Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
puki 01.07.2011 u 19:25:46 profil autora
Old rabbits die hard
Hvala! Zato sam i imao problema sa uploadom, nisam htio smanjivati fileove.
BornaZg 09.09.2011 u 12:44:04 profil autora
http://www.youtube.com/watch?v=0HMtTGPkJf4

zagreb gori 1996.
Flafi 14.11.2011 u 18:33:33 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Ima na sajtu, ima na Jutjubu, al nek se nađe i na televizoru, za uz ranojutarnju kavu prije zore - srijeda, HTV2, 05:43, Noćni glazbeni program: Garaža - Pips, chips & videoclips (R).
gogolj 12.02.2012 u 18:40:27 profil autora
ako netko ima nastup u onoj emisiji koju je ferlin vodio, bilo bi super da okači. pipsi su izveli nogomet i narko čini mi se. vrijeme: još nisu bili gladijatori vanka
gogolj 25.04.2012 u 00:15:42 profil autora
ovi su to skratili skroz...ali lipo je bilo vidit daddyja, jebate, ne pamtim kad sam zadnji put bija na koncertu, al evo, vidija san da je terraneo u planu.jeeeeeeeeeessssssss
sis 25.04.2012 u 07:50:00 profil autora
još možeš popraviti sve
naravno da sam zaspala prije nego je počelo. nadam se da će snimka osvanut tu negdje...
johnnykola 25.04.2012 u 11:48:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
evo je ovdje:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=537&cHash=715f3ca7...

(((:

p.s. prilog pocinje u 20:46.
sis 26.04.2012 u 07:30:23 profil autora
još možeš popraviti sve
hvala!
morsky 01.12.2014 u 13:34:14 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Ad Nu2)

pustio sam da porđe dan, da mi se slegnu dojmovi nakon jučerašnjeg gostovanja u Nu2.
.
baš sam ponosan na Daddye nastup, pa bih i taksativno nabrojao na što:
1.) pristojnost,
2.) iskrenost,
3.) duhovitost,
4.) toleranciju,
5.) odgojnom šamaru, na izuzetno fini način,
6.) integritetu

no, najviše me raduje da je Daddy u ovom zatamnjenom dijelu svijeta, za mrvicu razsvijetlio tamu, svojom muzikom, prije svega, no i svojom pozicijom i nastupom
u Nu2.
sucker 02.12.2014 u 11:34:08 profil autora
sjajna emisija, da! daddy, tvoj zdrav i zapravo sasvim normalan svjetonazor možda i je eksces na državnoj tv, pa ti se čini da ne pripadaš tom formatu - ali zato i je još bitnije da si taj prostor dobio. glas dijaspore imaš:)
baby ruthless 02.12.2014 u 17:43:57 profil autora
something im not quite sure of
full-time kontrola nad izgovorenim!! rezultat dugog i kontinuiranog procesa samo-odgoja, self-supresije, da ne kažem - mučenja. ta... graničnost (?) s riječima, to pjesme rade od čovjeka.

što se tiče cijelog tog događaja, takvog oblika izlaganja, sve mi to ima u sebi nešto arhetipsko

drago mi je što je prošlo - baš tako kako je prošlo

imaš jebeno individualnu borbu - i bit će pobjeda.
gogolj 03.12.2014 u 10:09:22 profil autora
jesu li ovi ljudi uopće slušali daddyja što govori ili su već unaprijed zauzeli stav o onom koji im ide na jetra? jer da su slušali cijenili bi trud čovjeka da se lijepo izrazi, bez ijedne ružne riječi za bilo koga, naučili bi nešto i bili bolji, jer kad je netko ovako govorio o roditeljstvu na TVu?, o kapitalizmu i hrvatskoj danas, o muzici i prijateljstvu. nije vam dovoljno mesnato i krvavo? tip vas živcira? ljudi moji vi stvarno zaslužujete mamiće, grubišiće i cijelu tu družinu u udarnim terminima. svaku nedjelju do kraja života. žao mi vas.

uostalom dobro je dr. kuća rekao
http://pbs.twimg.com/media/BEoxWxZCUAEdgCA.jpg:large
daddy 03.12.2014 u 10:30:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
baby
ostao sam paf kad sam pročitao tvoj post
negdje na rubu svemira
sve možda ima smisla
sis 03.12.2014 u 11:26:45 profil autora
još možeš popraviti sve
jesu li ovi ljudi uopće slušali daddyja što govori ili su već unaprijed zauzeli stav o onom koji im ide na jetra? jer da su slušali cijenili bi trud čovjeka da se lijepo izrazi, bez ijedne ružne riječi za bilo koga, naučili bi nešto i bili bolji, jer kad je netko ovako govorio o roditeljstvu na TVu?, o kapitalizmu i hrvatskoj danas, o muzici i prijateljstvu. nije vam dovoljno mesnato i krvavo? tip vas živcira? ljudi moji vi stvarno zaslužujete mamiće, grubišiće i cijelu tu družinu u udarnim terminima. svaku nedjelju do kraja života. žao mi vas.



potpis

Tek sam jučer stigla pogledati emisiju, ali prije toga sam mazohistički pogledala sve moguće dobrim dijelom negativne komentare na fejsu, večernjem, tportalu.... I ne mogu vjerovati da smo gledali istu emisiju. Zbilja mi nije trebao ni Klaić zbog učenih riječi, ni litra kave za ne zaspati i teško shvaćam one kojima je to bilo loše, dosadno i preseratorski. Ali da, rijetki si danas postavljaju pitanje: serem li i ja po ljudima koje ne poznam?
dendrofil 04.12.2014 u 19:50:24 profil autora
poleti i leti
glede svirke u šlep šou - ne bih nikad rekao da harmonika u seksu u školi može tako jebeno zvučat!

jako kul.
puki 08.04.2020 u 15:30:42 profil autora
Old rabbits die hard
Kćeri su vidjele 3PM kad je bila premijera na HRTu (Poprock.hr? mislim da se tako zove show), te od tad obožavaju "narančasti spot sa čikom".

Sad vidim da je prošlo dosta od tad.