u iako bi bilo prigodnije ali ovdje mi je lakše. arrmmmm e da, pitam ja frenda el idemo na oba koncerta? kaže on ne ja samo prvi dan mislim da će mi to bit dovoljno kaže on. Kažem ja : mislim da će drugi bit bolji (imam takav filing) . kaže on neznam dali ću 5-og moći ići ... ja : mislim da će za drugi dan ostavit bolje pjesme i vše energije kao šlag na torti... bla bla bla ta i takva razmišljanja su me dovela do jednog pitanja. što spriječava bendove općenito ili evo konkretno pcvc da na SITE stave setliste za oba dana? jel to zbog elementa iznenađenja ili zbog toga što ni sami neznate do zadnjeg dana što ćete svirati... jednostavno mi nije jasno što bi bilo drugačije kad bi se setliste evenata objavile? (za goste kužim zašto su "tajni" ) ima nekakav dress code ? ovo na kraju je bila šala. ha-ha...ha.
daddy 23.01.2011 u 21:36:11 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"jako lijepa vijest... nego kaže u dopisu :) OBAVEZNO naznačite:
datum za koji ste zainteresirani . ja sam u jednom mailu upisao oba datuma. jel to uredu ili sam trebao poslati 2 Maila z svaki datum posebno. malo glupavo pitanje ali bolje provjeriti kad već imam mogućnost."

pošalješ 1 mail i napišeš oba datuma i koliko karata rezerviraš. nema problema. netko će te kontaktirati, baš kao i ostale, pa kad prespavaš par dana znat ćeš jel te želja minula ili ne ;)


"drugo pitanje dal je maximalni broj ulaznica 1 po datumu? može li se u E-mail napisati recimo zainteresiran sam za 4.3. - 9 ulaznica molim :D ili po jednom imenu 1 karta za 1 event. naravno ja sam zatražio samo 1 ulaznicu ali je frend napisao 2 za jedan event."

zapravo, dobro ti je pitanje. vidiš nisam baš o tome razmišljao. ajmo reć da baš nećemo ozbiljno uzimati u obzir rezervacije i kupovinu preko 3 karte. želimo imati "svoje" ljude na gigu, a ne financijske kalkulante.

"i još nešto bi pitao da ne brljavim po faq-u iako bi bilo prigodnije ali ovdje mi je lakše. arrmmmm e da, pitam ja frenda el idemo na oba koncerta? kaže on ne ja samo prvi dan mislim da će mi to bit dovoljno kaže on. Kažem ja : mislim da će drugi bit bolji (imam takav filing) . kaže on neznam dali ću 5-og moći ići ... ja : mislim da će za drugi dan ostavit bolje pjesme i vše energije kao šlag na torti... bla bla bla ta i takva razmišljanja su me dovela do jednog pitanja. što spriječava bendove općenito ili evo konkretno pcvc da na SITE stave setliste za oba dana? jel to zbog elementa iznenađenja ili zbog toga što ni sami neznate do zadnjeg dana što ćete svirati... jednostavno mi nije jasno što bi bilo drugačije kad bi se setliste evenata objavile?"

razmišljao sam da objavim set liste. i neću. 95% set liste sam napravio još prije 14 dana, a već 2 mjeseca imamo probe za te 2x2 koncerte. (jednom tjedno, ostale dane radimo nove pjesme). zapravo, set liste odnosno korpus pjesama su mi postali jasni nakon mjesec i pol ove ankete na sajtu. čekao sam da vidim što ćemo od vašeg izbora svirati. vrlo jednostavno.

"(za goste kužim zašto su "tajni" )"

tajni su zato jer se uvijek nešto može zakomplicirati i ne želim imati tipičnu gažersku spiku di se preko gostovanja pupma koncert. gosti su 10% koncerta, samo začin, ništa više.

"ima nekakav dress code ? ovo na kraju je bila šala. ha-ha...ha."

ima!
DanMrak 23.01.2011 u 22:00:29 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja se ispričavam što od silnog uzbuđenja nisam vidjela ovaj topik pa sam otvorila novi pod gigovi. :/ Nisam htjela spemovat.
coflek 23.01.2011 u 22:01:47 profil autora
hvala na brzom odgovoru. dress code... hah ja ću doć pa ak me ne puste probam na smeđe vani prodat karte i kupim DVD kad izađe :)
coflek 24.01.2011 u 03:19:59 profil autora

moj prvi - pa za sva vremena. tko može tražiti više
janakis 24.01.2011 u 11:28:16 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
Ja se ispričavam što od silnog uzbuđenja nisam vidjela ovaj topik pa sam otvorila novi pod gigovi. :/ Nisam htjela spemovat.


sad ne smiješ na oba giga!
:D
StaraFrajla 29.01.2011 u 11:57:11 profil autora
Sad se veselim sto puta više, i još više... ova količina pozitivne energije ovdje baš je blizu revoluciji kojoj sam se nadala. Supernova pozitive, vjerujem da je teško stati pred nju. Iznutra me kopa onaj prvi poriv da moram biti tamo na obadva.... Svejedno, pere me neki ultraoptimizam - makar baš jučer navrših 40 ;)
sis 29.01.2011 u 22:21:12 profil autora
još možeš popraviti sve
pa sretan ti rođendan i dobro došla u najbolje desetljeće ;.)