Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
gogolj 22.11.2010 u 22:08:58 profil autora izmijeni

dao sam glas za:

[b]pjevača b&s[/b] jer mi je prelijepa. iskrena i tužna. jednom sam je samo čuo u rijeci u dva lava u "novom" aranžmanu - jebeno!

[b]trenera[/b] jer sam prvi put kad sam je slušao a i u nekim sljedećim slušanjima plakao dok sam je slušao. to je i moja priča. onaj "novi" aranžman je također predivan al nije mi bitno u kojem bi se aranžmanu pjevala. nikad je nisam čuo na nekom pips koncertu. to je moja tiha patnja među pips pjesmama ♥

[b]sebastiana[/b] jer ima najzarazniji refren ikad i dok je slušam osjećam mir i ugodu. vidim je kao prijelaz s "bržeg" na "sporiji" set pjesama, skupa s "plači".

[b]gravitaciju[/b] jer je to strašan song, moćan. naježim se kad pipsi s tom pjesmom otvore koncert. skakao bih do stropa da mogu.

[b]slan[/b] jer "utjelovljuje" sve dosad nabrojano: tužnost, iskrenost, mir, ježenje i plakanje.

znam da je nemoguće da sve lagane ulete (teško su uklopljive za sadašnji đir :) al barem da se gravitacija vrati (ona je veoma uklopljiva :) + da uleti trener ili slan, recimo. porculanu nisam dao glas jer ne vidim smisla da ga se izvodi dok se publika dosađuje il viče da oće "mrtvog čovjeka". ista stvar vrijedi i za d&r instrumentale.

inače, nakon prvih nekoliko slušanja sam mislio da je slan višak na albumu da bi kasnije shvatio da je zapravo najbolja pjesma albuma. eto. razveselit će me jako ako štogod od ovog uleti.

18.05.2024 u 11:57:57
 
oblikovanje:
sadržaj: