Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
gogolj 30.10.2010 u 00:19:58 profil autora izmijeni

kliknuo sam analogan a, nemojmo se zavaravat, komotno sam mogao i digitalan. nažalost, mi danas jesmo digitalni, ne posve al krećemo se u tom smjeru da jednog dana budemo. unutra, u mreži. bez maštanja, kreativnosti, blistave ideje, izmišljanja, laži koje morsky spominje. jedino što će bit izmišljeno i lažno je taj svijet u kojem ćemo sudjelovat, ne više ni živjeti. zvuči ko preseravačina al nije baš. tehnika (digitalno) nas je vrlo suptilno i efikasno pretvorila u masovnog čovjeka. diljem planete buljeći u ekrane bilo televizijske bilo kompjuterske sudjelujemo u masovnoj psihologiji. servira nam se spektakl. a mi sami smo tolko zatupljeni pa sve želimo brzo brže i sve želimo na licu mjesta. nitko više nema vremena što je dovelo do zgušnjavanja istog i nestajanja prostora, a sve je to čovjek uradio, mi smo uradili. dobro je edo bio rekao; sami sebi ćemo doć glave i tako je najpoštenije. il kad je vlado čini mi se postao na proza-citati rundkeovu izjavu u kojoj on kaže da svijet liči na kutak koji je ispresijecan avionskim linijama i netom pa se on(rundek) okreće svemiru :) jebiga, sve je ovdje jasno, ja sam eto samo zapisao i htio reći da mi je drago da je morsky dotaknuo ovo. također bih želio i morskom i ekipi koja čita anketu preporučit jedan noviji film koji bi vam mogao biti interesantan jer se, između ostalog, bavi i temama koje se provlače kroz anketu. fin, poetičan filmić sa jako lijepom estetikom, uglavnom filozofskih dijaloga, monologa [b]Mr Nobody[/b] iz 2009. [url]http://www.popcornfreak.com/wp-content/uploads/2010/06/mr-nobody-poster.jpg[/url]. čekirajte to (curama će se garant više svidjet nego dečkima;)... laku noć

09.05.2024 u 01:47:39
 
oblikovanje:
sadržaj: