Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
simon 06.02.2003 u 23:14:40 profil autora
Ja stvarno ne kužim u čemu je keč!

Danas pročitah u Novom listu (mark my words) TREĆI ovotjedni osvrt na Pipse i njihovo miksanje u Americi. Ja stvarno ne znam kad su Pipsi bili PRIJE releasa nekog albuma ovako tretirani u medijima, a album izlazi za dva mjeseca. Baš da sam i čuo da netko komentira nekakvo preseravanje, i nisam.

A siguran sam za neke ljude koji nemaju nijedan album od Pipsa doma, da će im baš ovaj biti prvi.

Na vip.hr-u skoro-pa-svakodnevna javljanja iz Amerike.
A sjećate li se "Dva tjedna u studiju s Pipsima na hinetovoj stranici (hm, ili je to io Klik.hr)" prije oko godinu i pol/dvije?
Na foroomu svi čekamo album "k'o ozebli sunce" (copyright nekoga sa foruma, prepoznat će se).

Samo dva benda na svijetu me nakon tri slušanja njihovih novih albuma natjeraju da se zapitam u prazno: "Koliko će još morati proći do sljedećeg?". Frontmen jednog razmišlja o tome da se odseli 4 good.

Nevezano s tim ja baš mislim da će ovaj album otići u najviše primjeraka, time will show.

Pa stvarno, otkud onda taj ultrapesimizam?
Ne kužim.

Izmjenio - simon u 06.02.2003 23:17:17
daddy 07.02.2003 u 01:14:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
e jebes mi sve, dok sam citao tvoj post dave je cistio snijeg na krovu, as usually, i za to vrijeme 2x pao s krova! pa on nije pri sebi, dobro da je dolje 2 metra snijega pa mu nije nista. a i sportski je tip.
airball 07.02.2003 u 09:40:44 profil autora
čuj, dudo, pa koji je njemu, šta stalno čisti snijeg s krova? jel' mu to neki ritual ili šta ;-)
reci mu nek pusti sunce da odradi svoj pos'o...
kad se vraćate u naš raj na zemlji?
cruzer 07.02.2003 u 10:43:47 profil autora
pozdrav tu simon. jos nijedan album pipsa u vlasnistu a tako ufurana...
dinar 07.02.2003 u 13:23:45 profil autora
pravo zboris simone...
vlado 07.02.2003 u 14:18:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
istina, u novom jutarnjem izasao intervju. Kladim se da je skracen, pa ako bi Perkan mogo da ga spusti tu na sajtu?